Dnešní datum: 06. 12. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

VLASTIZRÁDCI OTEVŘELI DVEŘE SUDEŤÁKŮM...

22. 07. 2019

[Z naší došlé pošty.]

   Toto je skutečný vzkaz a symbol vyslaný českému národu! Sudetští Němci jásají a triumfují! Češi sami a dobrovolně, skrze své vlastní zrádcovské soudy, prolomili Benešovy dekrety! Povedlo se! Otevírá se tak cesta pro žaloby ze strany desítek tisíc potomků sudetských Němců. Den 18. červen 2019 vstoupí do dějin jako zrada českého národa! Rozhodnutím těchto (na obr.) soudců Okresního soudu v Hradci Králové (předseda senátu JUDr. Rutsch Jan) Je to nejen plivnutí do tváře českým obětem 2. sv. války, byly poplivány a pošlapány i oběti Heydrichiády. Skandálním rozhodnutím těchto soudců tak může být v ČR zahájeno vracení majetků sudetským Němcům! O peníze, přes všechny zástěrky, jde až na prvním místě.   Přátelství mezi národy se nedá zakládat na zjevných nepřátelských postojích nebo „nakoupením a vyškolením“ zrádných českých politiků. Proti odsunu německé páté kolony, (která proběhla rozhodnutím podle článku 13. dohody vítězných mocností v Postupimi), dnes aktivně vystupují předseda TOP 09, švýcarský občan Karel Schwarzenberg, lidovec Pavel Bělobrádek, nebo exministr kultury a předseda Ackermann–Gemeinde Daniel Herman (oba KDU-ČSL). Do dnešních dnů je landsmanšaftem neustále vyvíjen neustálý tlak na naše politiky, aby byly zrušeny Benešovy konfiskační dekrety prezidenta republiky, vyhlášené bezprostředně po skončení války.

   „Český“ Okresní soud Hradec Králové rozhodl, že vdova po vojákovi Wehrmachtu, Karlu Des Fours Walderode má nárok na vrácení majetků v ČR ve výší 3 miliard korun??? Hrabě Karel Des Fours Walderode, zapálený henleinovec, jehož vdova dostala včera zpátky zámek Hrubý Rohozec a pozemky za tři miliardy korun, mohl mít prsty ve vypálení Lidic. Ty jako cíl označila vojenská rozvědka Abwehr, ve které Walderode působil. Do wehrmachtu nastoupil 5. září 1941. Bylo mu 37 let, což je relativně hodně, a může to svědčit o tom, že do německé armády vstoupil dobrovolně a z přesvědčení. Brzy byl povýšen do struktury Abwehrstelle Prag, což byla obdoba gestapa, vojenská rozvědka sídlící v Praze. Necelý měsíc po Walderodeho nástupu do armády se stal říšským protektorem Reinhard Heydrich (28. září 1941).       

   Nastala doba nejhorších perzekucí, mučení a vraždění. Co přesně Walerode v tu dobu ve zpravodajské rozvědce Abwehrstelle dělal, není známo. Atenát na Heidricha byl Karl Des Fours - Walderode fakta-se v roce 1930 přihlásil k německé národnosti. Byl od roku 1937 do roku 1939 konceptním úředníkem Svazu německých velkostatkářů v Praze. V té době také vstoupil do nacistické strany Sudetedeutsche Partei (SdP), jak vyplývá ze seznamu členů SdP z Prahy a okolí. Ministerstvu vnitra byly po válce předány členské legitimace, mezi nimiž je legitimace SdP na jméno Karl Des Fours – Walderode, narozen 1904, bytem Praha, Úvoz 3. V roce 1939 požádal o říškoněmeckou státní příslušnost. Od jara 1940 byl vedoucím právního oddělení Zbrojovky v Praze. Od 05. 09. 1941 byl příslušníkem německé vojenské tlumočnické čety v Praze jako tlumočník francouzského, anglického a italského jazyka, později byl přeložen na Abwehrstelle Prag (nacistická vojenská rozvědka) jako překladatel. (kartotéka spolupracovníků s Němci). V roce 1943 byl propuštěn do civilu, protože se vyreklamoval ke správě svého velkostatku. Dne 05. 10. 1945 ve svém vylhaném životopise uvedl, že nikdy nebyl v Henleinově straně (což opakoval dvakrát). Vzhledem k tomu, že po II. světové válce nebyly uspořádány archívy nepřišlo se na jeho členství u Henleinovců a působnost u Abwehru. Proto mu byla v roce 1947 vráceno československé státní občanství na základě dekretu presidenta republiky č. 33/45., což bylo v rozporu s dekretem presidenta republiky č. 33/45, neboť to odporovalo oběžníku ze dne 24. 08. 1945 upraveném ve znění ze dne 13. 11. 1945 k tomuto dekretu. (Kdož se nikdy nestal členem SS, SA, SDP, NSDAP, NSKK nebo jiných složek nacistických, přestože k tomu byl nucen…). Po válce se stýkal s dalšími podobnými osobami jako on např. s Františkem Jindřichem hrabětem Dobrzenským z Dobrzenic (1915–1978), členem české fašistické organizace Vlajka (č. legitimace 107.840) a zároveň členem Svatoplukovy gardy. Svou „českost“ korunoval svým sňatkem v Londýně se Sylvií Marií Anicou Galliovou (nar. 02. 06. 1921), za války říšskoněmeckou státní příslušnicí, aktivní nacistkou a vedoucí Hitlerjugend., trvalým pobytem v Moravském Písku č. 1. Její matka Dr. Irena Galliová byla za války říšskoněmeckou státní příslušnicí, členkou různých nacistických organizací, udržovala styky s nacisty, gestapem a německou kriminální policií, byla přísedící nacistických lidových soudů, při nichž byli příslušníci českého národa odsuzováni na smrt, vyhrožovala českým lidem gestapem, udávala je nacistům, jež také podporovala hospodářsky. Svatby své dcery v Londýně v roce 1949 se nemohla zúčastnit, neboť české soudy její činnost ocenily 5 lety těžkého žaláře a propadnutí veškerého jmění. JUDr. Karl hrabě Des Fours – Walderode tudíž musel vědět, koho si bere. Z tohoto manželství pocházel jediný syn Karl Alfred (* 31. 03. 1949 v Londýně).

 

Proč takto rozhodl „český“ soud?  

    Jeho služba ve Wehrmachtu byla českou justicí označena za jeho zákonnou povinnost řádného říšského Němce, kterou se prý ničeho proti České republice nedopustil.

    Protože z historických pramenů prý není jasné, jakou prací byl Karl Des Fours-Walderode pověřen v roce 1942 během Heydrichiády.

    Neexistuje dokumentace a archivy, protože tajná služba Abwehrstelle je koncem dubna a počátkem května 1945 logicky spálila pro zakrytí stop po svém působení v Protektorátu.

    Protože českému soudu, pro absenci svědků (po 77 letech!) se „nepodařilo“ prokázat, že Karel Fours Walderode byl kolaborant.

    Takže proto prý v jeho případě Benešovy dekrety neplatí??

 

            Skandální rozhodnutí semilského soudu, že tento říšský občan, který sloužil pro Wehrmacht a nacistickou tajnou službu, pouze prý plnil svoji povinnost a nedopustil se proti českému národu žádných křivd, je taková nehorázná lež a natolik nehorázný výrok, který de facto znamená prolomení Benešových dekretů. Semilský soud tak vyslal signál, že kdokoliv, kdo sloužil ve Wehrmachtu a neexistují svědci, kteří by tvrdili, že by dotyčný střílel české občany, ať už v uniformách, anebo civilisty, tak prostě jenom plnil svoji brannou povinnost vůči Wehrmachtu a se ničeho proti Československu nedopustil?

 

            Vdova Johanna Kammerlander v restituci dostane veškeré nemovitosti, které vlastnil rod Walderode před 2. sv. válkou.

    Jedná se louky, pole, statky, hospodářské usedlosti, domy, chalupy,

    vodní nádrže, rybníky, části ramen říčních toků, studny a vodojemy,

    silnice II. a III. třídy, které leží na pozemcích, na nichž byly tyto silnice po roce 1948 vybudovány.

    Dále se restituce budou týkat železničních úseků, které leží na pozemcích rodu Walderode, včetně drážních budov a staveb. Dále předmětem restitucí bude lesní půda včetně vzrostlých stromů a veškerých cest, mostů a komunikací, které na lesních pozemcích se nachází.


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Prosinec  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2975 hl.)
 
Spíše Ano (1834 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1701 hl.)
 
Spíše Ne (2026 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1774 hl.)
 
Neumím posoudit (1818 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 12128
Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!