Dnešní datum: 04. 10. 2023   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Stanou se volby referendem o setrvání ČR v EU?

28. 08. 2017

   Podzimní parlamentní volby a následné prezidentské rozhodnou o dalším směřování České republiky v rámci Evropské unie. Budeme následovat Velkou Británii, nebo opustíme myšlenku dosavadní vzájemné spolupráce států V4 vůči Bruselu, a přidáme se tak k premiérovi Slovenské republiky, který se k překvapení mnohých přihlásil k tzv. jádru EU a upřednostnil tím spolupráci Bratislavy s Berlínem a Paříží na úkor zemí Visegrádu? Dají voliči přednost neustále omílané ekonomické prosperitě, nebo suverenitě země? Dosáhnout obojího za současné krize Evropské unie možné není.   Jen zaslepenost našich »politických kormidelníků« si nechce přiznat, že nejvýznamnějšími světovými hráči již nejsou pouze USA a EU, ale k nelibosti mnohých také Čína, a to nejen díky ambicióznímu projektu Nové hedvábné stezky, a Rusko. Není za tohoto stavu laciným populismem tvrzení, že jedinou možností České republiky je setrvání v Evropské unii s poukazováním na příliv finančních dotací, přestože jsou mnohdy kontraproduktivní, diskutabilní a mnohdy lákající k jejich »rozkradení«?

   Stále více občanů si uvědomuje, že současným největším problémem Evropské unie je její vstřícný postoj k migraci a negativní postoj k Rusku. Politiky šířící chaos a vedoucí k uskutečnění největšího přání USA – rozpoutání světového konfliktu s Putinovým impériem. Nedávný další teroristický útok, tentokrát ve Španělsku jen potvrdil, že podobné útoky muslimů se staly součástí běžného života jako důsledek »vítací« politiky Angely Merkelové a jejích myšlenkových spojenců Junckera a dalších.

   Nenacházíme se na časové křižovatce, kdy další zastávkou teroristů se stane Praha či jiné místo České republiky? Merkelová bezpečnost naší země nezajistí! Využijme proto nadcházejících voleb i jako referendum o setrvání v Evropské unii. Je pouze na nás voličích, zda v říjnových parlamentních volbách upřednostníme vlastenecky smýšlející strany před Havlovými pohrobky prosazujícími multikulturní společnost na úkor bezpečnosti země, ke kterým se řadí TOP 09, KDU-ČSL, ANO a bohužel i rádoby levicová ČSSD.

   Podpořme v prezidentských volbách současnou hlavu státu, vlastenecky smýšlejícího Miloše Zemana, který jako jediný, na rozdíl od »pražskou kavárnou« nastrčeného Drahoše a kontroverzního Horáčka, dlouhodobě upozorňuje na nebezpečí islámu, souhlasí s referendem o vystoupení ČR z EU a upřednostňuje ekonomickou spolupráci země se všemi světovými velmocemi, tedy i s Ruskou federací a Čínou!

Miroslav KAVIJ, Plzeň


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3895 hl.)
 
Spíše Ano (2576 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2409 hl.)
 
Spíše Ne (2716 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2341 hl.)
 
Neumím posoudit (2530 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16467
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!