Dnešní datum: 15. 08. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

SVĚT SE NÁM MUSÍ SMÁT

23. 04. 2018

   Pro většinu kulturního světa jsme se stali jen směšným státečkem, který se nechal “opít rohlíkem” a vpustil do země nekontrolovatelnou hordu novodobých conquistadorů, nemálo podobných španělským dobyvatelům zemí jižní Ameriky v XVI. století. (Cortéz, Pizzaro a další). Také těm novodobým především šlo o osobní obohacení, stejně jako těm středověkým! A my jsme jim ten vpád nejen nezatrhli, ale dovolili jsme novému “velikánovi našich dějin” V. Havlovi a jeho partě, aby je k nám s otevřenou náručí pozvali.   Ve středověku i ve stoletích následných byli “velikány našich dějin” takové historické osobnosti jako byl král Karel IV., Jan Hus, Jan Žižka, král Jiří z Poděbrad, a ve století XVIII. J. Dobrovský, Fr. Palacký a další osvícenci, a po nich ještě T. G. Masaryk, R. Štefánik, E. Beneš, K. Kramář, Al. Raším, Ant. Švehla, Vl. Šrobár aj.

   Ale po konci II. světové války, a osvobození naší země od potupného německého protektorátního zřízení, od 28. února 1948, již nám vládli z Hradu jen lokajové SSSR, které by mezi velikány dějin zařadil jen člověk omezený. A Václav Havel, kterého po listopadu 1989 na Hrad vynesla prohnaně vyvolaná euforie nic nechápajících davů? Pro některé současníky je stále ještě novodobým idolem, ale o tom, že by jej jednou historie našich zemí zařadila mezi “dějinné velikány” se dá s úspěchem pochybovat. To, co se svojí partou probudil a k nám zatáhl, zavání silně velikáštvím a v praxi to připomíná spíš lavinovitou rozkrádačku, zorganizovanou našimi lokajíčky USA a EU, spojenou s vyvolaným rozkladem všeobecné morálky. A objeví-li se mezi našimi občany někdo kdo klade práci pro vlastní zemi a snahy po zavedení pořádku na první místo, je brzy hordou našich vlastních prospěchářů za pomoci zaprodaných medií smeten jako nežádoucí balast. To jsme to pěkně dopracovali …

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2635 hl.)
 
Spíše Ano (1573 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1482 hl.)
 
Spíše Ne (1793 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1590 hl.)
 
Neumím posoudit (1657 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 10730
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!