Dnešní datum: 23. 09. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

POSLUŠNÁ TVRDÁ RUKA ČSSD ZASAHUJE

16. 03. 2020

   V článku “Ministerstvu aktivismu velí Hamáček tvrdou rukou”, zveřejněném na “portálu ASN”, jeho autor Svatopluk Otava výstižně analyzuje situaci, do které naši zem zatahuje ČSSD v čele s “přítelem” Hamáčkem. Uvádí tam své závěry k tomu jak Hamáčkem vedené “Ministerstvo vnitra” provádí nenápadnou přeměnu tohoto našeho ministerstva na bruselskou filiálku “Úřadu na podporu migrace”, oficiálně vystupující jako “Evropský podpůrný úřad pro otázky azylu – EASO”. A připomíná, že tuto přeměnu vlastně zahájil již jeho partajnický předchůdce Milan Chovanec a Hamáček ji nyní už jen zdokonaluje tak, aby obsahově odpovídala cílům “evropského Olympu”. Uvedená instituce v rámci Evropské unie, zabezpečující podle autora článku úkoly tohoto “franko-germánského soustátí”, si dělá ambice na to, aby mohla rozhodovat jak nad sférou ministerstev vnitra, tak i obrany. A našemu “soc-dem” mocichtivému Hamáčkovi by zřejmě takové “sjednocení” obou ministerstev bylo po chuti. Zatím to sice ještě neplatí, ale je otázkou “co přinese čas. Ten dělá v těchto dobách blbosti, že nad nimi rozum zůstává stát …   A k čemu taková konstrukce míří v jednotlivostech? Především k realizaci evropských “pro-migračních choutek”. A na ty se už zaměřuje i Hamáček se svými soudruhy – pardon “přáteli”. Tak některý z jeho nohsledů podal trestní oznámení na poslankyni Karlu Maříkovou z SPD, jen za to, že si dovolila v Parlamentu slovně přirovnat migranty ke škodlivým invazivním rostlinným a živočišným druhům naší přírody. K něčemu takovému jako je například “bolševník obecný a bolševník velkolepý”, jejichž vylučované rostlinné šťávy způsobují člověku na pokožce nepříjemné poleptání a exémy a pokud by se dostaly do očí mohly by způsobit i oslepnutí.  Další soc-dem hrdina pak požádal “Poslaneckou sněmovnu Parlamentu České republiky” o vydání paní poslankyně k trestnímu stíhání. To to jede, co? Paní Maříková je tedy podezřelá z „podněcování k nenávisti“. To je skutečná demokracie, co? Nebo “Das ist echte Demokratie” ... ?

   Podněcování k nenávisti proti nelegálním migrantům je však trestné i tehdy kdy k němu fakticky nedochází, ale je „důvodné podezření“, že dotyčný odsouzený by si něco podobného mohl třeba jenom myslet. Dokonce už dnes, kdy se na legalizaci islamizace Evropy teprve pracuje. Na Lesbu a dalších řeckých ostrovech si zatím janičáři zkoušejí „na nečisto“ a v menším rozsahu, budoucí „provádění kontrol“ a „kulturního obohacování“. Cvičně tedy tlučou původní obyvatelstvo, loupí jejich potraviny a demolují kostely. V rámci pokroku, samozřejmě. Nad hlavou jim v helikoptéře poletuje “Mutti Ursula von der Leyen” …. a co vlastně dělá? Žehná?

   Podle autora článku tím, že Evropa už dávno neodevzdala sama klíče od svých pokladniček a spíží do rukou “Velkého Osmana Erdogana”, jde v Řecku vlastně o invazi „vynucenou“. To je také takový krásný novinářský novotvar. Používá jej často třeba jistý Karel Dolejší z periodika “Britské listy” vždy, když jde o útok vojsk USA proti komukoli. Nu, zde se taky pěkně hodí.

   A vůbec – mezi neslušná slova nepatří jen “islamista”, ale např. také “Rus” ! To je ta správná urážka! Ta se povoluje, ba dokonce je v „našem světě hodnot“ a „našeho způsobu života“ přímo vyžadována vždy, když je potřebí jakéhokoli názorového oponenta znemožnit, ocejchovat a správně vyválet ve slovním bahně. “Rus nebo ruský”! To se může, to trestat nebudeme, to není žádné podněcování k nenávisti, jen když se použije ve správný okamžik a na správném místě. Třeba při odborné disputaci mezi akademiky. Jen si vzpomeňme, na přednášku mnohonásobného doktora mnoha humanitních i přírodovědných oborů docenta Petra Robejška na “Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy” v roce 2015. kdy téma znělo „Vládnutí v chaotickém světě – metodologická skica“.

   Projednávané kontexty se tehdy natolik znelíbily dalšímu docentu naší nejslavnější univerzity, totiž Martinu C. Putnovi natolik, že veškeré plakáty, zvoucí zájemce na uvedenou přednášku, vlastnoručně zhanobil přeškrtáním a nápisy ve znění „ruský šváb“. Čímž myslel Petra Robejška, u nějž si např. české ministerstvo zahraničí objednalo studii „Výzvy a úkoly české ekonomické diplomacie“. Pan Robejšek ale platí za kritika Evropské unie, kdežto Martin C. Putna, který sám o sobě nejraději hovoří jako o „buzně Putnovi“, patří k unijním opěvatelů a obdivovatelům. Tudíž nebylo zapotřebí žádných žádostí o vydání policii (pan Putna nebyl poslancem), ale dokonce jako akademický „souznitel“ s viděním světa pana Hamáčka nebyl ani z možného „podněcování k nenávisti vyšetřován. Proč také dehonestovat někoho, kdo označil jiného, co studoval, žije a žil v ČR a Německu, jako „ruského švába“? Vždyť si o to Robejšek přímo koledoval a nějaký ten „ruský šváb“ není žádná nadávka, ale území na vzdáleném východě, kde podle Putny takoví „živočichové“ asi žijí. Žádní evidentní „ruští švábové“ přece nebudou kritizovat naši milovanou, brzy již pěkně po humanisticku islamizovanou EU! A kdo to zkusí, nebo bude blábolit cosi o invazi, tak uvidí, jako že Hamáček je Hamáček a Putna buzna. Pardon – Putna.

                                                                       Svatopluk Otava

………………..

Poznámka NP: Originál textu byl při zachování obsahu zkrácen a na začátek byl námi pouze přidán věcný úvod. Názorově však s autorem v zásadě souhlasíme ...


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30     
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3360 hl.)
 
Spíše Ano (2140 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1977 hl.)
 
Spíše Ne (2305 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1970 hl.)
 
Neumím posoudit (1976 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13728
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!