Dnešní datum: 18. 06. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Bude odchod z EU a NATO realitou?

08. 09. 2017

   Představa, že volení zástupci lidu, poslanci, senátoři, vládní úředníci, dělají vše nejlepší pro blaho vlastních lidí a kultury, je doslova a do písmene iluzí! Političtí vůdci a zdebilizované masy, včetně mládeže, utvořily kooperující systém dekadence mravního rozkladu a humanitního šovinismu. Za dané situace a v přímém ohrožení vlastního státu, rodin a sociálně kulturního prostředí, jsou politické elity rakovinou a zhoubným nádorem. Představa, že tito lidé jsou schopni adekvátní reakce a tvrdé obrany zájmu vlastních lidí je mimo realitu. Je nepřijatelné, aby nám nadále vládli lidé, kteří nenávidí vlastní kulturu a svou vlast!   Vládnoucí elita zahodila logiku a racionalitu myšlení. Celý systém již natolik zdegeneroval, že vytvořil postižené jedince. Necítí potřebu identity s vlastním druhem, žijí v permanentním neklidu a těžce formulují myšlenky. Pohled i poslech ráčkujících a šišlajících politiků i reportérů, neschopných téma udržet a stejně tak téma opustit, je tristní. Nepřekročitelná myšlenková hranice je pro všechny stejná: „Západ je dobrý – Rusko je zlé! Vetřelci jsou dobří – Češi jsou xenofobové.“

   Ze všech medií jsou tlampače propagandistů a tvůrců nové politiky z řad nevolených jedinců. Kam lze dohlédnout je ráj stupidního myšlení, chování a není sféra života, kterou by nepostihl úpadek. Otroci ve fabrikách nemají k protestům sílu a odborový předáci se vždy nějak dohodnou se zaměstnavateli. Ona žebrácká mzda na chvostu států EU by v případě skutečných odborů vedla k mnoha generálním stávkám. Je to až dojemné, ta skloněná záda před vrchností a ponížené čekání na drobky. Zatím co máme rekordní počet miliardářů, stejně stoupá generační chudoba. A k té generační chudobě nám panstvo pozve negramotné vetřelce s myšlením středověku. Místo podpory vlastních lidí, miliardy pro HateFree a miliardy neziskovým parazitům, kteří klidně budou likvidovat vlastní kulturu, ze které vzešli a která jim dala od kolébky vzdělání a životní prostor.

   To vše se děje s plným vědomím naší vlády, poslanců a senátorů. Celá vládní elita maskuje fatální ohrožení všech občanů ČR. Kdo doufá, že je osvítí racionalita a vlastenectví, je obdivuhodný optimista, který slepě věří, že politici mají řešení. Systém moci, kterým vládnou naši politici je ale v koncích. Již nemají zásadní nástroje na řešení problémů. Vlastní odpovědnost schovali za rozhodnutí vyšší moci z EU. Tajné dodatky smluv, jednání jen pro vyvolené bez účasti veřejnosti – inu, pro demokracii se musí přinášet oběti.

   Kromě vlastizrádců v politických stranách a hnutích, máme stejná vlastizrádná média. Vrcholem ledovce je nákaza multi-kulturního moru, která postihla i některé vysoké školy, včetně docentů a profesorů. Své společenské renomé degradovali na lokaje a je nepochopitelné, jak útočí na vlastní stát, který je dobře živí a dává jim neomezené akademické svobody. Je to již průhledné a historicky ověřené, proč se cpou parazité s přednáškami na vysoké školy mezi studenty. Prostě, mládež musí být přetvořena a převychována. Děti ukřičí vlastní rodiče, ukřičí vlastní učitele a pak půjdou bourat starý svět a staré hodnoty. Umazané kříže kostelů a katedrál na propagačních letácích je jasný vzkaz: “Zvykejte si na Islám, protože ten volby nepotřebuje!”

   Z minulosti prý nic neplatí. Revizionismus je další metastází politického moru. Kdo jsou ti novodobí badatelé historické pravdy? Kdo a proč vytváří nové a nové témata ke zkoumání. A proč vždy Češi jsou ti největší parchanti v popisu těch novodobých historiků. V závěrech uráží Čechy a mění historická fakta. Nikým nevolená parta vyškolených kádrů ideově obsazuje školky a školy. Historie je přepsaná, a tak se bude učit po novu. Pár jedinců, kteří ne a ne se vzdát rozumu a hrdosti, nemají lehké postavení. Opět platí, že chytří lidé jsou velmi nebezpeční! Oživují zas stará hesla v novém hávu: “Myj se, dodržuj čistotu a pořádek. Staří a nemocní nesmí překážet zdravím a silným. Autorita vychová zase jen autoritu. Zabijte si svoji babičku, až bude stará a nebude moci pro vás pracovat!”

   Jak nazvat šílenství eutanazie, kdy, až nebudete moci, vás staré a nemocné  utratí jako psa? Podpora ze strany politiků a aktivistů je přímo zvrácenou ukázkou selhání zdravotního systému. Už se ničeho neštítí, protože elita psychopatů, korporátních sadistů nemá strach, že je někdo vyžene od koryt a zničí systém, ve kterém panují. Pod svou kontrolou mají výkonnou moc a z ruky krmí umělce a jiné parazity v podobě kulturních soldatesek. Ta obrovská přesila s miliardami a deprivanty všech druhů, vládne doma, v EU, a téměř po celém světě. Kdo se dobrovolně adaptuje na zvrácený systém, je v podstatě také mentálně postižený. Mocní dříve raději doženou masy do války, než by se vzdali moci.

   Každé volby jdou voliči k urnám ve víře lepšího života a poměrů ve společnosti. Po tolika letech zkušeností se stále stejnými lidmi v politických stranách opět lidé zvolí stejné papaláše a stejné parazity. Zvrácený systém, jenž se znovu ukotví, nakonec lidé chrání a akceptují. Bude v České republice převrat, revoluce? Ukazuje mnoho faktů, že tak bude? Otázkou je jakou bude mít formu? Skutečný boj probíhá mezi super bohatou elitou a politiky, kteří je stvořili. Karty se však obrátily a bezmocní politici jen doufají, že neztratí sponzory. “Business plán” už politiky nepotřebuje! Pokud bude třeba ukrást opět miliardy (např. uložené pod zemí v lithiu) není problémem pár milionů pustit z kořisti. Sám premiér Sobotka tvrdí, že jsme otevřená ekonomika a tak je jedno, kdo bude vlastnit české přírodní zdroje. Že nemáme vlastní vodu, už nikomu nepřijde podivné.

   Počet nesmyslných zákonů trhá rekordy a další jsou na stole, jen se čeká až bude po volbách. Voliče nemůžeme stresovat oznámením o 500 000 přesídlenců. Nemůžeme stresovat voliče rozhodnutím Evropské vlády pro Čechii, o co a o koho se máme postarat ve jménu společných hodnot. Nemůžeme voliče stresovat, že v Čechii se bude používat opět pojmenování Sudety a jednoho dne se to ukáže v pravém světle. Hermanovy a Bělobrádkovy spanilé jízdy za krajany z německého Sudetendeutsche Landsmannschaftu to napovídají.

   Téměř všichni politici v nějaké funkci mají dost informací a vědí mnohem více o nebezpečí blízké budoucnosti. Proč nic nedělají, proč a čeho se bojí a proč tak snadno zrazují své vlastní sousedy a přátele, jako své voliče a svou vlast? Na takové otázky vždy dostanete politicky korektní odpověď: “Hodnoty demokracie, svoboda, láska k bližnímu.” Výborně vymyšlená, dokonalá a beztrestná likvidace vlastního státu. Všichni chtějí přece pomáhat a za pomoc se netrestá! Představa salonních intelektuálů, politických mrtvol a všeobjímající společenské stupidity uvažování, si myslí, že nebude tlaků na politickou změnu a dokonce na změnu systému. Vidíme na tisících vetřelcích, jak lomcují bránami evropských států a jdou si vzít, co potřebují a zabrat pro sebe nová území. Chybí však odvaha bránit a chránit vlastní kulturu, nebude nikdo bránit majetky miliardářů, kteří pohrdají lidmi a jejich osudy jsou jim ukradené.

   Za dveřmi jsou další volby, miliony vyhozené z oken na propagaci bezbřehého egoismu, narcismu a skupinové hlouposti. Z voleb je pouhá divadelní komedie s předem daným výsledkem. Občas se ukáže nová politická síla, ovšem složená opět z politických turistů. Tolik energie se vydává zbytečně pro další papaláše na jejich zvolení, aby stejně jako všichni před nimi, i oni rozkradli poslední zbytky svobod a udrželi v Čechii otroctví. Žádná politická strana nemá moc provést očistné změny a již v zárodku má svázané ruce podřízeností korporátním bossům. Nikdo z poslanců na náměstích měst nesdělí, kolik miliard přihráli neziskovému sektoru, kolik miliard vyčlenili na integraci vyznavačů Islámu, jako nových spoluobčanů.

   Politickým vůdcům, je právě teď na těch náměstích vhodné připomenout zásadní věci. Co takhle sběr víček pro vetřelce a miliardy nasměrovat pro naše nemocné děti a pro nemohoucí babičky a dědy na LDN? Jsou to ty správné otázky? Nebo jak se zbavit politiků, kteří kolaborují s cizí mocí proti vlastním lidem? Jak vyhnat parazity z neziskovek i s jejich chlebodárci? Všechny snahy odvolat a potrestat prolhané politiky a kolaborující vlastizrádce skončily zatím jen u slov. Nezávislá média posledních ostrůvků svobody projevu dělají, co mohou. Mlčenlivý souhlas je reakcí na prohnilost a zvrácenost stupidního chování politiků. Je to enormní bezmocnost, a stejně tak enormní naštvanost. Pěkně to novodobé šlechtě vychází. Lid remcá, ale nic neohrožuje. A nějaké pouliční vyřvávání, je přece politickým důkazem, že navenek naše demokracie funguje.

   V českých zemích demokracii ukradli korporátní fašisté a Euro-federalizovaní pohrobci. Ekonomický spolek největších korporátních poskoků, to je Evropská Unie! Dotace, to jsou nástroje moci a vydírání, a likvidují trh i s měnou. Už nemá smysl reagovat na nařízení z Bruselu! Vysavače, okurky, genderová rovnost, invazní mor likvidující státy EU. Za každým rozhodnutím proti vlastním lidem a v jeho neprospěch existují konkrétní jména. Ty je třeba si zapamatovat a bedlivě je sledovat. Jednají bez mandátu, kudy chodí, tam škodí a vše chtějí mít pod kontrolou. Nedají si pokoj a stále budují pevnější hráz mezi šlechtou a těmi dole. Nesmyslné zákony, řízená kriminalizace kritického myšlení a zvrhlá podpora genderu je konečná.

   Nebudeme přece akceptovat žádné třetí či páté pohlaví a sociálně kulturní experimenty. Lidem je již zle, při pohledu na politické špičky pochodující v čelech homosexuálních průvodů. Stejně zle je lidem při pohledu na semknuté pohlaváry, když jejich migranti vraždí a plení. Že si máme zvykat? Takové slovo snad nemůže použít soudný a emočně vyzrálý jedinec? Pokud je to politik, je to na soud anebo na oprávněný morální lynč! Ti lidé snad nemají cosi v hlavě v pořádku. Po dojemném pozérství smutku, opět pokračují v sobě zničujícím ústupkům islámu. Po možnosti volby pohlaví, přijde možnost, cítit se pruhovaným prasetem, koněm, slonem a vším, čím chcete být. Místo řeči bude možné hýkat, kvičet a ržát a vyžadovat genderové záchodky s podestýlkou a čerstvou slámou. Je to další přímá i nepřímá podpora zvráceností ze strany Evropské gender rovnováhy. Dnes jdou politické špičky v první řadě pochodu Adamitů a druhý den se budou v ČT předvádět, jak jim záleží na rodině.

   Volební divadlo začíná a kdo má ještě sílu na vzdor, může se ptát a pokládat správné otázky. Je pravděpodobné, že lidé opět uslyší, ty samé odpovědi, jaké dostávali dříve. Je třeba nahlas sdělit všem mocensky posedlým psychopatům, zrádným politikům, parazitům ze všech pitomých neziskovek, nikým nevoleným aktivistům a válečným štváčům ... dost! Konec vašich manipulací, konec sociálních experimentů a vašich debilizačních nástrojů! Je čas vystoupit ze zločineckého uskupení NATO a z Evropského otrockého paktu EU. Ti si budou si muset najít jiné levné otroky pro své zisky. Vždy nás Západní státy a jejich hodnoty zradily, podvedly a zradí opět. Slunce vyjde i po odchodu z Evropské Unie a stejně vyjde po odchodu z NATO.

   Je nutno vypsat referenda a odstavit politiky, kteří brání lidovému hlasování. Neutralita je možná a místo pomatených přednášek na téma migrace, zavést téma neutrality České republiky. Armádu, tedy její zbytky, poslat od ruských hranic na domácí hraniční čáru, hlídat životní prostor, který patří jen občanům naší České republiky! Odmítněme dát hlas politikům, kteří nás okrádají a chtějí přinutit dělit se o svůj životní prostor, kteří nám chtějí odebrat právo na obranu. O životní prostor se bojuje a bojovat bude! Evropská Unie se rozpadá a rozpadá se struktura NATO. Je třeba se připravit na bolestné změny. Nevyhnutelnost je za dveřmi!

Vincent Pribula – převzato z CFP

Dovětek NP: Autor článku pan Pribula velice dobře a trefně popsal zrůdný stav, ve kterém se nacházíme a budoucnost, která nás čeká budeme-li dál jako ovce čekat na své řezníky a budeme-li se řídit slovy: „žijeme dneškem, co bude zítra nás dnes nezajímá“.


Počet komentářů: 19 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2783 hl.)
 
Spíše Ano (1682 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1576 hl.)
 
Spíše Ne (1913 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1694 hl.)
 
Neumím posoudit (1765 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11413
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!