Dnešní datum: 21. 01. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

PREZIDENT ZEMAN V LIDICÍCH

31. 05. 2017

   Teroristé zneužívají našich slabostí, teror v Evropě je dílem naší zbabělosti, která je vydávána za multikulturní toleranci, řekl prezident Miloš Zeman při sobotní připomínce 70 let od poválečného založení nových Lidic. Lidice vyvraždili, vypálili a se zemí na přímý rozkaz Adolfa Hitlera srovnali dne 10. června 1942 nacisté. Záminkou pro tak barbarský čin jim byl atentát na říšského protektora Reinharda Heydricha. Na místě bylo zastřeleno 173 mužů a chlapců, a dalších 26 zadržených obyvatel nacisté popravili 16. června v Praze na Kobyliské střelnici. Z ostatních ženy a děti deportovali do Německa do koncentračních táborů. Válku z nich přežilo jen 160 lidí.   To nacistické barbarství po válce odsoudil celý svět. V Lidicích byl vybudován důstojný památní s růžovým sadem, do kterého přiváželi sazenice růží lidé ze všech možných zemí. Část obce byla znovu postavena a osídlena pozůstalými obětí celého toho zvěrstva. Ale mnozí naši spoluobčané zřejmě už nevědí, co se tehdy před 70ti lety stalo a jsou i tací, kteří svým chováním dokazují, že celé to zvěrstvo je jim lhostejné. A tak právě v tuto dobu odjíždějí dva členové naší vlády, vicepremiér Bělobrádek a ministr kultury Herman, do Německa na sjezd Sudetoněmeckého landsmanšaftu. Na sjezd, na němž se dá očekávat zejména od fanatického představitele tohoto neonacistického spolku Berndta Posselta i dalších volání po zrušení poválečných dekretů prezidenta Beneše k odsunu občanů německé národnosti ze země, o kterém tak rozhodli představitelé vítězných mocností. A naši “představitelé” budou tomu všemu přikyvovat a možná i nadšeně tleskat.

   Je až přímo nepochopitelné, jak je možné, že dva křesťanští vládní politici z KDU-ČSL se mohou tak zachovat. Vždyť jejich čin je přímo vlastizrádný ! Vlastizrada se v jiných zemích trestá smrtí, náš národ má možnost vlastizradou pouze opovrhovat. A to politickou hroší kůží nepoškodí.

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 7 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2710 hl.)
 
Spíše Ano (1638 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1539 hl.)
 
Spíše Ne (1869 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1652 hl.)
 
Neumím posoudit (1715 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11123
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!