Dnešní datum: 22. 04. 2024   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Objev hodný Nobelovy ceny.

22. 09. 2015

   Bohužel se zapomíná na to, že i politici mohou být duševně postiženi. Náš státní aparát, dnes skrz na skrz prolezlý totalitní byrokracií a korupcí, je přece tou hlavní silou, která lidi spoutává pavučinami zákonů a předpisů či nařízení, o jejichž smysluplnosti se dá úspěšně pochybovat. Často mají stejnou logiku, jako rozkazy a směrnice pomateného generála z Haškova románu “Švejk”.

   Mezi zákony, které opustily náš zákonodárný sbor, je i docela rozumný zákon o povinných zdravotních prohlídkách osob před nástupem do nového zaměstnání, které mají potvrdit, nebo vyvrátit, zda je daný žadatel schopen vykonávat tu či onu profesní činnost. Ve specifikovaných případech žadatel o práci dokonce musí absolvovat i psychologické vyšetření. Ale jak je u našich zákonů zvyklostí, i tento zákon má své výjimky. Neplatí příkladně pro politiky a některé další pramálo potřebné profese, jako jsou například politologové, ale neplatí rovněž i pro zákonodárný sbor, soudce a vládní činitele.   Vy, jako běžný občan, pokud se necítíte duševně zcela zdráv a nehledáte nějakou práci, ale jenom poklidné zaměstnání, které vás připojí na státní penězovod, pak pokud si zvolíte profesi politik, nebo politolog, před nástupní zdravotní prohlídku vůbec nepotřebujete. A také nepotřebujete ani to lékařské vyšetření když sedíte v rámci státní správy v patrech nejvyšších a rozhodujete o osudech milionů lidí ! Je to tak stejné ve všech státech EU a stejné je to i u byrokratů v Bruselu. Žádné vyšetření psychologem, žádný psychiatr,ačkoli někteří psychiatři již pokládají velmi často politiky za vyslovené psychopaty.

   Již v minulosti se objevily různé vědecké práce jako například: Studie o tom, že genetická porucha dělá z lidí ne-rasisty, v níž se mimo jiné uvádí, že lidé, kteří necítí žádný rasismus ani xenofobii, by měli vyhledat lékařskou pomoc. Mohou totiž trpět genetickou mutací - tzv Williamsovým syndromem, pojmenovaným dle svého objevitele doktora Williamse. Dle této vědecké práce se v mozku odbourávají např. i přirozené obavy z odlišných cizinců. Samozřejmě toto vědecké zjištění bylo u nás rozcupováno a označeno za kvazi vědecké takovými veličinami, jakými jsou politologové Mareš, Vejvodová a spol. Ti sice nemají žádné lékařské vzdělání, ale jsou vedeni jako soudní znalci na extrémismus, neonacismus, nacionalismus a na vše, co se neslučuje s jedinou pravdou, kterou hlásá Brusel a po jeho vzoru i naše vláda. Z tohoto titulu mohou prohlásit za neexistující i syndrom Williamsův !

   Jsme zvědavi jak se nyní tito "odborníci" na kvazi-vědu vypořádají s vědeckou prací přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, ve které se hovoří o výzkumu, který probíhá již 20let, v něm jsou zkoumáni lidé, kteří onemocněli parazitem Gondii, téměř nevyléčitelnou parazitickou nemocí nazývanou “toxoplasma”. Parazit Gondii se přenáší z myši na kočkovité šelmy a z nich přímým i nepřímým kontaktem na člověka. Parazit Gondii ovlivňuje chování svého hostitele tak, že tento hostitel by se bez dlouhých okolků nechal i sežrat. Dnes je již zřejmé, co stojí za na první pohled nesmyslným počínáním lidí, kteří skáčou do tygřích výběhů a nebo si chtějí pohladit například medvěda.

   Tato nemoc je o to horší, že není na první pohled na hostiteli poznatelná, je k tomu potřebný rozbor krve, a je jí postižena nejméně jedna třetina obyvatel ČR. V Německu a ve Francii se počítá, že je nakaženo až 80% obyvatelstva, jinde v Evropě asi 50% obyvatelů. Tento objev je možná odůvodněním, proč pro jiné lidi zcela nepochopitelně vlády Německa a Francie, ale i jiných států, zvou do svých zemí muslimské a Africké obyvatelstvo. Je to možná jejich sebedestrukční proces, při kterém ohrožují své vlastní národy v samotné jejich podstatě.

   NP proto požaduje, aby se i politici i další profese, rozhodující o lidských osudech, před nástupem do svých funkcí také museli podrobovat lékařské a psychologické prohlídce. Výsledky vyšetření by asi mnohým lidem vyrazily dech.

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3986 hl.)
 
Spíše Ano (2649 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2487 hl.)
 
Spíše Ne (2779 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2418 hl.)
 
Neumím posoudit (2623 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16942
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!