Dnešní datum: 27. 01. 2021   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

Přišlo do redakce – od našeho sympatizanta.

03. 12. 2020

Napsal J. Hrdlička: Bělorusko

V tuto chvíli nebudu hodnotit úroveň demokracie v Bělorusku, ani se dohadovat o tom, zda je prezident Lukašenko diktátorem nebo není. V Bělorusku jsem byl mockrát. Kdysi jako pozorovatel mezinárodních voleb, myslím, že to bylo v roce 2005 a poté víckrát, to byly cesty pracovní a soukromé. Setkal jsem se s ministry a zcela běžnými lidmi.Dokonce jsem měl to potěšení být na společném setkání s Lukašenkem. Viděl jsem realitu běloruské společnosti v obchodech, ulicích, ale i ve vesnicích, školách, nemocnicích a zemědělských družstvech. Co na to říct? Ať se to někomu líbí nebo ne, my na Slovensku jim máme co závidět a někteří nespokojeni Bělorusové (hlavně mládež) si neuvědomují, co mají a co mohou ztratit. Lukašenkovo Bělorusko nepovolilo privatizaci, a proto nedošlo k rozkradení národního majetku jako u nás, v České republice a vlastně ve všech evropských zemích kolonizovaných "západem". Běloruský stát má skutečnou ekonomickou moc ve své vlastní ekonomice. Bělorusko je jedinou zemí z bývalého SSSR, kde nedošlo k žádnému sociálnímu otřesu a nárůstu chudoby. Naopak. Je to země s téměř nulovou nezaměstnaností a silným sociálním systémem. Je to země, kde probíhá obrovská rezidenční stavba, o které se našim tajtrlikům jako Kollár, Matovič nebo Sulík může jen zdát. Staví se nová sídliště, nemocnice, školy, kulturní domy a další objekty. V zemi je vybudována úžasná silniční a dálniční síť Lidé jedí své zemědělské produkty, jedí klobásy a masovou šunku a pijí opravdové mléko z mléka. Všude je pořádek a čisto. Ve školách učí děti a mládež znát skutečné dějiny a skutečné lidské hodnoty. Bělorusi jsou hrdým národem antifašistů a chtěl bych říct, že jako jeden z mála národů Evropy jsou skutečně suverénním státem.

To vše leží dlouho v žaludku ''demokratického západu''. Lukašenko je proto šikanován a nazýván despotou, kterého je třeba odstranit. Bělorusko je navíc tradičním spojencem a partnerem Ruska. Jeho destabilizace by mohla být baldachýnem, pod kterým by se dále mohlo přiblížit NATO se svými žoldáky a technikou k Ruské federaci.

Ještě pár poznámek k volbám a současným protestům: Jsem přesvědčen, že volební výsledky lze manipulovat, upravit nebo přizpůsobit. Kolik procent bodů? 5, 10 nebo 20? Ale dají se s nimi manipulovat 50, 60 nebo 70 procent? Určitě ne a v Bělorusku taky ne. Pamatuji si, že všechny volby, které proběhly v Bělorusku po roce 1994, jsou západními kolonizátory nazývány nedemokratickými a manipulovanými. Současné protesty v Bělorusku mají všechny znaky majdanu nebo oranžové revoluce. Vypadají příliš jako převrat v Československu v roce 1989, převrat na Ukrajině před několika lety, převrat ve Venezuele před rokem nebo převrat v Bolívii. Dokonce... vidím rukopis událostí, které se u nás odehrály ohledně vraždy Kuciaka a jeho snoubenky a dalšího vývoje událostí k nástupu prozápadní lásky... Bohužel hlavně mládež se chová jako ovce a následky jsou potom katastrofální. Vím, že i Bělorusko má své problémy a že Lukašenko není svatý. Věřím však, že běloruský národ je moudrý a nedovolí kolonizátorům narušit jejich zemi.--


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3456 hl.)
 
Spíše Ano (2192 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2033 hl.)
 
Spíše Ne (2368 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2017 hl.)
 
Neumím posoudit (2046 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 14112
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!