Dnešní datum: 25. 06. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

VLASTENECTVÍ NENÍ ZRŮDNOST!

28. 07. 2017

   Mailem nám přišlo video s doprovodným textem pod názvem “SÍLA NABUCCA”. Popisuje se v něm situace, která se udála při představení opery G.Verdiho “Nabucco” v Římě při příležitosti 150 výročí moderní Itálie. Když skončil sborový zpěv zotročených, odvlečených po prohrané válce asi roku 590 před naším letopočtem, jehož první slova jsou “Oh má země, tak krásná a ztracená”, následoval obrovský aplaus a volání “opakovat, opakovat”.   Když dozněl aplaus zareagoval na to volání dirigent R. Muti slovy: “​"Jsem Ital. Cestuji po celém světě a teď se stydím za to, co se děje v mé zemi a proto (k obecenstvu) přijímám Vaši prosbu k opakování!"​Dále řekl: Nejen pro vlastenecký obsah, ale při dirigování slov "Oh má krásná ztracená země" myslím na to, že když budeme takto pokračovat v přijímání islámu, zničíme kulturu, která tvoří historický základ Itálie. V tom případě bude naše země opravdu ztracena". Potom Riccardo Muti dále řekl: ​"Já jsem mlčel po léta. Nyní bych chtěl dát této písni skutečný význam. ​​Jsme doma, v Římě, v divadle se skvělým sborem a nádherným doprovodným orchestrem. Navrhuji Vám, abyste se připojili, a budeme zpívat všichni spolu".​ Potom zahájil opakování písně sboru, obrátil se k publiku a dirigoval jejich zpěv. Jak publikum, tak všichni na jevišti, zpívali ve stoje. Když sbor skončil, bylo vidět, jak si ženy, zpívající ve sboru, utíraly slzy.  

   Ono zatím není ale nic vidět, ale skutečně již začala kolonizace Evropy, počátek konce evropské civilizace, a to zcela nenávratně !!! Klademe si všichni pořád dokola stejné otázky: Proč jdou převážně jen do Anglie a Německa? A dopředu známe odpověď. Z jednoduchého důvodu: Jsou ekonomicky na nejvyšší úrovni. Zejména na Německu je "závislý" zbytek Evropy. Jak se jim podaří zničit Německo, potažmo i Anglii, ekonomicky oslabit, zruinovat, zbytek evropských států bude padat jak domino. Myslíte si, že to jen teorie?? Pravda stojí tvrdě v pozadí!! To, co se děje, jak "politici" ve "slavné" EU nic nedělají a jen přihlížejí, jak nás pomalu zahlcují pitomostmi, to svědčí o známém faktu, že toto vše "někdo v rámci globalizace řídí" ... a politici EU jim jdou na ruku, případně hrabou pro sebe – až vše toto skončí – a bude na celém světě "požadovaná" jedna třetina obyvatel z dnešního stavu - tak tato "elita EU" asi bude mít právo někde, na nějakém místečku, v "pokoji" se dočkat svého "konce" .......

   Tento stav není normální, je to skutečně začátek konce civilizace. Je to ďábelský plán k vyhlazení lidstva. Na tomto má zájem - tzv. "chorobná a penězi zdegenerovaná elita vyvolených" - oni potřebují co nejméně lidí, aby je mohli ovládat, řídit – pro své chorobné blaho. Většina z nás si myslí, že se tohoto stavu, a blížícího se konce nedožije, jsme ale opravdu všichni ovce čekající na porážku? A co chudáci naše děti, a jejich děti – budou otroky těchto "pánů"??  Myslím, že drtivá většina lidí si vůbec neuvědomuje, v jakém srabu se nacházíme. Mainstreamová média jsou "samozřejmě" pohůnci těch "vyvolených"......Stále si myslíme, že se mýlíme, ale to se valí jak povodeň. Také jsme si léta mysleli, že nás nezasáhne. A když přišla, byli jsme zděšení. Neustále slyšíme, kolik lidí přejde hranice té či té země, nyní dokonce procházejí i tunelem do Anglie - a daří se jim to ... .....nač jsou tady "politici", policie atd., placení z naši krutých daní?? Když dříve někdo přešel načerno hranice, ihned jej zabásli, vrátili zpět do vlasti ....... A těmto? Dnes je ubytují je v různých táborech, ubytovnách, dají jim jídlo, nad kterými však oni ohrnují nos a dokonce je po dobrovolnících hází, že chtějí lepší jídlo..  

   Je třeba být odvážným vůdcem-prezidentem kteréhokoli státu v Evropě – Itálii, Řecku, Rakousku, Francii .......  je třeba se nebát je znovu nalodit na jejich lodě a odvléci zpět, tak jak to dělají v Austrálii. Neručit jim za technický stav jejich lodí, na kterých dopluli a vracet zpět k Africkým břehům, nebo do Turecka. Jiná cesta nemůže být. Pokud by tuto anabázi znovu opakovali, tak odvést na volné ostrovy v moři, tak ať ukáží úroveň své kultury. Nelze tolerovat jednání politiků v EU a v Německu zvlášť, i když jsou zjevně pod žebry tlačeni „kvéry" strýčků za velikou louží k vydírání a nucení k takovýmto zvěrstvům vůči svým národům. Je s podivem jejich tupý klid. To rozum nebere, že jim nevadí ani vzedmutá vlna odporů lidí.

   Takže nám vymýšlejí pitomosti jako jsou kvóty. Jaké kvóty? To je největší debilnost, kterou vymysleli. Ale tak to mají zřejmě nařízené. Ono ale kvóty a skutečnost ....... však to dobře známe. Ani ve snu totiž nevíme, kolik ve skutečnosti už jich tu je. "Zajímavé" je, že v televizi nám ukazují rodiny s malými dětmi, ale ve skutečnosti přichází jen sami mladí, zdraví chlapi .......  

   Lze obdivovat dirigenta Mutiho, že takto vystoupil. Bohužel, zřejmě jsou to "jen" jedinci, i v Itálii. Tak, jako se mluví o nás, obyvatelích ČR, že se nikdy nesemkneme v jeden šik, lze to přenést na celou "EU" ..... Nikdy nebyla jednotná, no a už to ani nikdy nedožene, nestihne ....... Stal se z ní žalář národů !!!!!!!!

   Již dávno před naším letopočtem athénský filosof Sokrates napsal: “Demokratické zřízení doplatí na to, že bude chtít vyhovět všem. Chudí budou chtít část majetku bohatých. A demokracie jim to dá. Mladí budou chtít práva starých, ženy budou chtít práva mužů, cizinci budou chtít práva domorodých občanů. A demokracie jim to dá. Zločinci budou chtít obsadit veřejné funkce. A demokracie jim to dá. A až zločinci nakonec demokracii ovládnou, protože zločinci od přírody tíhnou po pozicích moci, vznikne tyranie horší, než dovede nejhorší monarchie anebo oligarchie.” A jeho slova se naplňují ……. ! ! !

--------------------------------

Dovětek NP: V Průvodním textu k videu se dále píše: Možná, že pokud mezi sebou tohle rozšíříte, najdeme i my, v České republice, odvahu začít mluvit a vyslovit tu samou pravdu. Češi jsou už berani shrbení tou svou demokracií. Obávám se, že se už nevzpamatují. Mladí mají dokonale vymyté mozky a jsou schopni manifestovat proti Zemanovi a naslouchat jen lidem, kteří mají protinárodní zájmy, jako je Sobotka, Kalousek a spol. Logika nám umřela s demokracií a to bolí …

   S tím předcházejícím odstavečkem my jako NÁRODNÍ PROSPERITA plně souhlasíme.  Nedovedeme si ani ve snu představit, že by se v našem Národním divadle při opeře A. Dvořáka “Jakobín” u stěžejní árie “My cizinou jsme bloudili …” obecenstvo požadovalo opakování a přidalo se též ve stoje k operním zpěvákům na scéně. Do naší opery totiž už chodí jen “současná kultivovaná elita”, protože prostí lidé, kteří by dokázali operní dílo pochopit a ocenit, na to už jednoduše nemají.

------------------------------

A zde je ono video: ​ ​https://www.youtube.com/embed/G_gmtO6JnRs​ 


Počet komentářů: 28 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2596 hl.)
 
Spíše Ano (1547 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1461 hl.)
 
Spíše Ne (1770 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1564 hl.)
 
Neumím posoudit (1633 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 10571
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!