Dnešní datum: 17. 12. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

MUSLIMSKÉ PRÁVO JE ZRŮDNOSTÍ !

28. 07. 2017

Autor: ND | Publikováno 6.11.2016

   Říkají: „Muslimové mají PRÁVO zabít každého, kdo nerespektuje islám“, tvrdí islámský duchovní. Toto PRÁVO a všimněte si, že mluvíme o legislativě, nikoliv o víře či názoru, vyplývá dle kazatele Krekara, pobývajícího v Norsku, přímo z Koránu. Jasně, že se najde milion chytráků, kteří budou tvrdit, že jde o způsob výkladu, že je to radikál a tak dále… , ale kdo zná korán a umí jej číst v souladu se sunnou, nemůže vám říci nic jiného než tenhle upřímný Mullah Krekar vykládá islámské právo šaría v praxi.Korán 8:12 A hle, Pán tvůj vnukl andělům: „Jsem s vámi, podpořte tedy ty, kdož uvěřili! Já vrhnu do srdcí káfirů hrůzu a vy jim usekejte hlavy i konečky prstů!“

Korán 47:4 A když se na bojišti střetnete s káfiry, stínejte jim hlavy, a až jim způsobíte úplnou porážku, pevně je spoutejte!

Korán 33:60 Prokleti budou (káfiři), kdekoliv se octnou, a budou zajati a bezohledně zabiti podle zvyklosti Alláhovy vůči těm, kdož již předtím byli. A nenalezneš ve zvyklosti Alláhově změnu žádnou.

  Mohamed a jeho ozbrojené složky systematicky vraždili, okrádali a otročili Arábii kus po kusu, až ji po deseti letech ovládli celou. To je islám. Představy o nějakém srovnávání s křesťanstvím nebo vykládání islámu jako mírumilovného náboženství jsou mylná. Představa mírumilovného islámu je stejně mylná jako představa násilného křesťanství. Obojí se rozchází s původní ideou zakladatele myšlenkového směru. Křesťanství započal Ježíš Kristus, který hlásal lásku a odpuštění, islám započal Mohamed, který hlásal násilí a podrobení.

K nám neprojdou!

----------------------

Dodatek N.P.: O pravdivosti výše uvedeného nemáme žádné pochybnosti. Islámský stát slibuje: Budeme v Evropě trhat hlavy a prolévat krev. Jen lidé finančně i jinak zainteresovaní a je jedno zda z nejvyšších pater jednotlivých Evropských států, Evropského parlamentu a nebo lidé působící jako dobře placení idioti v různých "neziskovkách“ a lidé "slabého ducha“ odmítají připustit, že příliv migrantů do Evropy je řízený, národy Evropy ohrožující v samé podstatě jejich existence. Dobře to vědí Poláci. Premiér Kaczynský prohlásil: Polsko má morální právo nepřijímat uprchlíky, neboť nezavinilo špatnou situaci v zemích odkud pocházejí. Nezneužili jsme státy, z nichž tito uprchlíci přicházejí do Evropy, nevyužívali jsme jejich pracovní sílu a konečně, nepozvali jsme je do Evropy. Máme plné morální právo říci NE. S tímto prohlášením polského premiéra se plně N.P. ztotožňuje.


Počet komentářů: 33 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31       
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2692 hl.)
 
Spíše Ano (1624 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1525 hl.)
 
Spíše Ne (1854 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1636 hl.)
 
Neumím posoudit (1708 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11039
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!