Dnešní datum: 20. 10. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

UŽITEČNÍ IDIOTI V PRAZE NA LETNÉ

09. 07. 2019

   Stejně jako v roce 1989 zaplnila se Letná i letos užitečnými demonstrujícími idioty. Pravda, byli mezi nimi i ti, co měli za úkol buď z blbosti anebo pro prachy "rozdmychat vášně" a zvědavci. Bohužel, ten první druh byl ve většině jak v roce 1989 tak i letos. Jsem člověk odkojený propagandou západních vysílaček " Svobodná Evropa" a "Hlas Ameriky " již od padesátých let minulého století a poslouchal jsem je téměř denně. Propaganda těchto vysílačů mi vymývala mozek jako tisícům jiným především mladým lidem. Stejně jako to dělají naše média dnes, ale řízena pro český národ stejně nepřátelskými cizími silami, jaké řídily vysilače "Svobodná Evropa" a " Hlas Ameriky".   Před rokem 1989 nás masírovala západní propaganda z obou zmíněných vysilačů a také komunistická z různých školení a médií. Od roku 1989 z nás dělají idioty naše vlády a naše média, řízená cizími zájmy, které poslušně hájí čeští kolaboranti. Nedivím se mladým lidem, že se nechávají stejně jako my v roce 1989 zbulíkovat v domnění, že jsme to my, kteří chtějí změnit systém ve jménu lepší budoucnosti. Neměli jsme v roce 1989 ani potuchy, že jsme jenom figurky v plánech CIA, KGB a STB a jejich loutkovodičů, řekněme světových "globalistů".

   Tito "globalisté", majitelé nadnárodních korporací a bank, řídí vlády po celém světě a vyvolávají státní převraty všude tam, kde se snaží lidé žít jinak než podle plánů "globalistů" jako například nyní ve Venezuele. Stejně je tomu i letos u nás. Domnívám se, že cílem letošních demonstrací nejsou paní Benešová, pan Babiš anebo pan prezident Zeman. To jsou jen překážky k hlavnímu cíli a ten je: Zrušení zákonů nazývaných Benešovými dekrety, které by ohrozilo samotnou existenci ČR a plné zrušení státnosti České republiky pod plný diktát "Globalistů" a defacto zánik Českého národa jako takového. A právě mladí lidé stejně jako my v roce 1989 mají posloužit tomuto cíli jako užiteční idioti společně s kolaboranty.

                                                                                   NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Říjen  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2912 hl.)
 
Spíše Ano (1781 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1651 hl.)
 
Spíše Ne (1985 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1745 hl.)
 
Neumím posoudit (1803 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11877
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!