Dnešní datum: 25. 05. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

TO UŽ TU JEDNOU BYLO …

16. 12. 2019

   K tomu, aby se začala bortit skladba celé společnosti stačí někdy jen přehnaně ambiciózní jedinec, který se cítí být tím kdo celou společnost dovede do nějakých “lepších časů”. A taková společnost, která takovému jedinci naletí a nechá se od něho strhnout k neuváženým činům, na to pak zle doplatí.   Vzpomeňme třeba Adolfa Hitlera a na to co vnesl nejen do evropské, ale i světové historie. Ten, po neúspěšných pokusech stát se v rodném Rakousku výtvarným umělcem, přešel do Německa a tam vstoupil do nově se vytvářející nacistické strany, kde se záhy stal, díky své mimořádné výřečnosti, jedním z jejich předních propagátorů. Po vypuknutí 1. světové války se přihlásil do armády, v roce 1918 byl na německo-francouzské frontě u Yprů přiotráven plynem a musel svou vojenskou kariéru ukončit. Když v tomto roce německý císař abdikoval, Hitler již stál v čele nacistické strany, která si stanovila jako symbol svastiku – hákový kříž – a jako název “SNDAP”. V roce 1923, po neúspěšném pokusu strany o vyvolání puče, se Hitler dostal do vězení. Tam sepsal svou knihu “Mein kampf” sepisující jeho základní nacistické ideály. Byl přesvědčen, že za všemi problémy společnosti stojí Židé, a proto proň každý Žid byl nepřítelem Říše. A tuto svoji nenávist pak začal naplno uplatňovat po vypuknutí 2. světové války židovskou genocidou.

   Byla to doba kdy na Německo tvrdě dopadla poválečná krize a Hitler toho dokonale dokázal využít. S pomocí příslušníků stranické polovojenské organizace “Stabswache SA”, vystupujících v hnědých uniformách s hákovými kříži na rukávech, začal rozvratnicky agitovat mezi nespokojeným dělnictvem a organizovat hromadné protestní akce po náměstích. V roce 1933 se Hitler stal říšským kancléřem a po smrti prezidenta Hindenburga v roce 1934 neomezeným vládcem Německa, „Vůdcem 3. Říše“. Ale to už mu začali překážet někteří příliš aktivní příslušníci “SA” působící v čele organizace a tak se s nimi vypořádal po svém. Za pomoci svých nejvěrnějších přátel v noci z 9.6.1934 nechal všechny vzpurné funkcionáře „SA“ povraždit. A tato jeho akce vstoupila do dějin jako “Noc dlouhých nožů”. „SA“ byla rozpuštěna a pro další dobu její “ochrannou funkci nacismu” převzali příslušníci vojenské “Schutzstaffel SS” v černých uniformách, řízení Heinrichem Himmlerem. A s těmi se mohli “blíže seznámit” i naši občané poté co Německo obsadilo zbytek naší republiky a vyhlásila tu svůj “Protektorat Böhmen und Mähren” a zahájilo 2. světovou válku proti Evropě i světu.

*  *  *

   A něco podobného tomu, jak začínal a co organizoval po náměstích Hitler dnes probíhá v naší zemi po náměstích pod patronátem obdobného ctižádostivého českého jedince, kterého ještě před rokem také tady nikdo neznal a u kterého zatím nejsou známy ani konkrétní pohnutky, které jej k takovým akcím vedou. A dopad by jednou, a nemuselo by to ani zas tak dlouho trvat, mohl být pro celou zem doslova destruktivní. Pro celou naši společnost bez rozdílu. Možná cíle tohoto současného agitátora nemusí být tak dalekosáhlé, ale přesto se musíme ptát kdo za ním stojí a kdo jej financuje? Jsou to peníze především ze zahraničí, od „Sudetoněmeckého Landmančaftu“ a amerického miliardáře Sorose, zasílané přes nastrčené „neziskovky“, jak se o tom mezi lidmi teď hovoří. Málokdo už dnes také ví, že Adolfa Hitlera také zpočátku financovaly „jisté bankovní domy“ ze zahraničí, které jej chtěly nasměrovat proti komunistickému „Sovětskému svazu". A to i přesto, že německými fašisty byli krutě perzekuování příslušníci stejného národa, ke kterému patřili sami majitelé těch bank.

   Na otázku, zda se za současným organizováním nepokojů v naší zemi neskrývají nějaké cizí zájmy by měly dát odpověď především naše tajné služby, které jsou, podle tvrzení svého šéfa, na takové odhalování cizích vlivů odborníky. Je-li tomu tak, měla by to zastavit vláda ČR, zejména pak ministerstvo vnitra a zarazit zároveň také činnost všech podobně působících „podezřelých neziskovek“ financovaných třebas jen částečně odněkud ze zahraničí.

                                                                                   NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3233 hl.)
 
Spíše Ano (2062 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1904 hl.)
 
Spíše Ne (2211 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1890 hl.)
 
Neumím posoudit (1887 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13187
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!