Dnešní datum: 20. 04. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

ZAS JEN IDIOT SI MŮŽE PŘÁT VÁLKU S RUSKEM

16. 04. 2018

   Když jsme 23.2.1015 na tuto naši stránku zavěšovali článek „Jenom idiot si může přát válku s Ruskem“, tak už tehdy nám bylo jasné, že v USA i evropském západě jsou síly, které mají na rozpoutání války s Ruskem eminentní zájem. A bylo nám jasné, že jejich snahy se budou dále stupňovat. Vždyť Spojené státy americké po své „válce severu proti jihu“ vstoupily do dnešního dne do války, nebo ji rozpoutaly, asi ve 279 případech. Ale to už vždy Američané válčili jenom na cizím území!   Zničili přitom nejprve vše, co se zničit dalo, a pak těm válkou postiženým zemím velkoryse nabídli vysoce zúročené bankovní půjčky a hospodářskou pomoc. Na čemž se ovšem důkladně napakovali. Zato ty do války vtažené státy se postupně zahrabávaly do úrokového otroctví. Američanům se zkrátka všechny války vždy finančně vyplatily a proto mohli klidně žít svůj „spotřebitelský život“ na úkor ostatních obyvatel planety.

   Pravdou je, že podobně si počínaly a žily na úkor druhých i ostatní otrokářské státy, Anglie, Francie, Holandsko, Španělsko atd. I tyto státy ve svých koloniích zotročovali původní obyvatelstvo a drancovali jejich přírodní bohatství. Jejich kapitalismus byl odjakživa založen na expanzi, kořistnictví a válkách. Ale dnes už také není žádným tajemstvím, že USA jsou předlužené a stejně tak jsou na tom i další zbraněmi harašící státy. Ti všichni proto potřebují válku, aby hospodářsky nezkolabovaly.

   Dnes vše nasvědčuje tomu, že ničím nepodložené obvinění Ruska z pokusu o otravu bývalého agenta Skripala v Anglii, a také ničím dosud nepodložený a neprokázaný útok "chemickými látkami“ v Sýrii, by mohly být spouštěči globálního konfliktu. Podobně se choval i Hitler, který nechal podpálit Říšský sněm, aby vzápětí mohl obvinit ze žhářství Bulharského komunistu jen proto, aby mohl před vlastním obyvatelstvem odůvodnit válku.      Je zcela zřejmé, že Rusko nemá dál kam ustupovat, a že Rusové nehodlají své nerostné bohatství, o které v tomto případě jde především, předat bez boje Američanům. Rusko je dnes hustě obklíčeno americkými vojenskými základnami, kterých mají amerikáni po světě mimo území USA na osm set. Pokud USA, a popřípadě Anglie, Francie a další státy, vyprovokují ozbrojený střet, dá se předpokládat, že se už nebude bojovat děly a tanky někde na frontě. Ale že tradiční konvenční válka rázem přeroste do globální války jaderné. Která by měla samozřejmě i dopad na naši zem.

   Ale taková válka už nikdy nebude mít vítěze a poražené. Za své vezmou jak nevinní, tak i všichni ti idioti lačnící po válce. Nebude kam se schovat, nebude místa kde lze žít. Svět zničí sám sebe. Ale to si lidé vůbec neuvědomují. Jsou už mediálními masážemi i osobním životním shonem tak ubiti, že již nejsou schopni zapnout vlastní rozum. A připomenou-li jim to skryté nebezpečí možné příští války ti starší, rozumnější, kteří tu poslední válku zažili, ti kteří si dovedou představit co by mohla jakákoliv příští válka pro lidstvo znamenat, lidé se jim vysmějí a politici je umlčí …

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2764 hl.)
 
Spíše Ano (1668 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1567 hl.)
 
Spíše Ne (1899 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1683 hl.)
 
Neumím posoudit (1751 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11332
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!