Dnešní datum: 19. 09. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 858 nalezených)

DOPIS KNÍŽETI

10. 09. 2019

"Pane kníže, Karle Schwarzenbergu,"

   je mi 88 let. Lidí tohoto věku už mnoho nežije, ale ti, co žijí si hodně pamatují. Někteří ano, někteří už ne. Já ano. Proto chci reagovat a uvést na pravou míru výroky, které jste uvedl o dějinách před sedmdesáti třemi lety. Zejména vaše demagogické tvrzení o roce 1945.

   Ptám se vás: Kde jste byl v roce 1939, když z balkónu Špalíčku nad tisícihlavým davem na chebském náměstí hlásal Adolf Hitler o tisícileté říši? Tam to ovšem nebyli Vaši příznivci s Vaší plackou na klopě, ale henleinovci s hákovými kříži na klopách, vztyčenými pravicemi, stejně tak jako jejich soukmenovci v Aši, Frýdlantu, Rýmařově, Jirkově, Varnsdorfu, Liberci, Ústí, i v Praze a dalších městech.


Číst více... | Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

KDYŽ SE Z KOMÁRA DĚLÁ VELBLOUD

06. 09. 2019

Ze zpravodajství redakce “All-knowers”

   Sláva, letní okurková sezóna skončila. Konečně se něco pohlo. Mrtvé vody v našem východním středoevropském rybníčku zvaném “Cečko”, plném sinic “Cyanophyta anti-bé”, konečně něco rozvířilo natolik, že to probudilo z letargie i jakéhosi narezlého bezdomovce, marně čekajícího u křoví na Letné na chvíli, kdy se opuštěná pláň, na které teď lidé jen venčí své psí potvory, zase zaplní davy pomatenců, kterým by mohl předvést své řečnické umění, za což by mu pak mohlo od skrytého mecenáše přece něco do kapsy kápnout.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ŠVÝCARSKO ZEMĚ PATRIOTŮ

03. 09. 2019

   Většina našich občanů zřejmě zná Švýcarsko jen jako tradičně neutrální zem finančníků, zem horských masivů se spoustou horských chat vyhledávaných lyžaři, zem, v níž se hovoří hned čtyřmi jazyky. Ale o společenském uspořádání této země lidé vědí většinou pramálo, a ještě míň o vztazích švýcarských občanů k jejich zemi. V této, na posledním místě uvedené oblasti, nyní chceme případné mezery ve vědomostech našim čtenářům trošku doplnit. Ale ještě chceme dřív předznamenat, že Švýcarsko je země kde vše funguje i bez předpisů EU, a že je to země, která byla vojensky napadena naposled někdy za napoleonských válek.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PRAVDA, KTERÁ SE NERADA SLYŠÍ ...

03. 09. 2019

     Z historie 2. světové války si naše veřejnoprávní média dnes vybírají, bez ohledu na pravdivost, jen to, co právě má to správné "zabarvení" dle "evropských norem". Proto člověka příjemně potěší najde-li náhodou na internetu text, který z těchto norem vybočuje a ctí historické pravdy. Takový článek jsme našli a rádi jej na naší stránce zde všem zveřejňujeme. Tu je:

GERMANIA a SLOVANIA

Hmmm, svatá to pravda!!

     Pokaždé, když se Rusové podívají do Stalingradu, dnešního Volgogradu, tak musí vidět, že to bylo místo, kde došlo k obratu celé II. sv. války, ale především to bylo místo, kde byl ukončen plán na vyhlazení slovanské rasy z povrchu planety. Neustále se hovoří o židovském holokaustu, ale že Německo v Rusku provádělo holokaust mnohem větší, holokaust slovanské rasy, o tom se mlčí. A to je chyba.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ARGUMENT

03. 09. 2019

   V článku s titulkem “Moderní lži a manipulace – rozdělená společnost”, zveřejněném na portálu “Pravý prostor”, u kterého autor je uveden jen tajuplným slovem “niemand”, je autorem uváděno – zde jen v zkráceném textu - zhruba toto:

   “Nevím, kdy přesně, kde a kdo začal používat termín “argument” o rozdělování společnosti. Poprvé jsem jej zaregistroval v roce 2017 v souvislosti s blížícími se prezidentskými volbami. Od té doby jsem jej zaslechl při mnoha příležitostech a z mnoha stran. Podle mě je to široce využitelný projev “manipulace a propagandy, který jsem kupodivu spatřil dokonce i v oficiální zprávě Ministerstva vnitra České republiky.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Hitler a 21 srpen 1968.

22. 08. 2019

   Kdysi Hitler prohlásil: Národ, který se nebrání invazi cizích národů, sám uléhá do hrobu rozpadu a zapomnění. Český národ se po zradě "spojenců“ Anglie a Francie 1938, sic vyzbrojen a ochotný bojovat za svoji vlast byl zrazen i svými politiky údajně pro obavy z rozbombardování Prahy a civilních objetí. Důsledkem byla 6letá okupace a 350000 zavražděných československých spoluobčanů Německými vrahy a náš národ zůstal bez národní hrdosti. Poláci se sice Němcům neubránili, Němci Varšavu totálně rozbombardovali, ale Polský národ zůstal vzpřímený a hrdý na svoji minulost.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ZAJÍMAVÉ ZAMYŠLENÍ

16. 08. 2019

Text z naší pošty.

   Francie je naprosto v háji a všichni by měli pochopit, jak se tam dostali, neboť tento scénář hrozí v budoucnu i nám. Začíná to tím, že ekonomika roste a chybí zaměstnanci pro manuální, a ne příliš placené profese. Střední třída se má velmi dobře, bohatí chtějí více bohatnout a rozšiřovat výrobu a vláda chce růst HDP aby mohla disponovat s více penězi.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ÚVAHA K ZAMYŠLENÍ

16. 08. 2019

Text z naší pošty.

   Proč jsem neadoptovala dítě v Africe? A proč nezachraňuji deštné pralesy? My lidé si toužíme pomáhat, je to naše přirozenost. V dnešní době je snadné pomáhat i na druhém konci světa.

   Jenže … když jsem potkala člověka, který v Africe sázel stromy, byla jsem unesená tou vznešenou myšlenkou. Jak nádherné. Dokud mi nevyprávěl, že se rozvedl s manželkou, s rodiči se nestýká a děti vídá jen občas. Zrovna byl na cestě do Nepálu jako dobrovolník pro místní sirotky. Pak ho čekal ášram v Indii, aby našel vnitřní klid a pak možná domů, i když – jak řekl – ta vidina ho moc nelákala.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

260 LET STARÁ PRAVDA

05. 08. 2019

     "V životě potkáte dva druhy zlodějů. Obyčejného běžného zloděje, který vám ukradne peníze, vaši náprsní tašku, hodinky, vašeho koně a tak dál. Druhým typem je politický zloděj. Ten vás připraví o vaši budoucnost, o vaše sny, o vaše znalosti, ukradne vám váš výdělek, vaše vzdělání, vaše zdraví, zbaví vás síly a energie, a nakonec i vašeho úsměvu.

     Velký rozdíl mezi těmito dvěma druhy zlodějů spočívá v tom, že obyčejný zloděj si vybírá vás, aby vás připravil o to, co vám patří, zatímco politického zloděje, který vás pak připraví o všechnu vaši životní perspektivu, si vybíráte vy sami.

Další velký rozdíl, nikoli poslední, mezi nimi je ten, že běžný zloděj je obvykle policií stíhán, zatímco politický zloděj je obyčejně policií chráněn.”

                                                                                                          Voltaire (1759)


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

KAPRÁLE CO TO MÁŠ ZA ARMÁDU

05. 08. 2019

     Na úvod jsem si dovolil využít citát z pohádky “S čerty nejsou žerty”. Říká se tam: “Kaprále, to je ta tvá silná a neohrožená armáda ?” Na tuto pohádku jsem si vzpomenul loni na podzim, když nám náš “mainstream” oznamoval, že americký generál, šéf americké armády v Evropě, navštívil generální štáb ČR, a mimoto také se uvedl přednáškou na “Vysoké škole finanční a správní v Praze”, což je škola vlastněná Ivanem Langrem, bývalým ministrem vnitra, jinými slovy ve škole mladých “Ó-dé-esáků”.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

FARIZEJSKÉ ZNEPOKOJENÍ

05. 08. 2019

     České ministerstvo zahraničí je znepokojeno zatýkáním demonstrantů v Moskvě a žádá Moskvu, aby dodržovala základní lidská práva. Stejně tak jsou znepokojena česká mainstreamová média, která jsou zděšena z brutality ruských policistů. Jak ušlechtilé. Proč však stejně neodsuzuje ministerstvo zahraničí i média brutální zákroky francouzské policie vůči demonstrantům ve Francii, tak zvaným "žlutým vestám" ? Tam stříleli do občanů gumovými projektily, které jsou za určitých okolností schopné i zabít. Starou 73 letou ženu praštili do hlavy tak, že málem zemřela, používají slzný plyn, hasičská auta s proudy vody, obrněné auta a další "technické novinky". A co zákroky policistů proti Kataláncům ?


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Staré přísloví praví „Zloděj křičí, chyťte zloděje“.

05. 08. 2019

   Generální tajemník NATO Stoltenberg  na své tiskové konferenci hrubě napadal Rusko za ohrožení světového míru a svaloval na něj vinu za ukončení smlouvy mezi Ruskem a USA o omezení raket středního doletu 500-5000 km. Ten pán asi považuje běžné občany za naprosté hlupáky, a proto opominul přiznat, že od smlouvy už asi před půl rokem odstoupily jako první Spojené státy, a že Rusko to po půl roce pouze komentovalo svým prohlášením, že to tedy bere na vědomí a považuje proto smlouvu ze strany USA za vypovězenou. Nic víc a nic míň.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

DELFSKÁ PÝTHIA JIM VZOREM

22. 07. 2019

   Jak se zdá na našem ministerstvu vnitra se vyskytl někdo, kdo měl dnes, tak neobvyklé “všeobecné vzdělání” při kterém se s úsilím dopracoval až k “Homérovi” a tím i k bájné “Delfské věštírně a starověké kněžce Pýthii”, jejíž mysl dokázala vidět i možné věci budoucí. A zaujalo jej to asi natolik, že o tom začal přemýšlet. A tu jej napadlo, že nám tu taková věštírna dnes moc chybí, a že by tedy nebylo ke škodě ji vytvořit a ustanovit pro ni nějakou novodobou “Pýthii”, která by také dokázala rozpoznávat možnou budoucnost a toto předávat prostřednictvím nového speciálního “kněžského sboru” ministrovi a jeho expertům. A všechno to mělo být samozřejmě “víc než tajné”.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

SVATÁ PROSTOTO

22. 07. 2019

Vlaďka Špidlová - Převzato z Pravého prostoru 29.6.2019

   Dozvěděla jsem se, že jsem lůza. Nevzdělaná. Neinformovaná a zaostalá. Kvůli své neinformovanosti, zaostalosti a mentální nedostatečnosti jsem i xenofob, rasista, a vůbec všeobecně zaprděnej čecháček, ba dokonce přímo snad i nácek.

   Proč ?… No protože takřka celý život žiju na vesnici, jsem senior … i když pravda, namlouvám si, že duch je mladý, jenom to tělo chátrá, vzdělání jenom střední a ještě k tomu díky datu mého narození za socíku, kdy se teda ve škole děti učily pravopis a násobilku, ale byly zcela nepolíbeny genderem, multikulti, klimatickými změnami a – ó hrůzo – myslely si, že máma je máma a táta táta a rodinu že tvoří chlap, ženská a děti. Divná doba, že jo…


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

IDEOLOGICKÁ DIVERSE DO ŠKOL ?

22. 07. 2019

Motto Ringo Čecha:  Pozor, lidská tupost je nakažlivá !

   Ti, kteří jak kolovrátek po roce 1989  kritizovali předlistopadovou minulost našeho školství, kde za “základní neduh” pokládali především “ideologizování výuky” na základních a středních školách, a jásali nad svými polistopadovými reformami jimiž doslova rozvrtali celý školský systém, v současnosti organizují stejně zarputile prakticky totéž, jen trochu jinak zabarvené. Tenkrát v tom konci roku 1989 to bylo živelné, lidé si konečně mohli oddechnout od degradace škol na “politickou nalejvárnu” a vracet školám jejich “vzdělávací a výchovnou roli”. Ta současnost je  krokem zpět, je to do detailu propracované podsouvání “jediných správných tezí” žákům a studentům, s cílem odvrátit je od samostatného myšlení a uvažování.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30       
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2874 hl.)
 
Spíše Ano (1750 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1628 hl.)
 
Spíše Ne (1966 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1726 hl.)
 
Neumím posoudit (1791 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11735
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!