Dnešní datum: 20. 09. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

ZÁSAH NA NÁRODNÍ TŘÍDĚ JINAK

05. 10. 2017

Komunistický zásah na Národní třídě v roce 1989 byl pouhou "selankou“! To až nyní noví neomarxisté v Katalánsku odhalili svou pravou zrůdnou tvář a vyjevili všem, jak si představují v praxi lidská práva a "pravdu a lásku". Každý soudný člověk si mohl při zprávách o průběhu voleb v Katalánsku udělat obrázek o “evropské demokracii" sám. Všechno to žvanění o lidských právech a demokracii, které slyšíme od stávajících politiků a z médií, platí jen do té doby, dokud jim samým nehrozí, že budou odstaveni od přeplněných koryt. Aby se tak nestalo, jistí se preventivně náborem dalších a dalších policistů, nákupem nových zbraní a obrněných transportérů s větší schopností manévrů v ulicích měst proti případným občanským revoltám a demonstracím.   Panstvo se již zabydlelo ve svých palácích a má teď čím dál tím větší strach z vlastních občanů, kteří jich také mají čím dál více plné zuby, a kterým také už lezou z krku všechny ty snahy o nastolení Orwellovy totality v celé EU. Právo na sebeurčení je sice zakotveno téměř v každém důležitém zákoně, a i v cílech Organizace spojených národů je stanoveno mimo jiné, jak je zapotřebí rozvíjet přátelské vztahy mezi národy, založené na úctě k zásadě rovnoprávnosti a sebeurčení národů.

   V Katalánsku ale dnes můžeme vidět, jak vypadá ve skutečnosti ta doporučovaná úcta k sebeurčení. Ó, to kdyby se to odehrávalo v Rusku, tak by světová média, a ta naše především, vyřvávala naplno na své špinavé prolhané tlamy hesla o brutalitě, totalitě a potlačování lidských práv. Když se něco takového ale dnes děje v rámci EU ve Španělsku, tak se od našeho ministra zahraničí ČSSD Zaorálka dozvídáme, že je to jen vnitřní záležitostí každého státu, jak se k nějaké podobné situaci postaví. A podobně mluví všichni ti, co jsou tak zvaně "pro-evropští". Události v Katalánsku nám ovšem natvrdo ukázaly, co nás čeká až se budeme chtít někdy odpoutat od neomarxistické Sorosovy nehumánní říše nelidského zla.

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 61 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2650 hl.)
 
Spíše Ano (1588 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1494 hl.)
 
Spíše Ne (1809 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1600 hl.)
 
Neumím posoudit (1670 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 10811
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!