Dnešní datum: 21. 01. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

ŠAKALI VYJÍ, KARAVANA KRÁČÍ DÁL

05. 02. 2018

   Miloš Zeman opět prezidentem! Ale hysterie kolem jeho opětovného zvolení ještě nekončí, naopak graduje. Ti tak zvaní lepší lidé, elita, demokraté, slušní lidé, jak sami sebe nazývají, nejsou schopni, a především ochotni, vzít na vědomí skutečnost, že nezvítězil jejich favorit Drahoš, ale že si většinou hlasů v přímé volbě voliči vybrali dosavadního prezidenta Zemana. Navíc ti "lepší lidé, intelektuální elita a slušní lidé", jsou přesvědčeni, že ti hlupáci, nevzdělanci, venkovští hnojometi, jak voliče Miloše Zemana tito "lepší lidé" teď nazývají, by neměli mít vůbec právo volit. Rozhodovat by měli jen oni – ti lepší lidé, elita, demokraté. Tito "lepší lidé”, zblbnutí Sorosovými pohůnky z různých politických stran a "neziskovek" i mediální totalitou “made-in Brusel”, jsou totiž nevyvratitelně přesvědčeni o své výjimečnosti a zásadní nepostradatelnosti, i o tom, jak jsou primitivní všichni ti, co nesdílejí jejich názory.    A kdo jsou tito tak zvaní " lepší lidé“? Když vyjdeme z výzvy těchto lidí k občanům, volající aby volili akademika Drahoše, tak například v našem Libereckém kraji mezi těmi dvěma sty těch kteří výzvu podepsali, byl 1 dělník, desítka živnostníků a asi 2 desítky lékařů a zdravotního personálu. Bohužel bylo tam i několik studentů. Všichni ostatní byli různí firemní úředníci, státní úředníci, členové neziskovek, tedy lidé nevytvářející řádné hodnoty, a jsou živeni, stejně jako různí politici, politologové, sociologové, akademici, i ta různá mediální tak zvaná "umělecká" šmíra, žijící z práce a daní pracujících lidí, jimiž tak opovrhují.

   Tito lidé nám připadají jako krysy táhnoucí houfně za svým krysařem Sorosem, za lepší pastvou a plnými koryty. Bohužel tito sobečtí a zaslepení lidé, kteří jsou příliš často navíc až tupě vulgární a agresivní, jsou schopni ve jménu “své demokracie” ukřižovat všechny kteří s nimi nesouhlasí. Jsou tak sprostí a ubozí, že sami sebe přes media a sociální sítě halasně ubezpečují, že prezident Zeman brzy zemře, a pak že na Hrad zasedne jejich kandidát. Pražská kavárenská žumpa jako svůj idol lidem vystavuje prvního prezidenta ČR Václava Havla. Ten podle nich, když se opil jak trám, měl jen roztomilou špičku, A jeho kancléř Schwarzenberg, když mluvil, a dodnes mluví jak hulvát, je podle nich jen jaksi aristokraticky rozšafný. Prezidenta Zemana naopak ta kavárenská spodina přibíjí na pranýř za několik přešlapů, které sice nebyly hodny prezidenta, ale které si již mnohokrát odpracoval svým přístupem k národním zájmům.

   Prezident Havel, guru pražské kavárenské stoky, dosazený do funkce především v souladu se zájmy Západu, vytáhl ke korytům své kamarádíčky z "mokré čtvrti" a mnohé šmejdy, škodící dodnes naši zemi. Jeho přičiněním byl na popud západních loutkovodičů zlikvidován mimo jiné i československý zbrojní průmysl, pro což jej lidé tehdy v Bratislavě vypískali. Z peněz daňových poplatníků mu bylo mimo jiné zaplaceno 30 milionů Kč na zfilmování jeho autorského propadáku “Odcházení”. Ano, pražská kavárenská havloidní latrína je pro naši zemi zhoubnou rakovinou, snažící se své metastázy rozšiřovat po celé republice. Volby, v nichž zvítězil prezident Zeman, ale ukázaly, že je ještě dost lidí, kteří se rozhodli onen “kavárenský trend” zarazit, a to i proti vůli cizorodých zrůd pokoušejících se zničit naši domovinu.

   A ještě kratičká poznámka. Po tom, co vypuklo po vítězství Miloše Zemana, a po prohře Ing. Drahoše, jsme nedokázali v dané chvíli dát dohromady solidní článek, ve kterém bychom mohli přijatelnou formou našemu staronovému prezidentovi popřát klid a státnickou odvahu do dalších pěti let. Ta zrůdná zvrhlost jisté části naší dnešní zdeformované společnosti nám doslova vyrážela dech. Kdejaký pochybný novodobý politruk = politolog se trefoval do zvoleného prezidenta tak zrůdně, že člověk nestačil žasnout nad tím jaká svinstva dokáží ti nýmandi vypotit a pustit do světa. To, co se vyvalilo ze dna zmíněné společenské žumpy, vydávající se za elitu, by si slušní občané měli dobře zapamatovat. Aby při jakýchkoliv příštích volbách věděli, koho nevolit …

NÁRODNÍ PROSPERITA. 


Počet komentářů: 26 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2710 hl.)
 
Spíše Ano (1638 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1539 hl.)
 
Spíše Ne (1869 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1652 hl.)
 
Neumím posoudit (1715 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11123
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!