Dnešní datum: 21. 01. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Z MINULOSTI ZAZNĚLO VAROVÁNÍ

17. 01. 2018

   Winston Churchill kdysi řekl: „Přijde doba, kdy fašisté budou odpůrce fašismu označovat za neofašisty.“ Ta doba dle nás už zřejmě nastala. Sledujte! První kolo prezidentské volby nedopadlo nijak překvapivě. V podstatě se naplnily předpovědi nejrůznějších průzkumů, hlásajících, že v samotném finále v boji o hrad bude současný prezident M. Zeman a jeho vyzyvatelem se stane J.  Drahoš.   Příjemným překvapením však jsou výsledky Miloše Zemana /38,56%/ po proti zemanovské předvolební kampani, ve které se političtí odpůrci M. Zemana za pomoci zjevně zaprodané veřejnoprávní TV a dalších medií/mimo TV Barrandov/ doslova předháněli ve lžích, v hrubostech, a někdy doslova i silně vulgárních projevech proti M. Zemanovi.

   Ty nenávistné, zostuzující a sprosté projevy, které neměly nic společného s demokracií, vypovídaly především o těch, kteří je šířili. Tito lidé se chovali doslova zběsile, lid obelhávali a zastrašovali, podobně jako to kdysi dělali fašističtí ideologové. Každý, na kterém se nepodepsalo polistopadové školství a který nepatří k neomarxistické skvadře kolem "pražské kavárny", musel vidět zlobu, nenávist a ubohost těch odpůrců M. Zemana.

   „Kdo však nechce vidět, ten nevidí“, říká staré české přísloví. Občané ČR znají M. Zemana a vědí jakým je prezidentem. Ať v dobrém, nebo ve zlém. Co však víme o druhém kandidátu J. Drahošovi? Většinou jen to, že po určitou dobu stál v čele jedné "černé díry" na peníze - Akademie věd. Mnohdy podobné alchymistické dílně císaře Rudolfa II.. Jaký opravdu je J. Drahoš? To vám snad napoví další dva články.

   Pro naši Národní Prosperitu je M. Zeman ze všech devíti kandidátů tím jediným přijatelným, protože si udržuje nejen státnický nadhled, ale zároveň upřednostňuje naše národní zájmy. Věříme ve zdravý rozum našich členů a příznivců, a v to, že budou s námi společně ve druhém kole voleb také volit M. Zemana.

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 35 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2710 hl.)
 
Spíše Ano (1638 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1539 hl.)
 
Spíše Ne (1869 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1652 hl.)
 
Neumím posoudit (1715 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11123
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!