Dnešní datum: 29. 11. 2023   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Komu to slouží a prospívá ?

25. 01. 2015

    O přistěhovalectví se nyní zuřivě diskutuje nejenom v naší republice, ale ve všech zemích EU. A všude je to stejné. Media, která povětšinou kolaborují s vládní mocí, vyzdvihují výhody multikulturní společnosti a dovolávají se soucitu s utečenci, ale většinová část společnosti, prozatím ještě mlčící, o přistěhovalce nestojí. Díky tomu v různých zemích ve společnosti narůstá napětí.

   Položme si však otázku, komu to slouží? Proč je vnucována multikulturní společnost původním obyvatelům EU, společnosti postavené historicky na zcela jiných základech, a ptejme se, jaký je opravdu její přínos pro původní obyvatele států EU? Pravdivou kladnou odpověď bychom hledali marně. Ale žvásty o omlazení naši společnosti, kterými se zaklíná státní moc spolu s medii, jsou dobré leda tak pro slabomyslné. Naše země neměla v minulosti žádné kolonie a naši předci nebyli otrokáři, jako většina původních obyvatel mnohých států EU. Proč bychom tedy nyní měli odpovídat za pozůstatky otrokářství ?    Opomineme-li nebezpečí přímého ohrožení národa a životů jeho příslušníků ze strany přílivu nesourodých etnik, zaměřme se na další vlivy. Například na u nás již za komunismu vymýcené choroby, které k nám nyní migrační vlny opětovně zavlékají. Například na černý kašel a tuberkulózu. A samozřejmě i na exotické choroby, které jsme na našem území od středověku vůbec neznali. Kolik již zemřelo lidí na takové zavlečené choroby ? Kolik stojí léčení přeživších a kolik nás stojí léčení cizinců bez zdravotního pojištění ?

   Sám jsem s dalšími členy rodiny onemocněl černým kašlem. Mnoho nechybělo a zemřel jsem já i moje manželka. Štěstí, že lékař rozpoznal hned s počátku černý kašel od příznaků chřipky. Přes to, jsem více jak 10 dnů měl obavy, že mi pukne srdce a vyvrhnu plíce. Dosud nejsme zcela vyléčeni. Přežili jsme, ale organismus jsme si ničili silnými antibiotiky. Tato nemoc je smrtelně nebezpečná zvláště pro malé děti a seniory. Přitom nejsou lidé o jejich možném výskytu dostatečně informováni. Všechno se schovává za chřipku. Upřímně přeji všem těm, kteří tolik propagují příliv cizinců do naši zemi, aby i oni a jejich rodiny byli nakaženi nějakou zavlečenou smrtelnou chorobou, tak jako byla zasažena moje rodina.

   A k té pomoci, k uměle vyvolávané lidumilnosti vůči nešťastným. Saudská Arábie je jedna z nejbohatších zemí světa. Místo toho aby jako muslimská země pomáhala muslimským běžencům, kteří prchají ze zemí, kde probíhají válečné konflikty rozdmýchávané USA a EU za podpory Saudské Arábie, staví Saudská Arábie 1000 km dlouhý bezpečnostní systém plotů s ostnatým drátem a strážními věžemi. Tu zeď tvoří tři ploty z ostnatého drátu a před nimi bude ještě vyhlouben hluboký příkop. Tak chtějí zabránit přílivu svých arabských muslimských bratří! Nejsme to hlupáci ? Komu tedy opravdu slouží vytváření a prosazování multikulturní společnosti ? Nejinak než cizím zájmům !!!

/Z.Š/


Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3917 hl.)
 
Spíše Ano (2597 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2429 hl.)
 
Spíše Ne (2725 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2357 hl.)
 
Neumím posoudit (2556 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16581
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!