Dnešní datum: 04. 10. 2023   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 1211 nalezených)

POLITICKÉ PROCESY POČÁTKEM DOBY TEMNA

28. 07. 2017

Zpráva – Národní demokracie: 

   Ve čtvrtek 20. července 2017 v 9.30 hod. začíná u Obvodního soudu pro Prahu 1, v jednací síni č. 23, hlavní líčení ve věci vydavatelské činnosti předsedy mimoparlamentní Národní demokracie Adama B. Bartoše. Obžalovaný se měl svou vydavatelskou činností a dále svými veřejnými projevy dopustit čtyř trestných činů, hanobení národa, rasy, etnické nebo jiné skupiny osob, podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod, popírání, zpochybňování, schvalování a ospravedlňování genocidy a schvalování trestného činu. Za to mu hrozí až tři roky odnětí svobody. Bartošův případ byl přidělen k projednání soudkyni Petře Hájkové.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

VYSTUPME Z ŠÍLENÉHO VLAKU EU

17. 07. 2017

10.7 2017 - J. Tichý -  CFP.

    Přestaňme být rozvojovkou! Ekonomický model „laciné práce“ a podtržené domácí měny (tj. koruny) byl přijat již počátkem 90. let na základě Washingtonského konsensu, kdy se cizí instituce „dohodly“ na tom, co bude pro ČR a okolní země po provedených politických změnách „nejlepší“. Jednalo se konkrétně o MMF, ECB a americké ministerstvo financí. Nebylo již dále rozváděno, pro koho to bude opravdu nejlepší. Podle toho to též dopadlo. Byli jsme z prostředí rozvinuté průmyslové země „přesazeni“ na dráhu rozvojovky. A jestliže nás nedávno známá banka J.P. Morgan již mezi rozvojovky překlasifikovala, je vidět, že tento plán se podařilo zrealizovat. Sláva! Výsledky tomu též odpovídají. Vlastnictví podstatné části ekonomiky zahraničními subjekty, prakticky naprostá závislost naší ekonomiky na financování od zahraničních bank (jejichž pobočkami se staly dřívější české banky), naše potravinová závislost na zahraničí (namísto naší předchozí soběstačnosti a vývozu zemědělských přebytků), každoroční masivní odtok zisku z kolonie do metropolí (který již dosáhl svým objemem cca 1/3 ročního státního rozpočtu), odklánění dalších peněz do daňových rájů, a to i našimi subjekty, na nic nejsou setrvale peníze (bodejť by takto byly), směšné mzdy a důchody našich obyvatel apod. To je pouze zkrácený výčet našich „úspěchů“.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

A VĚŠÍ NÁM BULÍKY NA NOS DÁL

17. 07. 2017

(text nalezený v síti bez uvedení autora)

   Aby bylo jasno o co jde. Nějakým zcela záhadným způsobem se k nám dostal africký mor prasat. O tom, jakým způsobem se mor šíří, kdo jsou jeho přenašeči, se psalo už včera. V naší zemi se tyto živočišné druhy nevyskytují. Tak, jak tedy u nás k zavlečení tohoto onemocnění vlastně došlo? Není vám to divné, když vezmete v úvahu, že není hlášen žádný výskyt tohoto onemocnění v okolních státech? Není to náhodou úplně jinak? Co když nám jenom docela sprostě lžou a žádná nákaza tu ve skutečnosti vůbec není? Není to náhodou jenom způsob, jak donutit chovatele vybít své chovy prasat?


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

GERMÁNSKÁ POVÝŠENOST

13. 07. 2017

   Angela Merkelová označila obyvatele české kotliny za xenofoby a rasisty. Přisadili si i bývalý francouzský „Američan“ prezident Hollande a rakouský ministr zahraničí Kurze. Dáma ovšem opominula fakt, že mimo historicky usazených Čechů v této zemi žijí bez problému Slováci, Poláci, Albánci, Řekové, Italové, Arabové, Vietnamci, Slováci, Rusové, Ukrajinci, Američané, Angličané, Australané, Mongolové a další národnosti. Navzdory tolik omílanému odsunu zde žijí i Němci. Dovolím si paní Merkelové připomenout, že to byli její předkové, ne moji, kdo před pětasedmdesáti roky z Evropy udělali lidská jatka. Byli to příslušnici jejího národa, kteří přeměnili šest milionů Židů v prach a popel. Byli to vojáci německého wehrmachtu, kdo za sebou nechávali spálenou zem i její obyvatele. Byli to Němci, kdo mučili ženy a děti.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Vážení čtenáři !

13. 07. 2017

Uvádíme zde odkaz na vynikající video amerického režiséra Olivera. Stone o historii Ameriky i Evropy v dobách II. světové války. Je to vynikající video, uvádějící nezkreslená fakta, bez zaujetí, nebo viděná přes křivá zrcadla. Těch 58 minut času stojí obětovat. Odkaz můžete předat i svým přátelům!

 Odkaz: 

http://www.mojevideo.sk/video/1e14d/oliver_stone_nezname_dejiny_spojenych_stat_.html


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ZASTAVIT IMIGRACI DO EVROPY SE DÁ RYCHLE A JEDNODUŠE, ALE VLÁDCI EU TO NECHTĚJÍ!

03. 07. 2017

27. ČERVEN 2017 | PAVEL FENDEK   |

PAVEL FENDEK

Symbolem komunistické totality byl ostnatý plot kolem západních hranic bývalého Československa, navíc hlídaný vojskem pohraniční stráže a policie. Plot bránil nelegální emigraci občanů Československa na vysněný svobodný, demokratický a bohatý Západ, který v rámci ideologického boje proti Východnímu bloku tuto emigraci podporoval, proto měl své vlastní hranice pro uprchlíky otevřené.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Seznámit veřejnost s důkazy o přínosnosti migrace.

03. 07. 2017

30. 6. 2017

   Více k výbušné rezoluci, která prošla Radou Evropy. Češi byli totálně přehlasováni Migrace jako příležitost pro další rozvoj evropského kontinentu. To je stěžejní myšlenka nové rezoluce, která prošla hlasováním na Radě Evropy ve Štrasburku. Čeští poslanci a senátoři byli u toho, když se schvalovala. Z jejich pozměňovacích návrhů, které měly dle slov senátora a člena stálé české delegace v Radě Evropy Miroslava Nenutila (ČSSD) dokument „objektivizovat“, neprošel ani jeden. „Rezoluce vnímá nelegální migranty téměř stejně jako legální,“ svěřil se ParlamentnímListům.cz Nenutil. Migrantů podle dokumentu v Evropě ještě přibude, a to v důsledku probíhajících klimatických změn.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

TAKTO BY SE ŽILO . . .

03. 07. 2017

29. červen 2017 - CFP

   ... kdybychom nebyli v EU! Čím více se zvyšuje nespokojenost s EU a sílí hlasy po vystoupení, tím více slyšíme, jak nám EU pomohla, jak nutně potřebujeme její dotace, jak náš národ umře hlady a bídou, když nám nebude „Brusel“ pomáhat. … Skutečně? Podívejme se jenom na strohá čísla bez rozkrádání, podvodů celého aparátu, který už nelze ani spočítat.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

"SPOJENCI NA BATERKY"

03. 07. 2017

    Nakolik do pohnutého listopadu 1989 se naše země orientovala na Východ, vstupem do roku 1990 se situace rázem změnila. Náš nový prezident otočil kormidlem a svázal nás se Západem. Tak jako před 2. světovou válkou, kdy našimi hlavními spojenci bývala Francie s Británií. Máme-li posoudit nakolik nám toto spojenectví bylo prospěšné, musíme se poohlédnout trochu v historii těch časů. 


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

UNIE “V NEBEZPEČÍ”

26. 06. 2017

    Pro Evropskou unii je, jak se ukazuje, největším nebezpečím pravda! Tedy to po čem prahne jak valná většina našich občanů, tak stejně rozsáhlá většina občanů ostatních zemí EU. A jak jsme k této specifikaci nebezpečí pro EU došli? Donutila nás k tomu docela obyčejná reálná situace.

    Stalo se, že TV Prima Zoom začala postupně vysílat čtyřdílný autentický video-program s rozhovory amerického vysoce uznávaného filmového režiséra Olivera Stone s prezidentem Ruské federace Vladimírem Putinem s českými titulky. A stejné pořady, které již před tím proletěly Amerikou, probíhaly i v jiných zemích EU a ukázalo se, že již 1. díl byl pro vrcholové potentáty Unie přímo zhoubnou bombou. Jak se vyjádřil server Vox, byl to dokument, jakého se mocní světa bojí jak čert kříže.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ZAČNĚTE UŽ KONEČNĚ PŘEMÝŠLET

26. 06. 2017

   Nadcházející volby jsou nejspíš těmi posledními, ve kterých ještě můžeme zachránit naší zemi! V letošních parlamentních volbách mají voliči možná poslední šanci zachránit naši státnost a suverenitu. Zapomeňte na to, jestli jste pravičáci, nebo levičáci, zapomeňte na to, jestli fandíte spíše USA, nebo Rusku! Všichni lidé, co v sobě ještě mají nějaké vlastenecké cítění musí jít letos k volbám a dát svůj hlas jediné volitelné straně, která je doopravdy pro vystoupení naší země z Evropské unie! Pokud to lidé, kteří chtějí žít v zemi, jenž nám bude opravdu patřit neudělají, bude za další čtyři roky už možná pozdě!


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kaddáfí měl plán na rozvoj Afriky

26. 06. 2017

E. Kalabus - 19. červen 2017

   Tak zase psali na Novinkách.cz, že pokud se nepodaří uskutečnit „Marshallův plán pro Afriku“ a zamezit dalším klimatickým změnám, hrozí, že se do Evropy bude valit 100 miliónů lidí. Uvedl to v rozhovoru pro list Bild am Sonntag spolkový ministr pro místní rozvoj Gerd Müller (CSU). V Africe se prý rozhoduje o budoucnosti světa. Gerd Müller tak v podstatě zopakoval pouze to, co před několika lety tvrdil zavražděný Kaddáfí. Situace v Africe bude jedním z hlavních témat summitu G20, který se bude konat v Hamburku ve dnech 7. a 8. července. Někteří lídři volají po prosazení „Marshallova plánu“ pro Afriku, který má zlepšit ekonomický rozvoj a snížit nezaměstnanost ve vybraných afrických zemích. Ano, těch summitů bylo nepočítaně a nic moc se v Africe nezměnilo. Jediný životaschopný plán měl podle mne bývalý libyjský lídr.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

BÝVALÝ POLICEJNÍ PRESIDENT KONSTATUJE

22. 06. 2017

Převzato z CFP - 14. 6. 2017 zveřejněno v PL

   Migranti tu jsou, spousty, politici se jenom tváří, že ne. Vše se falšuje, já už nevěřím ani volbám. Nevolená Evropská komise si dovoluje mentorovat Českou republiku, to je urážlivé. Pro TV ParlamentníListy.cz to řekl bývalý policejní prezident a šéf Asociace nezávislých médií Stanislav Novotný. Ten míní, že jediným východiskem ze stále horší situace je vystoupení z EU a zadrátování českých hranic.

   Evropská komise kvůli porušování mechanismu přerozdělovacích kvót na migranty v EU zahajuje s Českou republikou, Polskem a Maďarskem řízení pro porušení unijní legislativy.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PRAVDA, NEBO BLÁBOL ... ?

22. 06. 2017

   Polská TV stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly". Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, "zapomněla" tuto informaci přinést. Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeie devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PROHLÁŠENÍ, JEHOŽ AUTOR VÁS ASI PŘEKVAPÍ

22. 06. 2017

Prohlášení k nepřijatelnému zacházení Evropské unie s Českou republikou:

1. Zásadně a zcela rezolutně protestujeme proti rozhodnutí EU zahájit s Českou republikou řízení kvůli tzv. nerespektování přijímání migrantů na základě Bruselem nadiktovaných kvót. Protestujeme proti snaze trestat nás a přinutit nás k poslušnosti.

2. I těm, kteří to ještě nevěděli, ukázala tímto svým krokem Evropská komise, jaké je postavení České republiky v Evropské unii a jaké s námi její vrcholní představitelé mají úmysly.


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3895 hl.)
 
Spíše Ano (2576 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2409 hl.)
 
Spíše Ne (2716 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2341 hl.)
 
Neumím posoudit (2530 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16467
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!