Dnešní datum: 18. 03. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

ZRADA NÁRODA

01. 08. 2017

Dostalo se k nám zjištění, že naše vláda má speciální webové stránky v angličtině a arabštině, kde přímo zve emigranty do ČR. A na tomto webu jsou přímo uvedené kontakty na takzvané "neziskové" české organizace pro podporu imigrantů, které jsou placeny touto vládou ČSSD, KDU-ČSL, sta miliony korun z našich veřejných peněz. A hned na titulní straně tohoto webu se píší tato slova: "Hledáte azyl? Emigrujte do České republiky. Vítáme Vás"! Věděli jste to?

  Originál textu, který následně uvádíme v českém překladu najdete na:

 https://emigratetoczechrepublic.wordpress.com

   Následně jsou tam na přiložených mapách dokonce nakresleny doporučené trasy, kudy se k nám mají ilegální imigranti dostat.Překlad textového originálu uvedené webové stránky(Googlem): 

   Pokud jste na útěku před válkou, hladem nebo terorem, můžete požádat o azyl v naší zemi – v České republice. Česká republika je krásná země v srdci Evropy (hranic s Německem, Rakouskem, Polskem a Slovenskem). Má vysoce rozvinutou ekonomiku, bohaté kulturní dědictví, vysokou úroveň vzdělávání, zdravotní péči a ochranu životního prostředí. Česká republika je zdarma a tolerantní země, kde jsou si všichni rovni. Tyto principy jsou garantovány Ústavou a zákony naší země. Lidé různého původu zde žijí vedle sebe: křesťané, židé, muslimové, ateisté a další. To je hlavní. Dokladem toho je i skutečnost, že tato země má několik mešit a modlitebny a muslimové jsou přítomni zde více než sto let. Hovoříme českým jazykem, ale mladá generace také mluví cizími jazyky (zejména anglicky a německy). Čeština patří do stejné skupiny jako polština, srbština, ruština. Zpočátku se to může zdát jako obtížný jazyk, ale komunikativní člověk je během jednoho roku v každodenním kontaktu s česky mluvícími lidmi. Pokud se chcete usadit na území České republiky, vaše děti se snadno naučí česky ve veřejné škole. A to se otevírají možnosti veškerého vzdělávání a zaměstnanosti. Česká republika má nedostatek některých profesí zaměstnanců, zvláště v medicíně a na drobné technické a servisní práce. Obchodně smýšlející člověk najde stovky příležitostí v naší zemi (zkušený a kvalifikovaný najde dokonce tisíce). 

Vyjádření NÁRODNÍ PROSPERITY:

  To není jen vlastizrádný útok na naši zem, ale rovnou válečný akt. Na mnoha místech minulosti se téměř v každé válce našli zrádci, kteří buď pro peníze, z pomsty či ze zbabělosti, nepříteli otevírali brány svých měst. Nepřátelé poté město vyplenili a obyvatelstvo vyvraždili a v lepším případě "jen" vyloupili a obyvatele si podmanili. Často na celá staletí. Jak podobné je "otevírání bran" našeho státu dnes lidmi charakterově podobnými těm, kteří otevírali brány měst a pevností v minulosti. V naší nedávné minulosti se zachovali zbaběle prezident Beneš a jeho vláda v roce 1938 a stejně tak i KSČ a vláda v roce1968. Po roce 1938 byl náš stát okupován 6-let a bylo Němci vyvražděno 350.000 našich občanů a po roce 1968 jsme byli okupováni 20-let a zemřelo při této okupaci asi 350 lidí. Pokud dopustíme, aby k nám byli umisťováni migranti, kdo ponese zodpovědnost za jejich činy a dopady jejich činů na naše obyvatelstvo?             

   Z našich průzkumů vyplývá, že většina obyvatelstva ČR s umisťováním migrantů z arabských a afrických zemí na území ČR nesouhlasí. Propagátoři z EU a naši příznivci migrace však tvrdí: “Nemyslete si, že Vás migranti nemají čím obohatit.” Myslí tím dotyční například „zvyk " mnoha zemí odkud migranti přichází, že ten, kdo si pozve návštěvu, to jest hostitel, spolu zodpovídá za chování svého hosta? Když nějaký host například ve jménu své víry někomu uřízne hlavu, ubodá jej, vyhodí do povětří či ukamenuje nebo podobně poškodí, je dle uvedeného zvyku povinností pozůstalých /krevní msta/ zabít jak vraha, tak i jeho hostitele. Snad tak vzniklo i přísloví: ”přítel mého nepřítele je můj nepřítel”. Měli by i naši občané dle tohoto "obohacení" vzít spravedlnost do svých rukou? Vědí toto tvůrci uvedeného webu a proto se pod svůj "zvací dopis" raději nepodepsali?

NÁRODNÍ PROSPERITA 


Počet komentářů: 28 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Březen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2753 hl.)
 
Spíše Ano (1660 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1559 hl.)
 
Spíše Ne (1890 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1674 hl.)
 
Neumím posoudit (1742 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11278
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!