Dnešní datum: 18. 06. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

OBČAS MEJDAN …. A PAK MAJDAN!

17. 09. 2018

   I takové “nástroje” dnes patří mezi zbraně pomocí kterých se někdy snaží nějaká nově se vytvářející elita dopracovat k uchopení moci nad společností. Začíná to organizováním větších “veřejných mejdanů”, schopných zaujmout i rozvášnit davy, a pak strhnout významnější části obyvatelstva na stranu organizátorů. A pak už je k “majdanu” jen krůček.   Přímo školním příkladem může být v tomto směru organizování “masových pochodů městy” pod různobarevnými hesly o životních svobodách, pochodů překypujících projevy nezřízené touhy po takřka anarchistickým svobodám, kterých se díky předcházející masivní mediální reklamě také často zúčastňují i řady návštěvníků ze zahraničí, pro které je to lákavá příležitost “jak se vyblbnout” bez dohledu svých nejbližších doma, kterým by se takové způsoby třeba nelíbily. A je to vše nenápadně organizováno tak, aby takový průvod přímo oslovil co možná největší část místní veřejnosti, a dál také, zas prostřednictvím médií, i zahraniční fanoušky podobných akcí.

   A že takové zdánlivě neškodné ”nástroje” mnohým příslušníkům nově se o moc ucházejících elit jsou po chuti, to dokazují podpory, jichž se od nich takovým masovým pochodům dostává často i od oficiálních institucí. Vždyť právě svou neškodností, potvrzovanou přímou účastí čelních představitelů a příslušníků na věci zainteresovaných elit, vytvářejí ve společnosti vhodné ovzduší pro přijetí budoucího “majdanu”, který pak otevře mocensky nadrženým elitám cestu k neomezené moci. K “majdanům” při kterých už nezaznívají jenom bláznivá hesla a halasné veselí, ale začasto i výstřely, na úvod jen do vzduchu, ale někdy také “i do měkkého” ….

   Myslí-li si někdo, že u nás se nic takového nemůže stát, mýlí se! jen si připomeňte “duhové průvody” Prahou, nebo různé “street party” a ohlušující „koncertní exhibice“ pořádané kdesi na loukách. To jsou sice jen zárodky, ale kdo ví co dnes může nějaká neúspěšná opozice po jakýchkoliv volbách vyvolat. Zvláště zafinancuje-li to nějaké velvyslanectví podobně, jako se stalo na Ukrajině. I u nás by se to docela dobře mohlo stát. A recesismu poplatný pouliční dav se vždy najde ...

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 5 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2783 hl.)
 
Spíše Ano (1682 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1576 hl.)
 
Spíše Ne (1913 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1694 hl.)
 
Neumím posoudit (1765 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11413
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!