Dnešní datum: 27. 05. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

PETR ŠTĚPÁNEK K MÉDIÍM

12. 03. 2019

   Spisovatel, hudebník a žurnalista Petr Štěpánek si myslí, že Česká televize neplní svou funkci předepsanou zákonem. Podle něho její výroční zprávy ignorují skutečnost, že Česká televize neinformuje ve svých pořadech objektivně. A rada ČT jen předstírá, že Českou televizi kontroluje. Stejně jako totéž předstírá Poslanecká sněmovna. ČT podle Petra Štěpánka se už zcela se zpronevěřila svému poslání a namísto poskytování „objektivních, ověřených, a ve svém celku vyvážených a všestranných informací pro svobodné vytváření názorů, jak to předepisuje zákon, se stala hlásnou troubou jedné eurofilní názorové skupiny. “Platíme si ji všichni, ale do hlav nám valí jen názory jedné minoritní party," tvrdí umělec.   Podle Petra Štěpánka hlavní problém spočívá v krajní neobjektivitě redakce zpravodajství a publicistiky, kterou označil za „hnisavý vřed v těle ČT". „Magazín 168 hodin” je prý jen pohledem na svět očima Nory Fridrichové. A dodává : “Fajn, nic proti tomu. I lidé popletení a  zcela propadlí vítačství, multikulti, genderu, Unii, Bruselu, Angele, Hillary, a také naopak nenávidějící Trumpa, Putina, Zemana, Klause, brexit atd., i ti mají v demokracii právo hlásat svoje bludy. Jenže ony přece existují i jiné pohledy na svět. Kde jsou? Na obrazovce České televize ne," postěžoval si Štěpánek. Dále se domnívá, že ČT selektuje informace, které bychom se mohli dozvědět a vnucuje  nám všem jen „eurohujerskou a neomarxistickou propagandu", za což ji my financujeme koncesionářskými poplatky. A k tomu připomenul, že roční rozpočet ČT činí sedm miliard korun.

   Česká televize a Český rozhlas by měly být nezávislé, říká. Jenže to není tak jednoduché. A dále se dotkl toho, co mohlo vést premiéra Andreje Babiše (ANO) k tomu, aby vyzval poslance ANO, aby se nepřipojovali ke KSČM a SPD a hlasovali pro schválení výročních zpráv ČT. Podle Štěpánkova názoru Babiš buď dává na rady svého PR týmu, který, jak se říká, má vazby na ČT a který jde zároveň po Babišovi „jak slepice po flusu", nebo nechce bojovat na příliš mnoho frontách. Podle Štěpánka se však jedná o zásadně chybné rozhodnutí. „ANO dovoluje, aby Česká televize byla státem ve státě, pro který neplatí stejná pravidla jako pro ostatní. A když s tím je šance něco udělat, ANO stáhne ocas. Je to chyba. Je to zločin. Je to špatná politika," domnívá se Štěpánek.

………………………………………………………………………………….

NP dodává:

   Postřehy Petra Štěpánka míří do černého. Už jen na těch různých “diskusních pořadech” je podle výběru účastníků vidět kam pořad míří, koho a co má před veřejností vynést k výšinám, a naopak co a koho má potopit. A utilitární cílenost, která zcela omezuje jakýkoli názorový odklon do stanovené linie, neobjektivnost těchto médií jen potvrzuje. Při jednom zasedání rady ČT podle zprávy v médiích při zasedání, na kterém se projednával nárůst kritik platících diváků zaměřených na neobjektivnost zahraničního zpravodajství, vnesl do věci jasno radní Michal Janovič, který prohlásil: "Je to skutečně tak, že ČT má určený úhel pohledu. Má ho určen na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení. Česká televize že se na to nesmí dívat tak, jako kdyby byla součástí současného Ruska, které nikdy žádné humanistické tradice v evropském slova smyslu nemělo. To bychom museli vystoupit z Evropské unie" - konec citátu. Je vůbec třeba něco k tomu ještě dodávat … ?

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2779 hl.)
 
Spíše Ano (1679 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1575 hl.)
 
Spíše Ne (1908 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1693 hl.)
 
Neumím posoudit (1760 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11394
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!