Dnešní datum: 29. 11. 2023   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

VÁCLAV KLAUS - ZLODUCH NEBO HRDINA?

17. 05. 2012

   Václav Klaus se do historie našeho národa po roce 1989 zapsal výrazným způsobem, ale zároveň také velmi rozporuplně. O době, kdy byl premiérem a o kupónové privatizaci se toho napsalo už mnoho. Ale méně již o jeho "balíčcích", které "zařízly" malé a střední podnikatele a znamenaly katastrofální dopad na banky a celé hospodářství. Navíc ale také umetly cestu různým pochybným zahraničním podnikatelům a podvodníkům, samozřejmě na úkor českého občana.      

   Celkově docházíme k názoru, že působení Václava Klause ve funkci premiéra mělo pro naše národy a náš stát skutečně katastrofální dopad. Ale pravdou je i to, že i doby, za nichž byli premiéry Zeman či Topolánek, hrubě postrádaly pozitiva. Znamenaly už jenom další pokračování úpadku. Pouze "úřednický" premiér Fišer nestačil nadělat tolik zkázy, jako jeho předchůdci. Samozřejmě jen díky tomu, že mottem jeho kabinetu byla zásada, že kdo nic nedělá, také nic nezkazí. Fišer, a spolu s ním všichni ministři jeho vlády, staří komunisté, tedy až na Pecinu, který pro svůj věk byl v roce 89 "jen" aktivním svazákem, měl zajímavý hlavní úkol. Oslavy 20. výročí pádu komunismu. Jaká to ironie!

   Na druhé straně Václav Klaus, až na malé výjimky, si velice vedl a vede jako náš prezident dobře. A jako prezident statečně odolává nepřátelům zahraničním i vnitřním. ČSSD, ODS, Zelení, TOP 09, Lidovci, všichni jako jeden muž, tlačili na Václava Klause, aby podepsal pro náš národ omezující i silně nebezpečnou Lisabonskou smlouvu, která může vést k prolomení Benešových dekretů. Ale byl to Václav Klaus, kdo se k jejich nelibosti stal hlavní pevnou překážkou, která všem ještě brání v cestě k prolomení Benešových dekretů a k dalšímu rozvracení našeho už tak dost Evropskou unií podrobeného státu. Za tento postoj Václavu Klausovi, jak strana vlastenecky založená, opravdu upřímně tímto děkujeme. 

Květen 2012                                                                         Strana NÁRODNÍ PROSPERITASem vložte příslušný text včetně HTML syntaxe nebo v případě nevyužití této části vše vymažte - tedy včetně tohoto textu!


Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Listopad  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30    
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3917 hl.)
 
Spíše Ano (2597 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2429 hl.)
 
Spíše Ne (2725 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2357 hl.)
 
Neumím posoudit (2556 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16581
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!