Dnešní datum: 20. 07. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 839 nalezených)

A VŠICHNI MLČÍ …

12. 07. 2019

Jaroslav Foldyna 02.07.2019

   Sociální demokrat Jaroslav Foldyna pro ostřejší výraz nejde daleko, pokud si to situace žádá. Teď poslance ČSSD naštval vývoj v případu znásilnění šestnáctileté dívky africkým migrantem, který sem utekl z Německa. Foldynu štve, že samotný násilný čin prakticky žádná média a politiky nezajímá.

   „Na Litoměřicku byla znásilněna nezletilá dívka a znásilnil ji migrant z Afriky. Ještě nedávno bych předpokládal, že něco podobného vyvolá na politické scéně bouři. Čekal bych, že si politici budou sypat popel na hlavu, že budou navrhovat opatření zajišťující, že se nic podobného už nestane, čekal bych, že budou vysvětlovat, proč ještě před dvěma měsíci prohlašovali, že k ničemu takovému u nás nemůže dojít. Dnes, po 14 dnech, se ale nic z toho neděje a vše nasvědčuje tomu, že ani dít nebude,“ uvádí Foldyna v textu, který poskytl serveru Parlamentní Listy.cz.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

UŽ JSTE SI TAKY KOPLI DO SEMÍNA ?

12. 07. 2019

Michal Semín v MF DNES – 2.7.2019

   Nemám ve zvyku psát do novin o vlastních trampotách. A i když dnes udělám výjimku, bude to více o stavu naší společnosti, než o mně. Krátká rekapitulace událostí posledních dnů: Byl jsem navržen SPD za člena Rady ČTK a v prvním kole jsem obdržel nejvyšší počet hlasů. Navzdory tomu (či právě proto?), že jsem byl den předtím aktivistou Minářem před zaplněným Václavákem označen, věcně zcela nesmyslně, za konspirátora. Navzdory tomu, že jsem byl některými poslanci krajně levicových Pirátů a krajně středové ODS obviněn – zcela neoprávněně – ze šíření nenávisti. Vypukla panika. Po pár dnech oznámil Jan Hamáček, že v případě mého zvolení zváží ČSSD odchod z vlády. Liberální média, soukromá i veřejnoprávní, roztočila svoje dezinformační kola na maximum. Bylo nutné vyvolat zdání, že v případě mého zvolení nebude ohrožena jen nezávislost ČTK, ale samotná demokracie v této zemi.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

TSUNAMI, NEBO BOUŘE VE SKLENICI VODY ?

09. 07. 2019

  Inspirováno projevem ministra Staňka v PSP ČR

   Odvolání ředitele Národní galerie Praha, a stejně tak i ředitele Muzea umění v Olomouci, ministrem kultury, rozkolébalo tu naši „parlamentní kocábku“ jako nějaké tsunami. Druhý vládní „kormidelník Ham“ si v zoufalství rval vlasy, „opo-posádka“ mezi sebou bojovala o záchranné kruhy, a „kapitán Andr“ spolu s „rejdařem z Vysočiny“ marně tu vřavu uklidňovali tvrzením „nic velkého se neděje, počkáme chvíli a ono se to uklidní“.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

NEBEZPEČNÁ VÝUKA V ČESKÝCH ŠKOLÁCH

09. 07. 2019

Ing. Jitka Tatíčková, fb 8.6. 2019

   Máte děti, které jsou součástí českého vzdělávací systému ve všech jeho stupních? Pokud ano, jste si jisti, že se ve škole učí pouze matematiku, jazyky, dějiny, zeměpis a odborné předměty, které je připravují na budoucí povolání? Myslíte si, že škola vychovává děti k lásce k vlasti, k hrdosti na vlastní národ, kulturu, historii, a to všechno s pokorou k těm, kteří kdy v minulosti byli za pravdu stíháni a mnohdy za ní položili život? Pokud si myslíte, že přesně takto to ve školách funguje, pak se velmi mýlíte. Naše děti jsou kromě vzdělávání v klasických předmětech bohužel také ve školách vystavovány manipulacím, lžím, a jejich mínění a názor na společnost a svět kolem nás je zcela cíleně utvářen tím „jedním správným“ směrem. Podle něj není lepší budoucnosti než s EU, je nutné žít v multikulturním světě, přijímat zde migranty z jiných, s křesťanstvím neslučitelných „pseudokultur“, pomáhat jim a chránit je.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

HISTORIE ČKD

09. 07. 2019

Přišlo nám do pošty.

   Prvopočátek této společnosti vznikl v r. 1871. Postupně po různých změnách nakonec toho vznikl náš průmyslový gigant, který prožil časy předválečného období, přežil i válku a také přežil i komunistické znárodnění. Všem režimům bylo jasné, že je to hodně lukrativní podnik a každý z režimů ho jen zveleboval. Podnik ČKD vyráběl mimo jiné kolejové vozy, lokomotivy, kompletní vodní elektrárny, vybavení dolů a potravinářského průmyslu, i osobní automobily Praga. Za války pak podnik obsadili fašisté, kteří zde vyráběli zbraně. Po devastaci americkými bombami byl znovu vybudován a znárodněn. Potom se tu také vyráběly kompresory, jeřáby, autojeřáby a tramvaje. Byl to ve své době největší výrobce tramvají na světě!!! V šedesátých létech začal i s výrobou motorů pro zaoceánské lodě. Společnost ČKD prožila století a pořád jen sílila a rostla až .......


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

UŽITEČNÍ IDIOTI V PRAZE NA LETNÉ

09. 07. 2019

   Stejně jako v roce 1989 zaplnila se Letná i letos užitečnými demonstrujícími idioty. Pravda, byli mezi nimi i ti, co měli za úkol buď z blbosti anebo pro prachy "rozdmychat vášně" a zvědavci. Bohužel, ten první druh byl ve většině jak v roce 1989 tak i letos. Jsem člověk odkojený propagandou západních vysílaček " Svobodná Evropa" a "Hlas Ameriky " již od padesátých let minulého století a poslouchal jsem je téměř denně. Propaganda těchto vysílačů mi vymývala mozek jako tisícům jiným především mladým lidem. Stejně jako to dělají naše média dnes, ale řízena pro český národ stejně nepřátelskými cizími silami, jaké řídily vysilače "Svobodná Evropa" a " Hlas Ameriky".


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PRO OSVĚŽENÍ PAMĚTI

08. 07. 2019

Text z došlé pošty NP

Zaradovali jsme se, když nám z naší pošty vypadl text inženýra Ondřeje Sýkory, v němž se autor vrací k nedávné minulosti a tak zvaně “klepe hřebíček přesně na hlavičku”. A protože jde o velmi hodnotný text, obsahující málo známá fakta, rozhodli jsme, že si jej nenecháme jenom pro sebe, ale se souhlasem autora jej poskytneme na naší stránce i dalším čtenářům. V textu se jedná o roli tolik mediálně kritizovaného “Agrofertu”, kterou tento koncern hrál a hraje v českém zemědělství ve vztahu k premiéru Andreji Babišovi. Autor dále uvedeného textu říká, že v kauzách souvisejících s “Agrofertem” je třeba připomenout souvislosti, které již lidé zapomenuli, nebo které ani nepostřehli. Napsal k tomu:


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

UŽ SI ZASE POVEZEME PEŘINY DO VNITROZEMÍ ?

01. 07. 2019

Jaroslav Tichý - 21.6.2019

   Mnozí z našich spoluobčanů dosud odmítali věřit již velmi známé poučce „kdo nezná svoji minulost, bude donucen si ji zopakovat“. S cílem dosáhnout u nás tohoto stavu v širokém měřítku, probíhá v ČR podle instrukcí globalistů již od 90. let zamlčování či naprosté překrucování našich dějin, což má vliv podle:

           1. (světonázorové) priority všeobecných metod řízení lidstva – na mladou generaci – („Chceš-li porazit nepřítele – vychovej jeho děti”). Uplatňovány jsou ale v pořadí i priority na nižších stupních (2. a 3.), a to podle;

            2. (chronologické) priority těchto metod – s plošným vlivem na naše spoluobčany s krátkou pamětí (“Kdo vládne nad minulostí, ten řídí budoucnost; kdo vládne současnosti, ten vládne i minulosti”) a podle;

            3. (faktologické) priority – („fakta neexistují, jsou pouze výklady“) – uplatňované též plošně na naše spoluobčany s krátkou pamětí či nechápající souvislosti.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PROČ ŠKOLY V DNEŠNÍ DOBĚ NEFUNGUJÍ?

19. 06. 2019

Přiléhavý text, který nám byl zaslán bez udání autora.

     Poslední dobou, když se začne diskutovat o stavu školství, se stále častěji setkávám s následujícími názory:

    Přijali jsme do firmy „kluka / holku“ těsně po škole a „ona / on“ nic neumí. Nedokáže vyřešit triviální praktické problémy, neumí se ani zeptat, jak to má udělat. Když se pídím po podrobnostech, dozvím se, že ač se jedná o absolventa ekonomického oboru, neumí pracovat s Excelem, má problém ovládat Outlook, nedokáže napsat reklamaci, protože neví, jak vypadá. K sečtení čísel 20 a 30 potřebuje kalkulačku a neví, že hlavní město Polska je Varšava. A navíc je takový absolvent přesvědčen o své dokonalosti a nepostradatelnosti. Nepřekvapuje mě to. Protože na škole ekonomického typu pracuji, pokusím se popsat příčiny tohoto jevu.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

TVRDÁ SLOVA MÍŘÍCÍ DO ČERNÉHO

10. 06. 2019

Rozhovor "Sputniku" s představitelkou ANS

 Motto:

Odmítáme snahy o destabilizaci ČR, kterou organizuje Milion chvilek.

Je nutné respektovat legálně zvoleného premiéra.

 

Rozhovor:

Ad 1. - redaktor: Jak hodnotíte situaci kolem premiéra Babiše a nyní i ministra Tomana? Mám na mysli reakci Bruselu na podezření ze střetu zájmů, audit Evropské komise. Je to normální reakce bruselských orgánů na podezření z porušení zákona nebo se to děje záměrně s cílem, aby premiér odstoupil?


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ROZVOJOVÉ ČESKO A KAPITALISTICKÁ ČÍNA

10. 06. 2019

Petr Štěpánek

   Kdysi za časů oněch nám dle komunistické společensko-politické metodologie vtloukali do hlavy, že existují země socialistické, kapitalistické a rozvojové. Přidržme se tohoto členění a podívejme se, jak skrz tyhle staré brýle vypadá současný svět. Po dvou týdnech turistického putování po Číně ze mě jistě není sinolog ani společensko-vědní odborník, leč otevřené oči jsem měl a mozek v hlavě mi zaplaťpámbu také ještě stále funguje. Ono někdy fakt stačí se jen dívat a pak trochu přemýšlet.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

TAK O CO JDE ? O „ČAPÍ HNÍZDO“ ?

10. 06. 2019

   Jestli Babiš odstoupí, tak jsme jako Česká republika, ale hlavně normální obyčejní občané, ztratili poslední možnost, jak se ekonomicky jako tako zvednout na úroveň našich západoevropských přátel. Je to jediný člověk v politice, co chtěl s tím něco udělat. Marasmus stranictví již tady byl. Místo starostí o blaho voličů platíme ze svých katastrofálních daní politiky, pro něž je největším problémem Čapí hnízdo, kde nikdo nic neukradl, jenom si přiblížil dotace, tak jako každý podnikatelský subjekt. Kam nás přivedli ODS, ČSSD, ČSL KDU a podobní je již evidentní. Jsme ve světovém systému jako rozvojová země. Ta, která kdysi vyráběla motocykly, auta, zemědělské a textilní stroje, lokomotivy, turbíny, tramvaje, elektrárny, cukrovary a jiná sofistikovaná zařízení. Je to poslední šance k nápravě. Politolog Fiala a podobní nás opravdu k prosperitě nepřivedou.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

DEMONSTRACE PRVNÍM KROKEM …

06. 06. 2019

   ...k rozbití vládnoucí sil. Není to vůbec nic nového. V historii Evropy i světa se takových situací odehrála celá řada.

** V roce 1789 rozvášněný dav demonstrantů dobyl Bastilu a tím byl učiněn první krok ke svržení monarchie.

** Roku 1933 po vzplanutí požáru budovy “Říšského sněmu”, masové demonstrace “hnědých košil” [oddílů “esámanů”] vynesly nacistu Adolfa Hitlera do křesla německého kancléře, aby mohl rozpoutat II. světovou válku jejímž cílem bylo podrobení Evropy “hitlerovskému nacismu”.

** O něco míň ambiciózní plány pak měli na Ukrajině ti, kteří vyvolali v Kyjevě hromadné demonstrace proti prezidentu Viktoru Janukovyčovi, tzv. “majdan”, který vyvrcholil svržením prezidenta a jeho útěkem z Ukrajiny.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

KAM TO AŽ POVEDE ?

03. 06. 2019

[text z naší pošty]

   "Kosmické síly, jak se zdá dnes mají v probíhající revoluci ve vedení války ústřední úlohu díky své jedinečné schopnosti shromažďování, přenášení a rozšiřování informací," řekl v roce 1996 tajemník amerického ministra obrany Paul G. Kaminski. Tento výrok o vojenských vesmírných programech přednesl pro kongresový výbor národní bezpečnost ve Washingtonu. Je pravděpodobné, že Kaminski měl na mysli zařízení *HAARP* na Aljašce, jehož možnosti předčí ty nejfantastičtější sny kandidátů bažících po ovládnutí naší zeměkoule.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

LYNČ NA OTEVŘENÉ SCÉNĚ

03. 06. 2019

   Letos se odehrává nejen v našem hlavním městě, ale i v mnoha dalších městech a městečkách po celé republice. A kupodivu pod stejným heslem ! Jak by ne. Vždyť, jak se ukázalo, je prostřednictvím dnes tak moderních “společenských sítí Internetu” prakticky profesionálně organizován, místně i časově, s uvedením “lotra”, který má být virtuálně popraven, i zabezpečován transparenty, zvukovou technikou a dopravními prostředky na svoz demonstrantů, aktivistickým spolkem “Milion Chvilek”, pod heslem “Milion chvilek pro demokracii”. Spolek má sice jen kolem deseti členů, ale zato i víc než stovku dobrovolníků [údaj z www. stránky spolku], kterým prý moc záleží především na demokracii, zejména pak, jak se ukazuje na té, kterou dnes propaguje naše parlamentní opozice. V čele spolku stojí tři zakladatelé, pobývající na tomto světě zhruba čtvrtstoletí. Prostředky pro činnost vybírají mezi příznivci spolkoví “signatáři” a větší část přichází na konto spolku od blíže nejmenovaných sponzorů.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2795 hl.)
 
Spíše Ano (1689 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1584 hl.)
 
Spíše Ne (1922 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1701 hl.)
 
Neumím posoudit (1775 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11466
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!