Dnešní datum: 04. 10. 2023   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

RINGO ČECH NEKVÁKÁ NAPLANO !

12. 05. 2015

    Když něco řekne, tak naplno. Své myšlenky nebalí do nějakých opatrnických frází jen aby se někomu zalíbil. Jeho slova, někdy hodně tvrdá, zvoní čistým tónem dobře myšlené pravdy. Jedno z jeho vyjádření k problémům našeho politické arény k nám doputoval a tak nás svou přímostí zaujal, že jsme se rozhodli zavěsit jej i na naši stránku. Otázky jakéhosi redaktora a odpovědi pana Ringo Čecha uvádíme podle publikovaného textu.Otázka: “Co jste si pomyslel, když byl na nedávném sjezdu ANO Andrej Babiš znovu zvolen do funkce předsedy sto procenty hlasů ?”

     RČ: “Nesledoval jsem to. Nicméně to vidím jako poučení pro lídry ostatních stran, kde chybí stranická kázeň. Když se stranou nesouhlasím, tak z ní vystoupím a je to. Tak to udělal Winston Churchill. Čestně vystoupil z konzervativní strany.”

Otázka: “Třeba jako poučení pro předsedu hnutí Úsvit přímé demokracie Tomio Okamury?”

     RČ: “Přesně tak. Puč na něj udělaly absolutní nuly, které přivedl do politiky. Kdyby za nimi nestál, tak by v Parlamentu nemohli dělat ani vrátné. Podle mě to jsou hnusní zrádci.”

Otázka:: “Ještě se vrátím k ANO. Opravdu vám není divné, že je předseda zvolen jednohlasně? Vždyť to nebývalo ani za bývalého režimu...!”

     RČ: “Je v tom logika. Jde o výsledek politiky pevné ruky. Drží stranu pevně v rukou a členům to imponuje. Když není bordel nahoře, dává to pocit jistoty.”

Otázka: “Vy preferujete politiku pevné ruky?”

     RČ: “Osobně se nacházím v přechodu od militantního demokrata k osvícenému monarchistovi.”

Otázka: “Tudíž vás nejspíš oslovuje i chování režimu Vladimíra Putina…”

     RČ: “USA si chtějí podrobit celou Evropu, bohužel v médiích se už nedozvíme, co pro to dělají a co chystají. Rusko je v defenzivním postavení, do něhož je zahnal Západ. Proč by měl mít Putin zájem na válce o Donbas? Nicméně za hranicemi mu někdo ponižuje tři a půl milionu Rusů a s tím by se nikdo nesmířil. Kdybychom měli v Drážďanech milion Čechů a někdo je tam šikanoval, také bychom jim po nocích vozili zbraně.”

Otázka: “Západ, moc zobecňujete. Kdo tedy může za konflikt na východě Ukrajiny ?”

     RČ: “Nadnárodní korporace a obchodní řetězce. Nemohly se dočkat, až postaví ty svý obchoďáky a nákupní haly zase někde dál. Vždyť Ukrajina je čtyřicetimilionový trh. Nicméně skrze tyhle šmejdy odtékají peníze jinam. Takže jestli je někdo v NATO nebo ne, na to sere pes. Hlavním nepřítelem jsou tihle hamouni. Kupujeme jejich chemické sračky a vlastně nám to nevadí. Zmrdi skoupili naše značky piv a teď do nich budou srát umělotiny a strouhat kopřivy. Za všechno může tenhle nenažraný velkokapitál. Ten bordel začal na Majdanu. byli tam Američané, Britové  a další a bohužel i náš J.Štětina - euroslanec, Kocáb, kníže& nbsp;S chwarzenberg. Co se pletou do jiných států, když nám tu udělali bordel. Nemají co dělat  ?”

Otázka: “Myslíte si, že se regionální podnikatelé chovají zodpovědněji než nadnárodní koncerny ?”

     RČ: “To je snad nad slunce jasné. Těm nadnárodním koncernům na žádné zemi, žádném kraji nezáleží. Jen nenažraně zdražují a bobtnají. Bohatých lidí si vážím, hlavně těch, co k majetku přišli vlastním umem. Čeští podnikatelé jsou už z podstaty věci mnohem odpovědnější. Zahraniční kapitál se na nás může vysrat. Jde o moderní kolonialismus a otrokářství. Pokladní v supermarketu bere 12 000 hrubého, ale manažeři, akcionáři a takováhle verbež si nakupují mahagonové ráhnoví do svých jachet a hrají golf platinovými holemi.”

Otázka: “Myslíte si, že je to horší než za bývalého režimu ?”

     RČ: “Pro někoho ne a pro větší polovinu ano.  Z důchodu 9 tisíc se nedá vyskakovat, a z platu 16 tisíc čistého také ne. A to má většina byty z totality, nebo je zdědila. Nejvíce lituji děti, které nemají na obědy, a zájmové kroužky a toulají se v ulicích. To tu nebylo, navíc většina občanů si mohla pořídit slušné bydlení za malé peníze, nebo postavit dům za velmi výhodné půjčky, koupit auto a to nov é, ne ojeté šunky. Navíc ten bordel kolem nás, lidi, co přemýšlejí deprimuje,a vládě to nevadí, počet sebevražd roste a počet bezdomovců také. Mateřská je ubohá, a je jen na plínky, a rodina pak žije z 20 tisíc, ze kterých platí byt 5 tisíc a ostatní prý musí stačit. Proč ?  To rodina s příjmem 50 tisíc opatruje babičku, která má svůj důchod a ještě od státu žádají opatrovné 12 000. Ä stát platí a  nekontroluje to. Nebo babička chodí cvičit do Sokola a mladí na ní berou opatrovné. Poslanci za 130 tisíc,nechodí do sněmovny a pro své voliče nedělají nic. Obyčejný člověk po jedné absenci, letí z firmy a to má plat sotva 20 tisíc ale hrubého. Všechno se pořád mění Ale k horšímu, USA chce válku,  Islám chce pro všechny smrt a bohatí stále více peněz. V historii už padlo impéri&ia c ut e ;, doufejme že dnešní nenasytné padnou, dřív, než padneme my. Ale to jde to moc  pomalu.

    Jiří Grygar říká : "Až se zeměkoule nasere, ona si s námi poradí. Hlavně s Američany a Islámem." !!!!”

                              ----- o -----

Tolik tedy pan Ringo Čech. A my k tomu za NP dodáváme: 

    NP : K těm zmatkům a různicím v politických stranách musíme panu R.Č. dát plně za pravdu. A v té otázce “pevné ruky” a stylu politiky Vladimíra Putina také. Ke konfliktům na Ukrajině též nemáme co dodat.  Realita jaká existuje je sice pro některé politiky nepochopitelná, ale je a s tím se nedá na papíru nic dělat.

    A v otázce zda je to dnes u nás horší než za předešlého režimu máme stejný názor s panem R.Č. Pro poctivé lidi je současná realita mnohem horší než před sametovým skokem.

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3895 hl.)
 
Spíše Ano (2576 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2409 hl.)
 
Spíše Ne (2716 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2341 hl.)
 
Neumím posoudit (2530 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16467
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!