Dnešní datum: 22. 10. 2021   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Důkazní břemeno zrušili, už stačí „podezření“ či „velmi pravděpodobné“

22. 04. 2021

USA vtrhly do Iráku s „podezřením“, že Irák ohrožuje svět svými chemickými zbraněmi, které neměl. Británie vyzkoušela argument „velmi pravděpodobné“ u Iráku, Sýrie, Skripalů, bezdomovců přiotrávených chlastem v Salisbury a u Navalného. Ve všech případech hrozivý jed zabíjející už v miligramových dávkách nikoho neotrávil, a i holubi na skafandrech britské kontrarozvědky se dle fotografií těšili dobrému zdraví. A teď konečně dorazilo toto západní pojetí „důkazů“ i do Česka, kde jsme se zatím zdržovali takovými blbostmi jako jsou fakta.   Tento „pokrok“ má ale i své stinné stránky. Už teď jsou zde lidé, kteří se neštítí argumentovat pravdou a fakty. A navíc teď mohou zneužít tyto tzv. "důkazy" aby říkali:     

- je „velmi pravděpodobné“ že USA jsou v hajzlu, když už nedokáží pro své poskoky vymyslet alespoň trochu pravděpodobnou lež. Hodit výbuch soukromého nehlídaného skladu před mnoha lety na diplomaty, může jen opravdový dement. Vzpomeňte, jak USA chtěly základnu v Brdech a jejich velvyslanec ji zdůvodňoval hrozbou severokorejských raket. Asi v Pentagonu nemají glóbus.

- je „podezření“ že Babiš je zbabělec podělaný strachy který myslí, že ustupováním lidem, kteří chtějí zničit českou samostatnost i ekonomiku, si vylepší šanci ve volbách. Je „velmi pravděpodobné“ že není osobností, ale jen hadr ve větru. Jo, to byly časy, když jsme měli Masaryka, Štefánika, Beneše.  

- je „velmi pravděpodobné“ že banda sebe nazývající „demokratická opozice“ jsou lidé nejen bez jakékoliv touhy zapsat se kladně do historie své země, a také bez jakékoliv myšlenky kromě nápadů kde co ukrást. Je „podezření“ že oni všichni jsou pouze placený kompars u kterého mají jejich zahraniční nadřízení jistotu, že se jim nikdy neutrhnou bez řetězu, protože ponecháni sami sobě by se ani neuživili. Zejména Piráti mají jasně nalinkované úkoly jak z nás udělat něco jako bývaly nesvéprávné africké kolonie evropských metropolí v 19. století. Zbaví nás vlastní měny a tím posledních nástrojů na řízení naší ekonomiky, a dorazí nás „ekologií“ a africkou imigrací. 

Kecy „demokratické opozice“ o tom, že musíme hájit samostatnost naší země proti Rusku či Číně jsou neuvěřitelně trapné. Říkají nám je slouhové okupantů šedesáti zemí světa. Slouhové sil, které po tom, co Moskva rozpustila Varšavskou smlouvu a SSSR, tak tam cpou své základny. A neomylně podporují nejodpornější diktátorské režimy jako Banderovce na Ukrajině upalující opozičníky zaživa, Saudskou Arábii, kde ani netuší co to volby jsou apod. Doposud všechna světová impéria skončila na tom, že ve své aroganci a přesvědčení o vlastní výjimečnosti natolik zblbla, že si myslela, že si mohou dovolit vše. A pak takové impérium padne na hubu. 

„Velmi pravděpodobně“ .

Ing. David Martinec      


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3630 hl.)
 
Spíše Ano (2345 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2174 hl.)
 
Spíše Ne (2527 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2150 hl.)
 
Neumím posoudit (2212 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 15038
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

eşya depolama şehirler arasi nakliyat ücretleri uluslararası evden eve nakliyat Gebze evden eve nakliyat didim şehirler arası nakliyat

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!