Dnešní datum: 17. 07. 2018   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

POLITIČTÍ ILUSIONISTÉ A NEZAMĚSTNANOST

28. 07. 2017

   Žongléři s čísly statistického úřadu společně s politickými iluzionisty se snaží za podpory médií obyvatelstvo ČR přesvědčit, že naše hospodářství vzkvétá. A důkazem toho má být i snižující se nezaměstnanost, která nyní je údajně kolem 4%. Podobnému počínání se dříve říkávalo "lžou si do vlastní kapsy". Již od počátku komedie zvané "sametová revoluce" řídí tento stát lidé, kteří na co sáhnou, to zkuní. Ať již z vlastní hlouposti anebo řízeně pod diktátem "poradců" zvenčí. Faktem je, že se jim již podařilo dokonce převrátit i "pyramidu zaměstnanosti".    Pokud si představíme pyramidu, tak její "základnu" a její podstatu vždy tvořili lidé tvůrčí a manuálně pracující, kteří vytváří hodnoty společně s lidmi pracujícími ve službách. Další "patro" vytvářeli zdravotníci, učitelé, policisté, armáda a jim podobné profese, které jsou potřebné, ale již zároveň také spotřebovávají to, co základna pyramidy vytvoří. "Špičku" a nejmenší část pyramidy tvořila byrokracie a v demokratických zemích i přiměřený počet politiků. Určité procento v "pyramidě zaměstnanosti" tvoří i zmínění nezaměstnaní, kteří chtějí, ale nemohou pracovat, společně s těmi, co se práci vyhýbají.

   Dnes je situace v ČR taková, že "naše elita" která umí vše zkunit, dokázala "pyramidu zaměstnanosti" postavit na hlavu.  Pyramida postavená na špičce je logicky vratká, a stejně tak je vratké i naše hospodářství. Dnes malé množství lidí tvořících a manuálně pracujících drží na svých zádech nejen lidi mimo pracovní sféry, ale i lidi pracující v profesích netvořících ale potřebných a čím dál více narůstající politický a byrokratický aparát. Místo toho, aby školy vytvářely nové, odborně kvalifikované a pro národní hospodářství potřebné absolventy škol a učilišť, naplňují se stupidní příkazy EU, které určují kolik % obyvatelstva musí mít středoškolské anebo vysokoškolské vzdělání, a školy na základě toho chrlí vysokoškoláky a středoškoláky, většinou s bídnou vzdělaností jak odbornou, tak všeobecnou.

   Gaussova křivka která hovoří o procentuálním množství nadaných a méně nadaných rodících se dětí se ale ošidit nedá. Proto se musí vytvářet pro další a další absolventy škol nepoužitelných v praxi nová a nová pracovní místa a profese, anebo se musí snižovat požadavky na jejich schopnosti. Příkladem může být i požadavek MV na snížení stupně potřebného IQ pro nově nastupující policisty, kteří sice mají středoškolské vzdělání, ale na psychologických testech se zjišťuje, že mnozí nedosahují IQ ani 90, což je zatím minimum se kterým se mohou stát policisty.

   Výsledkem toho všeho je, že v ČR máme na deset mil. občanů v době digitalizace asi 490 tisíc státních zaměstnanců. Pro srovnání -  v době socialismu v Československu žilo patnáct mil občanů a měli jsme 460tisíc státních zaměstnanců. To znamená, že v době dnes označované za totalitu československé republiky byl jeden státní zaměstnanec na 32.6 občanů a dnes je v ČR jeden státní zaměstnanec na 20,4 občanů. A to nepočítáme různé politology a jiné zbytečné profese, ukrývající se pod pláštíkem různých institucí financovaných státem.

   Čím více byrokracie, tím větší totalita. To platilo vždy a platí to i dnes. Takto se "snižuje" nezaměstnanost v ČR. Uměle a na škodu pro národ, jako téměř vše, co doposud dělaly a dělají vlády od roku 1989.    

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 33 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2611 hl.)
 
Spíše Ano (1559 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1470 hl.)
 
Spíše Ne (1777 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1573 hl.)
 
Neumím posoudit (1642 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 10632
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!