Dnešní datum: 21. 01. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

SMYŠLENÉ PŘEDPOKLADY, DOMNĚNKY, I LŽI !

07. 05. 2017

    To vše se prolíná kolem dokola ve vystoupeních předních politiků i v mediích. Lžou ráno, lžou odpoledne i večer, lžou a lžou nám i v noci. Vykonstruované a nepodložené domněnky jsou dnes základními prvky naší politické atmosféry. Korunu tomu všemu dává pak pokroucená morálka jak politiků, tak novinářů, a venkoncem i značné části společnosti. Takto by se dalo specifikovat období vlád ČR už od roku 1990.    Intenzita lhaní a ignorance vůči občanům ČR v poslední době prudce narůstá. Nejhorší na tom všem je, že se všechno koná pod dohledem poradců z Západu a Evropské unie. Politici ČR, placeni občany ČR, vymýšlejí pochybné zákony a ochotně přebírají ještě zrůdnější zákony z EU; nikoliv k tomu, aby byly ku prospěchu občanům ČR, ale aby sloužily především zahraničním zájmům.

   A otázka migrace? O migrantech již bylo napsáno mnohé. Jako hlavní důvod, který je nám mediálně vnucován, je uváděno, že naše společnost stárne a jedinými zachránci pro to, aby senioři mohli dostávat důchody jsou migranti z afrických a arabských zemí. Přitom z těch samých prolhaných tlam, které nám toto myšlení vnucují se dozvídáme, že vlivem *čtvrté průmyslové revoluce*, která přinese větší podíl robotizace a automatizace, ubude práce pro občany ČR a že se bude muset zkracovat pracovní doba a budou se hledat nové pracovní pozice, za které by mohli být občané odměňováni.

Co je tedy pravda? To budeme občany ČR propouštět a vytvářet z nich nezaměstnané a zároveň je nahrazovat je údajnými "doktory", "inženýry" a "profesory" z Afriky a Arábie, které nám do Evropy vozí různé pochybné "neziskovky" a lodě pod vlajkou USA a EU? Nebo se z těchto migrantů stanou jen další příjemci sociálních dávek v tom lepším případě, anebo naši kati v tom horším případě, jak to vidíme v západní Evropě?

  Ať to dopadne tak a nebo tak, vždy to bude k neprospěchu občanů naší republiky. Občanům ČR nepomůže nic jiného než vláda národní, vláda nacionální. I když jsou občané zuřivě politickými prolhanci i medii informováni o opaku, tak podle našeho názoru jedině nacionalismus je lékem na probíhající globalizaci a její negativní následky na rodiny i na národ jako celek. Nevěřte tvrzení, že globalizace přináší mír a oproti tomu nacionalismus naopak válku. Nikdy nebylo lidstvo tak blízko sebezničení se, jak dnes v době probíhající globalizace.

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2710 hl.)
 
Spíše Ano (1638 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1539 hl.)
 
Spíše Ne (1869 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1652 hl.)
 
Neumím posoudit (1715 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11123
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!