Dnešní datum: 25. 02. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 936 nalezených)

NEJEDNEJTE TAK, ABYSTE TOHO JEDNOU VY A VAŠE DĚTI MUSELI LITOVAT!!!!

17. 01. 2018

   V každém případě jsme se dostali do "velice nebezpečné situace", kdy ve druhém kole prezidentské volby hrozí to, že všechny hlasy, které šly za Horáčkama, Topolánkama a ostatními nulami, jejichž jediný programem byl "Stát proti Zemanovi", se mohou sejít na kontě proislamisty a obdivovatele likvidátorky Evropy Angely Merkel. Proto svolejte "do zbraně" k volebním urnám druhého kola s hlasem pro Zemana každého, kdo je ochoten zabránit cílené likvidaci slovanských národů.  


Číst více... | Počet komentářů: 27 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Budou Prezidentské volby "cinknuté" ?

10. 01. 2018

   Po zkušenostech s parlamentními volbami v říjnu 2017, kdy se "údajní hekři" pokusili zasáhnout do voleb zrovna ve chvíli, když narůstaly voličské hlasy straně T. Okamury na 14% a kdy naopak se TOP 09 pohybovala pod 3%, a promigrantská strana Pirátů získávala kolem 8%,  tak po "odstranění nebezpečí" státními úředníky, klesl T.Okamura na 10%, zatímco TOP09  záhadně navýšila na  5% a promigrantská strana Pirátů na 13%. Což nás přesvědčilo, že naše nedůvěra k volbám je oprávněná.


Číst více... | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kam Evropu přivedli "více vzdělaní lidé" ?

08. 01. 2018

© Milan Janča - 28. 12. 2017 na CFP

Reakce na rozhovor s Pomocným biskupem pražským Václavem Malým pro server Forum24.cz :

   Pomocný biskupe Václave Malý, jak je možné, že si dovoluješ říct tato slova: "Bohužel musím říci, že naivita, nezodpovědnost a duševní lenost části našich spoluobčanů jsou zarážející.... Pokud budeme pokračovat po této cestě, po které kráčejí především lidé z venkova a lidé méně vzdělaní, může být naše demokracie ohrožena", tvrdils předevčírem v Parlamentních listech. Já říkám, to je tvoje naivita, nezodpovědnost a duševní lenost. To nejsou hloupí a nevzdělaní lidé, ale ti, kteří si ještě uchovali zdravý a kritický rozum, který se u tebe kamsi vytratil. Těmto lidem se v současnosti říká také "náckové, fašisti a rasisti". Tak nějak titulovali komunisti svého času nás, disidenty, v tomto smyslu prožívám teď na Západě déja vu.


Číst více... | Počet komentářů: 24 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

URÁŽKA NÁRODA SE NEDÁ PŘEHLÉDNOUT

08. 01. 2018

© Jiří Baťa - 28. 12. 2017 na CFP

 

   Jen houšť a větší kapky říkává se je-li potřeba něčeho, co čeho se dostává jen zřídka kdy. Přečetl jsem si v Parlamentních listech.cz „vzkaz“ jistého pana Milana Janči, adresovaný Pomocnému biskupovi pražskému, Václavu Malému, známé osobě z dob před revoluční Havlovy slávy a také jeho blízkého osobního přítele.

   Pana Milana Janču blíže neznám, vlastně jej neznám vůbec, o jeho osobě se jen ve stručnosti dozvídám z článku, nicméně je zřejmé, že je to člověk, který se svým způsobem také příčil komunistické vládě, za což se mu také dostalo patřičné odměny. Pan Janča pak koncem osmdesátých let odešel z republiky, dnes, jak píše, žije své „deja vu“ v Mnichově. To jen na úvod k článku, o kterém chci psát.


Číst více... | Počet komentářů: 21 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

FARIZEJOVÉ SOUČASNOSTI

22. 12. 2017

   Někteří lidé označují Parlament ČR za žvanírnu, jiní za Kocourkov a doupě korupce, a já bych k tomu přidal, i za sídlo farizejství. V dolní komoře Parlamentu ČR právě probíhala volba předsedy komise pro kontrolu GIBS. Kandidátem na tuto funkci byl poslanec Ondráček, člen KSČM. Ale pro jeho minulost řadového příslušníka SNB u pohotovostního pluku, který údajně zasahoval při potlačení demonstrace v roku 1989, vypukla ve sněmovně ze strany opozice obrovská vlna protestů. Poslanečtí farizejové se předháněli v odsuzování pana Ondráčka a používali k tomu různé názvy, jako "mlátička", a dokonce pateticky vykřikovali, že jeho zvolením bude ohrožena demokracie. Jen je-li tady vůbec nějaká, dodávám já.


Číst více... | Počet komentářů: 40 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Vánoční přání

20. 12. 2017


Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Z proslovu prezidenta Zemana na sněmu SPD vyjímáme:

12. 12. 2017

   Pro mnohé politiky, ale hlavně pro novináře a různé politology, se nezdá vhodnou skutečnost, že náš prezident Miloš Zeman navštívil sněm SPD pana Okamury a promluvil tam k přítomným delegátům tohoto uskupení – podle medií extrémistického – hezky zpříma, tak jak má ve zvyku, A zvykem našich politiků a medií je zas hledat vši na všem co udělá někdo jiný.


Číst více... | Počet komentářů: 48 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

I Z TÉ „DRUHÉ STRANY“ SE NĚKDY OZVE HLAS ROZUMU

12. 12. 2017

   Václav Klaus mladší říká: Na útocích zástupců primitivnější civilizace na náš západní svět není nejstrašnější brutalita nebo počet obětí. Nejstrašnější je zoufalost a bezradnost evropských elit. Tak představíte si třeba Winstona Churchilla, že by byl tehdy po náletech na Londýn především „otřesen“? A mektal by něco ve smyslu: „Kvůli pár agresivním pilotům nemůžeme soudit celý německý národ. Většina Němců je slušná ... Je věcí Němců, jestli vyznávají nacismus, nebo ne, to my nemůžeme soudit...“ A další by se přidávali: „Největším nebezpečím je teď nárůst xenofobie a protiněmeckých nálad mezi prostými Brity...“ Rektor Oxfordu by varoval: „Hlavně teď nezneužít studentské shromáždění na nějaké patriotické projevy a tupé národovectví... 


Číst více... | Počet komentářů: 32 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

GENDERICKÁ KRÁVA, GENDERICKÝ VŮL

12. 12. 2017

   Mnohé ženy a dívky se dnes mezi sebou občas titulují slovy“ty krávo”, a mezi chlapci a muži zase slyšíme samé “ty vole, vole”. A povětšinou jsou tyto názvy bohužel u mnohých i celkem oprávněné. Slova použitá v titulku mne napadla po shlédnutí televizního pořadu o novém “genderickém pohledu na člověka”. V tom pořadu horlivé mladé genderické feministky a mladí genderičtí muži, podle zjevů a vyjadřování homosexuálové, ve školách a školkách "vymývali dětem mozky" a poučovali je, že se nerodí jako holčičky a chlapečkové, ale rodí se jen jako děti. Pohlaví že se jim určuje až časem, a jak je správné, když se muži chovají jako ženy a mají zálibu ve vaření a v "ženských pracích", a stejně tak je dobré, když se holčičky chovají jako chlapci.


Číst více... | Počet komentářů: 63 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

PREZIDENTSKÉ PARADOXY

30. 11. 2017

   Prezidentské volby na krku a media se mohou přetrhnout, některá aby znectila ještě úřadujícího současného prezidenta Zemana, který kandiduje podruhé, jiná aby co nejvíce vynesla některé jeho protikandidáty. Pokud si však vezmeme otázku prezidentů obecně, obecně z řad občanů zaznívá, že s těmi prezidenty jsme od samého počátku moc velké štěstí neměli.


Číst více... | Počet komentářů: 11 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

DEFORMOVANÁ HISTORIE VÍTĚZÍ

30. 11. 2017

   Stalo se již téměř zvyklostí, že politická reprezentace si různá historická fakta umně upravuje, prostřednictvím medií i školství, podle toho, jak se jí to hodí, či nehodí. Různými způsoby je možno v očích veřejnosti určitou situaci buď znehodnotit a pošpinit, nebo naopak oslavně zvýraznit. A platí to rovněž i pro konkrétní osobnosti.


Číst více... | Počet komentářů: 25 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

CINKNUTÉ KARTY

30. 11. 2017

Za "cinknuté " karty se kdysi i věšelo. Od té doby se ale svět změnil. Z chlapů se stali až velmi často napomádovaní "manekýni“, z žen se vytrácí ženskost, dané slovo nic neznamená a všechny nás objímá sliz zvaný "korektnost". Díky této "korektnosti" jsme se naučili držet huby a jako otroci se prohýbáme pod dalším a dalším nákladem zákonů, povinností a různých "korektností". Koho by pak zajímaly "cinknuté" volby i když se při nich používají "cinknuté" karty. Už se za ně nevěší.


Číst více... | Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Šokující svědectví

20. 11. 2017

Načteno na CFP a zkráceno.

Redakce AE News přináší exkluzivní rozhovor s vrcholovým manažerem renomované agentury pro průzkum veřejného mínění v Česku. Exkluzivní rozhovor, šokující svědectví, bez cenzury a natvrdo. Pracovník agentury, který již asi “nepřekousl” mediální útoky na prezidenta Miloše Zemana, v něm řekl: “Poslední události okolo tendencí a snah o svržení českého prezidenta jsou plně v souladu s tím, na čem jsme v agentuře pracovali i ve spolupráci s Českou Televizí a poslední vývoj v tomto veřejnoprávním médiu je opravdu neskutečný převrat, se kterým nikdo z dozorových institucí nechce, nebo spíš neumí nic udělat, a já nehodlám nečinně přihlížet. Ty informace, které o nich máme, jsou v podstatě v té poloze, že z České Televize se stala neřízená střela, neovladatelné těleso, kterého se zmocnili bývalí aktivisté okolo vůdců známého „spacákového povstání", tedy lidé z okolí bývalého prezidenta Václava Havla a Jana Rumla.”


Číst více... | Počet komentářů: 17 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Projev prezidenta ČR 27. 5. 2017, i pro ty, co Zemana nemusí.

05. 11. 2017

Tento projev media moc nezveřejňovala, asi protože to řekl prezident Miloš Zeman. 27. května 2017 pronesl prezident ČR Miloš Zeman při příležitosti převzetí symbolického klíče od obce Lidice krátký projev, o kterém se žádná media nezmínila. Důvod je prostý. Médiím se v něm nepodařilo najít nic zajímavého, co by prezidenta diskreditovalo. My naopak doporučujeme ten projev k přečtení:


Číst více... | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3137 hl.)
 
Spíše Ano (1983 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1832 hl.)
 
Spíše Ne (2141 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1832 hl.)
 
Neumím posoudit (1845 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 12770
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!