Dnešní datum: 04. 10. 2023   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

VDOVA PO PREZIDENTU HAVLOVI ZAPERLILA

04. 02. 2019

   Prohlásila, že Vašek by uprchlíkům pomohl. Byl prý zodpovědný. Dále prohlásila, že v roce 1968 také deseti tisíce Čechů a Slováků emigrovalo do Rakouska a Německa. Mimochodem, toto je nejvíce rozšířený argument všech sluníčkářů. Vskutku velice logický a věcný argument, srovnávat tehdejší migraci s tou dnešní. Je vidět, že paní Dáša opravdu rozumí všemu, na co se podívá. Holt, na ni, jen tak někdo nemá !   Možná by bylo vhodné, kdyby se k tomu vyjádřilo i několik bývalých emigrantů. Co tyto naše uprchlíky v Rakousku a Německu čekalo ? Sociální dávky? Bydlení zdarma ? Doprava zdarma ? Příspěvky na vše možné ? Nicnedělání ? Poflakovali se po kavárnách a hospodách a zevlovali po ulicích ? Demonstrovali tam, že chtějí víc a víc ? Zakládali si v Rakousku a Německu vlastní československé no-go zóny, kam se bála vstoupit i místní policie ? Zaváděli v Rakousku a Německu své vlastní zákony ? Obtěžovali a znásilňovali tam ženy, dívky a nezletilé děti ? Kladli tam bomby a prováděli teroristické útoky ? Dožadovali se, aby se jim přizpůsobili místní obyvatelé ? Snažili se o to, aby přetvořili Rakousko i Německo k obrazu svému ? Vyhrožovali původnímu obyvatelstvu zabitím nebo otroctvím ?

   Vážení bývalí emigranti. Dělali jste tam tyto věci ? Že ne ?! Tak co jste to potom byli za migranty ?! Copak jste nevěděli, jak se má pravý migrant chovat ? Podívejte se na muslimy a Afričany. Ti v tom umí chodit ! No jo. Vy jste tam makali jako blbci, učili se cizí jazyk, dělali jste všechno, co po vás chtěli. Už je unavující, neustále poslouchat a číst výroky různých komediantů, studentíků a rádoby intelektuálů o tom, jak jsme kdysi také emigrovali a jak máme být proto solidární s nenávistnými dobyvateli. Nejkurióznější heslo sluníčkářů, které jsem slyšel bylo, že i praotec Čech byl imigrant.

   Vážení rádoby intelektuálové. Možná by bylo záhodno, drobátko si projít dějiny světa a pak byste možná zjistili, že každá masová migrace jakéhokoli kmene, nebo národa, byla pohromou pro původní  obyvatelstvo. Každá. Bez výjimky. Dokonce i ta židovská, když židé migrovali pod vedením Mojžíše z Egypta do země kanánské. I židé tehdy vyvraždili původní kmeny. Ale mluvit o tom, by byl asi antisemitismus, že ? Mimochodem, je to popsáno v Bibli, tak můžete z antisemitismu obvinit autora Mojžíšových knih.

   Podstatou celého problému je, že každá masová migrace je zkázou pro původní obyvatele. Uskutečnila se snad v roce 1968 nějaká opravdu masová migrace našeho československého obyvatelstva ? Bylo to snad úplně to samé, jako dnes ? To, čemu čelíme dnes, bych ani nenazval migrací, ale jakýmsi pokusem tvůrců nového světového řádu, o vyvolání novodobého stěhování národů. Což je vlastně také migrace, ale v daleko větším měřítku. Asi jako dnes ! Nebo snad opravdu někdo věří tomu, že ty miliony lidí, převážně mladých lidí, na kterých jsou patrné známky vojenského výcviku, opravdu utíkají před válkou? Opravdu se najde někdo, kdo věří, že všichni jsou Syřané ? Opravdu se najde někdo, kdo věří, že ti agresivní dobře živení mladí lidé, jsou chudáci, prchající před válkou ?

   I tito takzvaní uprchlíci se postupně zdokonalují. Nejprve to byly zástupy, většinou mladých mužů. Když tito migranti zjistili, že Evropa má zcela jiný pohled na utrpení dětí, začaly se v zástupech objevovat i děti. Čí byly ty děti doopravdy, to už je hádanka. Ale, snad už nemá smysl se bavit o tom, kdo tito agresivní přivandrovalci vlastně jsou. To je snad jasné, každému soudnému člověku. Stačí se podívat do okolních států, ve kterých se již zahnízdili.

   Mám jen jedinou otázku. Do kdy budeme neustále tleskat stupidním výrokům a prohlášením podprůměrných komediantů, zlatokopek a pochybných existencí, kteří se snaží tímto způsobem zviditelnit ? Do kdy ještě ? Do té doby, dokud naší zemi nezaplaví přílivová tsunami agresivního islámu ? Takže, paní Dášo, dejte nám signál, kdy máme zase radostí tleskat a prosím, nezapomeňte také na signál, kdy už máme utíkat…….pokud bude kam !


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3895 hl.)
 
Spíše Ano (2576 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2409 hl.)
 
Spíše Ne (2716 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2341 hl.)
 
Neumím posoudit (2530 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16467
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!