Dnešní datum: 18. 06. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

SLYŠTE SLYŠTE, LIDE ČESKÝ

07. 10. 2018

   Při příležitosti svátku svatého Václava promluvil 28.9.2018 v katedrále sv. Víta probošt kapituly pražské prof. PhDr. Profesor Piťha CSc. 28. září 2018 v katedrále pražské nejenom k oslavě sv. Václava, ale velice příkladně i k současnosti kterou dnes prožíváme. Nastínil tu dnešní dobu, připomínající podle některých úkazů snahy jistých evropských elit po ovládnutí našeho kontinentu podle tzv. Kalergiho plánu, natolik výstižně a bez překrucování reality, že jsme se rozhodli text pana profesora, který veřejná média přešla skoro bez povšimnutí, zavěsit na naši stránku. Zde máte text:   „Mužové čeští, české ženy. Mám k vám promluvit v den svátku českého mučedníka svatého Václava, takřka u jeho hrobu, věčného dědice české země. Přečetli jsme si krásný úryvek z knihy moudrosti, který výstižně říká proč je svatý Václav svatý, jak a kudy ke svému postavení v království nebeském došel a provždy stanul mezi námi, jako hlavní patron našeho národa. Byl nejenom statečný, spravedlivý, svůj národ milující, neobyčejně vzdělaný a velmi zbožný, ale již jako mladý muž také moudrý.“

Od svatováclavské historie přešel pak pan profesor k době již prožíváme.

   „Kniha moudrosti platila v době starozákonní, za života Václavova a platí dodnes. Bude platit i nadále. Počátek moudrosti je touha pochopit. Jak se chová dnešní společnost? Dá se to popsat výrokem: „Ať se stará stát. Platím přece daně.“ Stejně tak se prý společnost staví k otázkám mravnostním. Přiznejme si, že naše společnost je zcela pošetilá, protože nemá touhu poučit se. Jsme nepoučitelní, a podle toho dopadneme.

   V Parlamentu se schvaluje Istanbulská úmluva, což nechává českou společnost v klidu. Možná, že vůbec nevíte, o jaké nebezpečí jde. V textu samotném prý není nic, co by rozumný člověk nepodepsal. Nebezpečí je ukryto až ve velice rozsáhlé důvodové zprávě. A navíc je nutné text číst v kontextu dalších dohod a proklamací. Podle ní smlouva rozšiřuje rozsah práv a svobod. Svoboda se však neskládá z dílčích svobod a svobodiček, ale je jednotná a nedělitelná. Svoboda buď je, a pak z ní všechny svobody přirozeně vyplývají, anebo není a je nesvoboda.

   Tu máme podle Istanbulské úmluvy uzákonit, ve jménu mocné nátlakové skupiny genderistů a homosexualistů. „Dokonale zvrácené zákony, které se u nás mají zavést, a v několika zemích už zavedeny jsou, jsou namířeny proti tradiční rodině. Což je otec muž, matka žena, a děti děvčata a chlapci. Tyto zákony prý převzaly ideologii marxismu a nacismu. Jsou to neomarxisté, o čemž se mluví, a neonacisté, o čemž se cudně mlčí.

   Navrhované zákony jsou nedemokratické a diktátorské.  Diktatury se vždy snažily odstranit rodinu, které přes jakoukoliv vnitřní domácí autoritu je nositelem a zdrojem demokracie a zároveň i pevné vazebnosti společnosti. Vaše rodiny budou roztrženy a rozehnány. Bude k tomu stačit, že dětem řeknete, že muž a žena nejsou totéž. Vezmou vám děti a zatají vám, kam je zašantročili, kam je prodali, kde je vězní. Postačí k tomu křivé obvinění.

   Určení pohlaví u našich novorozenců podle pohledu do jejich klína bude zrušeno. O svém pohlaví rozhodne dítě a rodiče budou nuceni vychovávat děti bezpohlavně a nebudou jim moci dát ani jméno. Za nesouhlas pak budete prý deportováni do nápravně-pracovních táborů vyhlazovacího charakteru. Homosexuálové budou prohlášeni za nadřazenou vládnoucí třídu, která bude určovat co se smí a nesmí říkat. Budeme údajně postaveni pod všechny živočichy, kteří se pohlavně se rozmnožují. Protože pro kočky, žáby, ani hmyz, zaváděné zákony neplatí.

   Co říci na závěr? Je starou zkušeností, že obrana svobodných lidí je z historie vždy snažší než povstání porobených a otroků. Co by říkal svatý Václav říkat nemusím, ale musím říci, že naše nadějí je, že se postavíme za něho a budeme zpívat poctivě a opravdově chorál „Nedej zahynouti nám i budoucím. Amen“

…................

Hlasovou nahrávku na videu najdete na odkazu: https://youtu.be/vBiyz38PSdQ


Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2783 hl.)
 
Spíše Ano (1682 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1576 hl.)
 
Spíše Ne (1913 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1694 hl.)
 
Neumím posoudit (1765 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11413
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!