Dnešní datum: 27. 05. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

TRUMP & KIM … ?

13. 03. 2019

   Již podruhé se ti dva kohouti setkali při pokusu o odvrácení “hrozby severní Koreje”, která by mohla vyústit v jadernou válku. Poprvé v Singapuru, nyní ve Vietnamu. A v obou případech jediným závěrem těchto jednání byla oboustranná snaha pokračovat v jednáních. Takže se dá říci, že to světélko na konci tunelu sice už bliká, ale kdy se plně rozsvítí ukáže až další budoucnost.   Podle médiální analytičky Terezy Spencerové severní Korea byla, a zatím ještě je ohniskem, ze kterého by mohl vzejít válečný konflikt hrůzného rozsahu. Takže snaha Donalda Trumpa po uklidnění a posléze i po mírovém rozřešení je jen žádoucí. A je třeba si přitom uvědomit, že Donald Trump je po dlouhé době prvním americkým prezidentem, který stále ještě nerozpoutal po vzoru některých svých předchůdců žádnou válku. Z tohoto pohledu, podle Terezy Spencerové, jeho jednání s Kimem připadají jako reklamní akce, na kterých Trump chce ukázat své diplomatické a vyjednávací schopnosti i vůči vysloveným nepřátelům. Na jedné straně oba vyjednavači sice teď tvrdí, že první den vůbec nejednali o denuklearizaci Severní Koreje, že Kim zatím v tomto směru jen vyjádřil jakousi „ochotu“. Ale to vše ukazuje na to, že nějaký rychlejší spád to zřejmě hned tak mít nebude.

   Podaří-li se Trumpovi ten možný konflikt zažehnat a dovést Korejský poloostrov k mírovému uspořádání, určitě by si zasloužil “Nobelovu cenu míru” mnohem víc než jeho předchůdce. A mohl by toho mírového uspořádání dosáhnout. Jenom kdyby mu v jeho vlastní zemi tamní levicově demokratická Clintonovsko Obamovská smečka zlolajně neházela klacky pod nohy.

NÁRODNÍ PROSPERITA

 


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2779 hl.)
 
Spíše Ano (1679 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1575 hl.)
 
Spíše Ne (1908 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1693 hl.)
 
Neumím posoudit (1760 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11394
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!