Dnešní datum: 18. 06. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

NENÍ ZVONĚNÍ JAKO ZVONĚNÍ

04. 09. 2017

Před časem napsal jeden občan – Jiří Očenášek – na internetu ve svém článku následující slova:         

   Když v listopadu 1989 nadšené davy zvonily klíči, všichni tvrdili, že je to zvon svobody. Kdyby tehdy někdo špitnul, že tam slyší i první tóny umíráčku, tak by ho dav něžně ušlapal.

   V roce 1918 měla Československá republika svou modlu T.G.Masaryka. V roce 1989 si našla další ikonu, Václava Havla. Dnes už jen pán Bůh ví, co v jeho projevech a činech byla romantická vize a co záměrná lež. Nebo vizionářská lež, či lživá vize. Každému z té doby zůstalo v paměti něco jiného.   Na co dnes vzpomínají rodiče tehdy osmiměsíční holčičky ležící na dětském oddělení na Bulovce, kterou po populistické amnestii znásilnil a zavraždil právě propuštěný pedofilní recidivista? Jaký měli tehdy pocit skuteční čeští uprchlíci ze Sudet, když se v roce 1990 Havel omlouval sudetským Němcům, že jejich poválečný odsun „považuje za hluboce nemorální čin“.

   A čím se oháněl? Tvrdil: "Již nikdy nevstoupíme do žádného paktu. Ale už v listu The New York Times z listopadu 1993 horoval pro vstup Česka do NATO a dokonce nehorázně tvrdil, že “NATO není nepřítel Ruska, ale jeho partner a přibližování jeho hranic k Rusku není přibližováním nepřítele, ale naopak je to jen přibližováním pásma demokracie a prosperity“. Pak také 29.dubna 1999 pro francouzský deník Le Monde prohlásil „nálety, bomby, ty nebyly vyvolány ze zištných zájmů. Jejich povaha je výlučně humanitární“.

   Václav Havel měl život vskutku svérázný. Bylo by hezké, kdyby byla pravdivou tolik citovaná příhoda z kruhů Olze Havlové nejbližších, že když přišel domů a prohlásil, že se s Čalfou dohodli, že bude prezidentem, reagovala budoucí skutečná první dáma údajně slovy “Jen aby ses z toho, Vašku, neposral." A v této větě je v kostce povaha dnešní české a evropské politiky.

   Kolik “politiků” se již podělalo blahem, že jejich profesionální i lidská nedostatečnost dnes září ve světle reflektorů. Tvrdí se, že ekonomiku řídí neviditelná ruka trhu. Ani náhodou. Ekonomiku řídí zatraceně viditelné ruce těch, kdo si z ní chtějí udělat Stolečku prostři se a Oslíku otřes se. A aby se prostíral doširoka a třásl se jak v zimnici, je třeba nejprve zničit nezávislost národních ekonomik a učinit z nich jednu globální nepřehlednou obludu. A pro tento cíl potřebují neviditelnou ruku ovládající politiku. Jen na těch jejich politických Hurvíncích a Spejblech nesmí být vidět ty vodící provázky ani postava vodiče. Stačí těmhle loutkám podstrčit své mocenské ideje a přesvědčit je, že jsou geniální a přišli na ně politici sami, oni už se pak vodí sami a navzájem.

   Právě tímto způsobem se přes politiku formuje ekonomika a ze spojení obou se rodí neskrupulózní nadvláda. A čím a kým se rozbíjí 25 let český stát ? Takto : 1.) Nejprve se zesměšní celý národ 2.) Pak je třeba zničit národní ekonomiku, hlavně průmysl 3.) Zvláště důležité je zlikvidovat zemědělství a potravinovou soběstačnost. 4.) Ta nejdůležitější etapa je pak znesvéprávnění národa. A pátou poslední etapou, je vstup do celoevropské organizace.  Protože v jednotě blbosti je síla.

   Je těžké pochopit a rozumově vysvětlit takovou hlubokou a zrychlující se degradaci Evropy, která se žene do zkázy a ještě jí k tomu hraje orchestr z Titaniku.

 Možná opravdu existuje Bůh, který si říká: Dal jsem vám Evropané svobodu volby.

----------------

Dovětek NP: Klape jim to jako hodiny a už se nemohou dočkat svého nového panství. Proto tak spěchají, jak v Bruselu, tak ti naši „velikáni“ tupé současnosti. Ale pozor, není všemu konec a stromy nerostou až do nebe. Častěji padnou, když zavane nějaký čerstvější vítr. A u nás to už také začíná provanovat. A blížící se volby by mohly přinést pro některé „velikány“ opravdu zlé povětří ....... !


Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2783 hl.)
 
Spíše Ano (1682 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1576 hl.)
 
Spíše Ne (1913 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1694 hl.)
 
Neumím posoudit (1765 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11413
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!