Dnešní datum: 23. 04. 2024   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Počet zobrazených článků: 15 (z celkem 1244 nalezených)

Jan Roháč z Dubé

06. 04. 2024

  České panstvo zrazovalo pro cizí zájmy v minulosti , je nyní situace jiná ?

  www.facebook.com/100008302850366/videos/2328723020747770/


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Zajimavost která se dostala už i mezi zvířata

06. 04. 2024

      Zajimavost která se už dostala mezi zvířata , a to že pes se už necití být psem ale kočkou

 


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Hold máme dobré spojence

17. 03. 2024

 Dne 15.3.1939 zabralo Hitlerovské  Německo zbytek uzemí ČSR a spojenci mčeli !!  Prezident Petr Pavel v pátek 15.3.2024 zamířil na návštevu Saska v Německu. Posledním prezidentem, který také v tento den navštívil Německo a to v roce 1939 byl Emil Hácha.

 


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Hotovost

14. 03. 2024

  Platíme jenom hotově kartu nevlastníme

  storage/PLATIMHOTOVĚ.mp4


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Že chtěj digitální měnu, to jsem věděla, proto platím hotově, a taky aby mě nemohli kontrolovat.

14. 03. 2024

 Že chtěj digitální měnu, to jsem věděla, proto platím hotově, a taky aby mě nemohli kontrolovat. Ale tohle mi nedošlo. Kradu,kradeš,kradem !

storage/VID-20230704-WA0001.mp4


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Na pomoc Ukrajině se vyčlenili prostředky ze státního rozpočtu.

14. 03. 2024

Na pomoc Ukrajině se vyčlenili prostředky ze státního rozpočtu. Pro výplaty důchodů a rodičovských příspěvků se prý musí stát zadlužit . Může mi někdo řici jakou to má logiku ? Timto chce vláda říct, že se mají občané české republiky citit jako příživníci , kteří zadlužují naše děti a vnuky ? Naše děti a vnuky zadlužuje špatná politika našich mocnych od roku 1990 , a krachujíc a odcházející  firmy jsou toho jasným důkazem .

 

 


Číst více... | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Poslední papež se jim náhle nehodí.

14. 03. 2024

 Mnohdy jsem s jeho liberálními názory nesouhlasil i když jsem byl častečně osloven kouzlem jeho osobnosti v počátku jeho pontifikátu na Svatopetrském náměstí v Římě. Proč píšu slovo „ poslední“ v titulku článku?

Mnohé znalce Vatikánu zarazilo to, že nový papež nepoužil při volbě svého jména žádnou upřesňující číslovku. Vyvolalo to různé konspirace. Co to znamená? Bude jeho pontifikát posledním? Rozpadne se katolická církev? Mnozí začali pátrat v Nostradamových proroctvích, neboť se mnohé předpovědi tohoto francouzského lékaře a věštce žijícího v letech 1503 – 1566 vyplnily. Svatý otec František se stal zbraní v ruce politizující části českého kléru typu Monsignore prof. PhDr. Tomáš Halík, Th.D., dr.h.c., či prof. PhDr. Tomáš Petráček, Ph.D., Th. D. Názory preláta Tomáše Halíka, faráře studentské farnosti od Nejsvětějšího Salvátora v Praze jsou všeobecně známé. Tento významný teolog má zaryté příznivce či stejně vášnivé odpůrce. Ty velice rozčililo politické kázání v katedrále svatého Víta při pohřbu Karla Schwarzenbergera, což se do posvěcených prostor jaksi nehodí, alespoň dle mého názoru a názoru mých přátel. Nevím, zda-li je to zvykem u sv. Salvátora, já tam byl na mši sv. pouze jednou a řekl jsem si, nikdy více. Pokud se jedná o Tomáše Petráčka, s jeho názory jsem se seznámil ve vysílání ČRo Vltava v neděli 11. 2. v 8. 30 a zjistil jsem, že kritizoval nezralost Senátu, že nepřijmul Istanbulskou úmluvu a z jeho řeči vyplynulo, že je příznivcem manželství pro všechny. Tento bývalý sídelní kanovník kapituly Všech svatých na Hradě pražském byl z funkce kanovníka odvolán kardinálem Dominikem Dukou za kritiku kázání Petra Piťhy (mnozí moji čtenáři slyšeli toto rozhodně necenzurované kázání). Petráček se také postavil proti názoru České biskupské konference k Istanbulské úmluvě. Na rozdíl od biskupské konference byl jejím zastáncem a veřejně to prezentoval. Mimochodem stále čekám od veřejnoprávního rozhlasu, že zařadí někoho, kdo bude s názory T. Petráčka polemizovat. V závěru pan Petráček chválí svatého otce Františka za jeho lidské názory. Já jenom doufám, že jeho přízeň nepoleví na základě rozhovoru papeže Františka, kde použil výraz, že by Ukrajina měla v rámci záchrany lidských životů vyvěsit bílou vlajku. A jenom doufám, že ukrajinské úřady nebudou z tohoto citátu vyvozovat důsledky pro velkou řecko-římskou komunitu věřících, kteří celebrují styl pravoslavné bohoslužby, ač za svou hlavu považují římského biskupa – nebo-li papeže. Přátelé i nepřátelé. I já si musím sypat popel na hlavu, že jsem mnohdy nepochopil všechny myšlenky papeže Františka. Nikdo mu nemůže nasazovat psí hlavu, že je proruský, nebo dokonce proputinovský. On je pouze prolidský a nechce aby zcela zbytečně umírali další Ukrajinci, ale i národy Ruské federace ve válce která nemá vyústění, kromě jediného. A to, že by František byl papežem skutečně zcela posledním, protože kvůli nezralosti politiků na obou stranách barikád skončí naše krásná Země atomovým infernem. Ostatně je to popsáno i v Knize Zjevení.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Dominik Duka řekl nahlas co si myslí o českém prezidentu Petru Pavlovi

12. 03. 2024

  


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Český důchodový systém ohrožuje veřejné finance, varuje Evropská komise

10. 03. 2024

  Český důchodový systém ohrožuje veřejné finance, varuje Evropská komise

članek z dne 23. 5. 2018 ( Potřebujeme ještě parlament, když tancujeme jak EU piská ? )

 

Česká republika i nadále vykazuje střední riziko, pokud jde o dlouhodobou udržitelnost veřejných financí. Jedním z rizik je český penzijní systém. Vyplynulo to z doporučení členským zemím, která ve středu zveřejnila Evropská komise (EK). Česku vyčítá především zastropování věku odchodu do důchodu a přemrštěnou valorizaci penzí. Výdaje na důchody podle odhadů do roku mezi lety 2016 až 2070 stoupnou z 8,2 na 10,9 procenta. Podle EK za tímto rapidním nárůstem stojí především zastropování věku odchodu do důchodu na 65 letech předchozí koaliční vládou ČSSD, ANO a KDU-ČSL. EK dále připomíná, že Sobotkova vláda prosadila štědřejší valorizaci, která je teď navázána na polovinu minimální mzdy, zatímco předtím to byla třetina minimální mzdy. „Dopad těchto změn se rovná dvěma procentním bodům HDP v roce 2070,” píše komise. Komise rovněž varovala, že i další změny v penzích, o kterých mluví současná vláda, by měly negativní vliv na stabilitu veřejných financí. Jde především o diskutované zvýšení základní pevné složky důchodové dávky a zvýšení penze starším důchodcům.Materiál Česku doporučuje podniknout kroky ke zvýšení dlouhodobé finanční stability penzijního systému, zejména umožněním větší konkurence založené na kvalitě.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Monsignor Petr Piťha pronesl u příležitosti svátku svatého Václava ve svatovítské katedrále kázání

10. 03. 2024

Homosexuálové budou prohlášeni za nadřazenou třídu, kázal v katedrále Piťha

Članek z 9. 10. 2018

 

Monsignor Petr Piťha pronesl u příležitosti svátku svatého Václava ve svatovítské katedrále kázání, kde se vymezil proti přijetí tzv. Istanbulské úmluvy. Ta je primárně namířena proti násilí páchanému na ženách, obsahuje také definici pohlaví. Podle Piťhy však úmluva potlačuje svobodu na základě nátlaku „mocné skupiny homosexualistů”. Někdejší ministr školství a tělovýchovy sice připustil, že v samotném textu úmluvy z roku 2011 není nic, „pod co by nemohl rozumný člověk podepsat”. Jinak je tomu u důvodové zprávy, kterou je prý nutné číst v kontextu. Podle Piťhy má být skrze úmluvu na základě nátlaku „mocné skupiny gendristů a homosexualistů” uzákoněna nesvoboda. Piťha přitom neopomněl zdůraznit, že homosexuálové se od „agresivních homosexualistů” často distancují. Zvrácené zákony Piťha varoval před zavedením „dokonale zvrácených zákonů namířených proti tradiční rodině”. Tyto normy podle něj převzaly ideologii marxismu a nacismu.

Následně Piťha přednesl výčet toho, co po zavedení jím smyšlených norem hrozí. Včetně toho, že homosexuálové budou prohlášeni za nadřazenou třídu. Piťha neprozradil, co by si s touto vizí počal svatý Václav, jehož památku si církev v katedrále připomínala a neseznámil přítomné ani s obsahem úmluvy, která je věnována prevenci páchání násilí na ženách a diskriminaci. Co přesně zaznělo.

1.) Vaše rodiny budou roztrženy a rozehnány. Bude k tomu stačit, že dětem řeknete, že muž a žena nejsou totéž..

2.) Vezmou vám děti a zatají vám, kam je zašantročili, kam je prodali, kde je vězní. Postačí k tomu křivé obvinění.

3.) Určení pohlaví vašich novorozenců podle pohledu do jejich klína bude zrušeno.

4.) O svém pohlaví rozhodne dítě samo, a proto budete povinni je vychovávat bezpohlavně a potažmo mu nebudete moct dát ani jméno.

5.) Za každý nesouhlas budete deportováni do nápravně-výchovných pracovních táborů vyhlazovacího charakteru.

6.) Homosexuálové budou prohlášeni za nadřazenou vládnoucí třídu, vy budete patřit k podřadné výpomocné třídě a pracovat podle pokynů mocných elit, které budou určovat, co se smí a co se nesmí říkat.

7.) Budete postaveni pod všechny živočichy, kteří se pohlavně rozmnožují, protože pro kočky, žáby ani hmyz zaváděné zákony neplatí.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

ABYSTE VĚDĚLI, KOMU POD VEDENÍM VAŠÍ VLÁDY A PREZIDENTA PROVOLÁVÁME SLÁVU. Pan FIALA ANI NEVÍ CO TO ZNAMENÁ A PROVOLÁVÁ TO NA NÁMĚSTÍ A VŠUDE !!

10. 03. 2024

Sláva Ukrajině!

Jak vznikl ten ukrajinský pozdrav, který je dnes slyšet všude? Tak odpovím zde všem najednou a pro mnoho lidí u nás i na Ukrajině to bude velké překvapení: Pozdrav či zvolání Slava Ukraini! byl ustanoven v bývalém prvorepublikovém Československu. Ukrajinští emigranti založili první fašistickou organizaci právě u nás po roce 1920. Nazvali ji Liga ukrajinských fašistů a pozdrav Slava Ukraini! byl jejich heslem, pozdravem a na tajných schůzích i pokřikem. Později tato organizace splynula s OUN, neboli s Organizací ukrajinských nacionalistů a ti od fašistů převzali i pozdrav a rozšířili jej i do Rakouska a Polska. Když pak tajná organizace ukrajinských nacionalistů v Polsku zavraždila polského ministra Bronislawa Pierackého a byla souzena, tak všichni obžalovaní před soudem po skončení své výpovědi zvedli pravici hezky po nacisticku a zvolali Slava Ukrajini! Poláci byli šokovaní a nevěděli co s tím. Novináři porovnávali tento pozdrav s německým pozdravem Sieg heil! a vyslovovali obavy, zda tuto organizaci neřídí přímo Berlín. Stěpan Bandera sice nebyl účasten vraždy ministra, přesto byl odsouzen. Později byl soud ve Lvově, taky za vraždy politiků a sovětského konzula a opět obvinění hajlovali a křičeli Slava Ukrajini. Do Československa se tento pokřik vrátil koncem roku 1938, když jej začali provolávat při svých akcích teroristi z tzv. Karpatské siče. Většinou vtrhli na nějaký úřad, zmlátili české úředníky, ukradli palné zbraně a na závěr donutili vystrašené státní zaměstnance zvolat Slava Ukraini. Tento pokřik byl prý slyšet i když zabíjeli československé členy finanční stráže a četnictva. Po odtržení Podkarpatské Rusi uzákonili tento pozdrav a žáci ráno před vyučováním vztyčovali modrožlutou vlajku s trizubem, hajlovali a zdravili Slava Ukrajini! Spisovatel Jiří Mucha dokonce píše, že se vztyčovala zároveň i nacistická vlajka s hákovým křížem. Ještě pro úplnost. Vycházím z textů Grzegorze Rossolińského-Liebeho, polsko-německého historika. Avšak kdysi jsem četl ruský článek, který tvrdil, že pokřik Slava Ukraini byl slyšet i v roce 1917 v Petrohradu v průběhu Velké říjnové socialistické revoluce u některých hajdamáckých pluků, odpovědí na něj však bylo Ať žije autonomní Ukrajinská republika. Ukrajinci postavili slavobránu příchozí nacistické armádě. Bylo tam psáno cyrilicí Slava Hitlerovi, Slava Ukraini! a to mluví za vše.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Přišlo nám do poštovní schránky

10. 03. 2024

  Přišlo nám do poštovní schranky že se blíži konec válecného běsnění a nesmyslného podporování válečného konfliktu nejen na Ukrajině . Tento stát , ale i většina státu EU se ekonomicky brzy zhroutí , pokud i nadále se bude  podporovat jakýkoliv konflikt  nejen ten Ukrajinský!! Pomáhat ve valečném konfliktu se může, pokud obyčejní lidé- občené ČR narození v tomto státě a trvale zde žijící,  budou mít lepší životní úroveň, a to podle nových, spravidelných pravidel a pokud nebudou bezdomovci či svobodné matky řešit každodení či existenční problemy . Zatím jsou nejvíce odměňováni lidé, kteří nic republice nepřináší a nevytváří žádné hodnoty. Důchod pod 38 tisic je pro dnešní seniory jen zanedbatelnou almužnou,lidé kteří tento stát po druhé světové válce vybudovali a od úst si utrhávali, aby se další generace měli lépe. Vy  voliči pětikoalice či polistopadových vlád ODS,  jste svými kroky tento stát ale i dnešní a budoucí generace pracujících  vědomě od roku 1990 zadlužovali a ničili jeho a jejich konkurence schopnost !! Před rokem 1989 tento stát vyráběl 1850 různých předmětů a to od jehly po lokomotivu, letadla a jaderné elektrárny či vodní díla. Nesouhlasíme s podporou Ukrajiny v oblasti finanční , materialní, či zbraňové a to v jakémkoliv rozsahu . V zájmu samotné Ukrajiny je, aby sama Ukrajina  iniciovala mirové setkáni mezi ní a Ruskou Federací co nejdříve.Po nastolení míru bychom měli pomáhat Ukrajině nezbytnou humanitární pomocí.

 www.facebook.com/watch/


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Když jsme před 2 lety varovali, že za "pandemií" a "vakcínami" stojí mimo jiné Bill Gates, tak se nám vysmívali, že prý: "pro

10. 03. 2024


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Ne, své syny nedám Poslechněte si tuto píseň až dokonce.

10. 03. 2024


Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Po zhlédnutí videa jen zírám, TOHLE mají být UMĚLCI? Nedivím se, že se svým "KUMŠTEM" se neuživí a jsou přisátí na dotace. Asi by měli zváži

10. 03. 2024


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3986 hl.)
 
Spíše Ano (2649 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2487 hl.)
 
Spíše Ne (2780 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2419 hl.)
 
Neumím posoudit (2624 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16945
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!