Dnešní datum: 21. 01. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

DOBROSEROVÉ, KDO VÁS ŽIVÍ ?

05. 05. 2017

(z naší došlé pošty.)

   Vyžeňte ty Kalousky a Sobotky, burcuje generál Blaško nad nápadem Bruselu platit každému imigrantovi dvacet tisíc měsíčně.

Generálmajor v záloze a zastupitel za Stranu práv občanů Hynek Blaško se pro server ParlamentníListy.cz rozepsal o, jak se vyjádřil, nové perle z Bruselu. Jde o sjednocení sociálních dávek pro migranty v celé EU z důvodu zvýšení atraktivity zemí, které se brání přijetí kvót. Jeho rozčílení vůči Evropské komisi bylo značné. Evropská komise se podle něj již dočista zbláznila a vůbec nemá ponětí, co tímto svým krokem způsobí v tzv. postkomunistických zemích. „Platit asi 21 000 Kč měsíčně migrantům, kteří sem přišli, je zvrhlé. Co naši důchodci? Celý život se dřeli za pár korun měsíčně a dnes mají 9500,- Kč důchodu. A někdo si přijde a má o deset tisíc více za nic? Viděli jste někdy ruce žen, které dřely v kravínech a na polích? Viděli jste ruce jiných manuálně pracujících a ten jejich žebrácký důchod? Co lidé, kteří pracují ve třísměnných provozech za maximálně 13 500,- měsíčně?“ rozčílil se Blaško.   Následně velmi rázně podotkl, že lidé z Evropské komise zde sejou nenávist a zlo. „Sluníčkáři, vítači a dobroserové nás všechny, kdo nechtějí přijímat migranty, nazývají xenofoby, fašisty, populisty atd. Ministr Herman vykřikuje, že Česko je zamořené zlem a nenávistí k cizincům, ale kdo to živí? Vy z EU svými hloupými směrnicemi nerespektujícími ekonomickou realitu nových členských zemí, jako je např. ČR,“ řekl. „Dostali jste od našich hloupoučkých představitelů zlatá vejce (banky, spořitelnu, zlaté rezervy státu, zemědělství atd.) a ročně vám přispíváme na vaše migranty podíl z 380 miliard korun zisku, které nadnárodní firmy vyvádí z ČR,“ zmínil s tím, že si ty migranty setsakra dobře platíme. „Proto přestaňte prudit,“ dodal. „Udělali jste si z nás, postkomunistických zemí, nové kolonie a my vám ty vaše blbosti platíme z naší otrocké práce, ke které nás nutíte!“ zmínil.

   Podle jeho slov je řešením vydat příslušnou směrnici a zrušit daňové ráje na teritoriu Evropské unie. „Nařiďte, ať se platí daně v zemích, kde vzniká zisk. Nenuťte nikoho, aby za vás řešil, co jste svými neuváženými rozhodnutími způsobili. Pokud se nepodvolíme, budete na nás taky házet bomby a nutit nám vaši představu demokracie?“ zeptal se. Závěrem pak vyzval občany k tomu, aby šli k volbám a vyhnali všechny Kalousky, Sobotky a Bělobrádky z politiky.  


Počet komentářů: 16 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2710 hl.)
 
Spíše Ano (1638 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1539 hl.)
 
Spíše Ne (1869 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1652 hl.)
 
Neumím posoudit (1715 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11123
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!