Dnešní datum: 17. 12. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

OBRÁNCI BEZPOHLAVNÍHO LIDSTVÍ ZASE HARAŠÍ

05. 11. 2017

Podle Petra Hampla útok na rod, ať už mužský nebo ženský, je útokem na rodinu a v důsledku toho útokem na samu podstatu lidství, člověčenství, na moudrost, i na svobodu člověka. Říká „znovu jsem si uvědomil, jak se všichni navzájem potřebujeme. Pro muže je velmi těžké vyrůstat v odpovědné muže, pokud jim ženy nedávají najevo, že je potřebují a že si mužnosti hluboce váží. A život žen ve světě bez normálních chlapů to je ta samá kapitola.“   Je zřejmé, jak je nesmírně důležité, aby byla uchována atmosféra, v níž je jasné, že existují pouze dvě pohlaví a lidé jsou od malička povzbuzováni, aby hráli dobře tu ženskou, nebo tu mužskou roli, kterou jim příroda přidělila. Svoboda projevu ovšem je pro některé jedince, jak se zdá mnohem důležitější nežli přirozená realita. Proto v dnešní rozhárané době musíme tolerovat nejrůznější teorie o šesti pohlavích, transvestitismu a jiné bláboly. Ale pokud začne něco tak základního jako je pohlavní identita zpochybňovat vláda, vzdělávací systém, velká média, korporace a banky, pak mají rozumní občané právo se proti tomu postavit.  Proto, že ty instituce začaly narušovat lidem možnost vést normální přirozený život. Jedinou otázkou je, jestli k provedení toho odporu stačí volby, nebo musí být využity i jiné výraznější prostředky.

   Tento tzv. „Genderismus“, dnes tak prosazovaný, chce zrušit rozdílnost pohlavní identity muže a ženy, což je nesmysl, který v lidských dějinách nikdy neexistoval. Genderismus tedy bojuje za rovnost a přijetí každé sexuální orientace a chování. To něco, co v žádné epoše společnosti této naší země, doposud nikdy neexistovalo. Aby to nebyly jenom fráze, je třeba si uvědomit jaké to může mít důsledky. ˇŽe jde o vykořenění identity člověka, rozbití rodiny a vznik sociální anarchie. A to všechno vede k totalitnímu státu!

   Je to ideologie, která ničí rodinu! Připomeňme si co nám garantuje naše Ústava: Ochranu manželství a rodiny státním řádem a záruku práva výchovy pro rodiče. Ovšem to je, jak se zdá, „proti srsti“ světovým liberálním tvůrcům Nového světa. A všeobecnou pravdou zůstává, že liberálové ničí společnost… stejně jako každého, kdo s nimi nesouhlasí ….... !

                                                                                               NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2692 hl.)
 
Spíše Ano (1624 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1525 hl.)
 
Spíše Ne (1854 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1636 hl.)
 
Neumím posoudit (1708 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11039
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!