Dnešní datum: 29. 12. 2025   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:




Založit nový účet!

Komentáře

ke článku: Odborář Dušek veřejně řekl to, co si jiní šuškají pod peřinou
ze dne 16.03.2010, autor článku: administrator

Komentář ze dne: 21.03.2010 12:37:12
Autor: 313_Husita (@)
Titulek: Národní hrdost
Dobrý den pane Karle a všem ostatním, co zavítá na tento web.
Naprosto s váma souhlasím. Jsem velice " zhnusen", jak se na naše předky plive. Je mi také smutno, jak se dělá z našich národních velikánů, ubohá legrace. Příklad za všechny: svatý mistr Jan Hus. Toliko trapných fórů jsem slyšel jak z úst našich " umělců", tak od lidí. Proč? Kam jsme to zašli?
Mám někdy pocit, že trpíme jakousi nemocí, kterou bych nazval diagnózu- rok 1938. Podle mého názoru je to průlomový rok v naši historii. Český národ defakto trpí tím, že jsme se vzdali náckům. Ano, ušetřili jsme památky, méně nás padlo atd. Beneš byl moudrý. Věděl, že hitler nezůstane jen u Československa. Ale naše národní hrdost dostala ránu!
A tak mě to připadá, že si mnoho lidí říká: a co máme dělat? Půjdeme jednou za čtyři roky k volbám a budeme volit menší zlo( z prava či z leva) parlamentních stran.
Jsem moc rád, že jsem objevil Národní Prosperitu. Alespoň nějaký závan, větřík na kvalitní "malou&quo

Reakce na komentář
"Národní hrdost"

Jméno (přezdívka): 
E-mail: 
Titulek: 

V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
[b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (4388 hl.)
 
Spíše Ano (3048 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2907 hl.)
 
Spíše Ne (3197 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2836 hl.)
 
Neumím posoudit (3084 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 19460
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!