Dnešní datum: 25. 06. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

UŽITEČNÍ IDIOTI

28. 07. 2017

   Na internetu byl zveřejněn rozhovor s mužem středních let, snad vysokoškolsky vzdělaným, který s nadšením popisoval, jak si nechal umístit pod kůži mezi palcem a ukazovákem miniaturní čip se všemi jeho osobními a bezpečnostními údaji, který uváděl, jak s tím čipem cestoval do USA. Prý to bylo úžasné. Prošel na letišti kontrolami a nemusel ani vytahovat svůj pas, jen jej přejeli čtečkou. 

 

   Předpovídal, že v blízké budoucnosti budeme mít čipy všichni a nebudeme potřebovat osobní průkazy, platební karty ani hotovost. Vstoupíme do obchodu, vybereme si zboží, čtečka nám z čipu odečte cenu zboží z účtu pod kůží na čipu uvedeném a při odchodu se nebudeme zdržovat čekáním u kasy a placením a odejdeme si klidně z obchodu. Popravdě to již nebude obchod, ale jen sklad zboží, ze kterého bude moci "nakupovat" jen ten kdo bude mít čip a "virtuální peníze" na virtuálním účtu.    Můžete si říci, že bez peněz ani dnes nikdo zboží nevydá. Ale pokud máte hotovost, máte šanci přežít i se zablokovaným účtem.  Jen užiteční idioti globálního režimu a digitální blázni mohou hýkat radostí nad vymoženostmi techniky a nad pohodlím které jim to přinese. Celá záležitost z čipy vypadá moderně a především mladé může lákat snadností a pohodlností. Zapomínají však, že cesta do pekel je vždy pěkně umetena. Pokud budou lidé přinuceni zbavit se hotovosti (již takové pokusy byly ve Švédsku) a budou očipovaní jako dobytek, bude dokonáno. Z lidí se stanou jen otroci a budou vedeni jako za války v koncentrácích pouze pod číslem.

   Nedávno byl přijat zákon o očipovaní psů a když mohou být očipovaní domácí mazlíčkové, tak proč by se nenechali očipovat i páničkové? Krok za krokem se od roku 1785 salámovou metodou přibližují Ilumináti ke svému cíli ...  ovládnutí lidstva. Již nyní modernost a určitá pohodlnost vede lidi k používání platebních karet, které umožňují monitorovat majitele kde nakupuje, co nakupuje a za kolik. Ale to stále nestačí. Mobilní telefony sledují, kde jste, co a s kým mluvíte. Moderní auta mají zabudované SOS zařízení, schopné zavolat v případě nehody pomoc, ale také odposlouchávat lidí ve vozidle a zároveň umožňují na dálku znehybnit vozidlo. Kamery nás sledují z kosmu i z ulic.

   Ale to stále nestačí. Lidé stále mají hotovost, která jim umožňuje v případě pádu banky nebo při výpadku elektrické energie, i při zablokování účtu a čipu nebo z jakéhokoliv jiného důvodu zablokovat peníze na účtu, zajistit své potřeby. Díky hotovosti máme ještě kousíček svobody a možnost si něco málo zakoupit a uchovat si samotnou existenci. Pokud budeme mít každý jen jakýsi virtuální účet, lze tento účet z "moci pána nad otrokem" zrušit, ubrat na něm výši částky, vymezit, jak daleko od bydliště bude mít dotyčný možnost z něho platit a co si za virtuální peníze může pořídit.

   Zruší-li hotovost a budeme-li mít pouze čip, budeme jako vězni v kriminálech z dob socialismu. Tam ti, kteří pokorně plnili pracovní normy na sto deset procent a více, anebo udávali své spoluvězně, dostávali speciální lístky a k černé cikorce a suchému chlebu si mohli "nakoupit" například tatranku anebo jiné cukrovinky. Bude to s námi vypadat také tak? Jen naprostý blb se může radovat nad skutečností, že se ze svobodného člověka stane otrokem.                                             

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 21 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2596 hl.)
 
Spíše Ano (1547 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1461 hl.)
 
Spíše Ne (1770 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1564 hl.)
 
Neumím posoudit (1633 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 10571
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!