Dnešní datum: 24. 05. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

POD PIRÁTSKOU VLAJKOU

17. 09. 2018

   Když se po předešlých parlamentních volbách mezi úspěšnými stranami objevila Pirátská strana, mnozí starší občané to pokládali za vtip a věštili, že ta strana dopadne stejně, jako dopadla Unie svobody paní Hany Marvanové i několika podobných straniček. Ale jen málokdo ví čím na sebe v předvolební kampani Piráti dokázali strhnout pozornost nepřehlédnutelné části společnosti natolik, aby se to projevilo ve volebních výsledcích. A stejně tak málokdo ví, že pirátské strany začaly vznikat v Evropě již před rokem 2010 a od tohoto roku jsou spojeny v jakési Pirátské internacionále !   Naše Pirátská strana, stejně jako všechny ostatní evropské, se opírá především o nejmladší části populace, tj. o nejméně společensky a politicky vzdělané mladé lidi, překypující nezdravým sebevědomím a snadno tedy podléhající předvolebním stranickým masážím. Pro takové mladé lidi jsou Piráti dnes bohužel vzorem hodným následování a to této straně také otevřelo cestu do Poslanecké sněmovny, a zvoleným poslancům dveře k elitním platům. Kam pak tato strana míří a čemu je poplatná to dokazuje již její program, podle kterého Piráti chtějí bojovat proti korupci, hájit svobody člověka, provádět kontrolu moci a mocných a chránit občany před šikanou ze strany státu.

   A jak se Piráti projevují už teď konkrétně jako poslanci ? Podle jejich programu by se dalo usuzovat, že chtějí být státotvornou stranou pracující ku prospěchu občanů naší země. Ale již její propojení s evropskou Pirátskou internacionálou naznačuje, že to nemusí být tak zcela pravda. Že je stranou silně pro evropskou, což dokazují i slova členky předsednictva strany Olgy Richterové, přednesená před časem v rámci předvolební kampaně, kde ve věci “startovních bytů pro mladé” řekla: “Moderní a inteligentní bytová politika je pro nás jednou z priorit. Češi jsou obvykle zvýhodněnější tím, že pracují a mohou se tak v pohodě zabezpečit hypotékami na zbytek života. Milion Afričanů takové možnosti nemá a proto jim musíme pomoci a učinit z ČR důstojnou zemi, kde nás bude každý Afričan chtít obohatit svou přítomností. Věříme, že bychom v ČR mohli v první vlně přijmout desítky tisíc uprchlíků a věnovat jim pro jejich pohodlí startovní byty pro mladé”.

   A na předvolební boj o pozice v zastupitelských úřadech obcí a měst se Piráti také důkladně připravují. A již teď jsou podle svých prohlášení v médiích přesvědčeni o svém úspěchu. Jakým směrem se budou snažit posunout jednotlivá zastupitelstva to se dá snadno uhodnout. Směrem evropské “unijní multikulti politiky” …….

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 6 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2779 hl.)
 
Spíše Ano (1679 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1575 hl.)
 
Spíše Ne (1908 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1692 hl.)
 
Neumím posoudit (1760 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11393
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!