Dnešní datum: 21. 01. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

NEJEDNEJTE TAK, ABYSTE TOHO JEDNOU VY A VAŠE DĚTI MUSELI LITOVAT!!!!

17. 01. 2018

   V každém případě jsme se dostali do "velice nebezpečné situace", kdy ve druhém kole prezidentské volby hrozí to, že všechny hlasy, které šly za Horáčkama, Topolánkama a ostatními nulami, jejichž jediný programem byl "Stát proti Zemanovi", se mohou sejít na kontě proislamisty a obdivovatele likvidátorky Evropy Angely Merkel. Proto svolejte "do zbraně" k volebním urnám druhého kola s hlasem pro Zemana každého, kdo je ochoten zabránit cílené likvidaci slovanských národů.     Nejednejte tak abyste toho jednou jak vy, tak i vaše děti museli litovat. Každého, kdo si je schopen spočítat, že pan Drahoš chce s otevřenou náručí přijmout každého jehož mu EU přidělí; což dělá několik tisíc ročně a každý z nich chce mít právo na sloučení rodiny, takže to bude v okamžiku několik desítek tisíc. A za pár let budeme ve vlastní zemi podřízenou menšinou se zákazem křesťanství, přístupu žen do barů, zákazem pití alkoholu, zákazem jíst vepřové, s povinností žen zahalovat se, s odsouzením našich žen, dívek a malých děvčátek, do pozice "muslimova prostitutka bez občanských práv".

   Varuji všechny Drahošovy voliče – budete to právě vy kdo vaše matky, ženy, sestry a dcery odsoudí k tomuto osudu. V EU se již počty znásilněných žen počítají v řádech desetitisíců a počet úmrtí již přesáhl číslo 500. V některých zemích již policie rezignovala a své vlastní obyvatelstvo nemá sílu, moc ani povolení bránit. Policii byly odebrány zbraně a země byla vydána na milost islámským útokům. Úřady zakazují zveřejňovat fakta o následcích muslimské invaze a jen naše slovanské země jsou dosud tzv. bezpečnou zónou. I když i u nás již přisluhovači EU umožnili vznik krizikových oblastí. Vzpomeňte si, kolik z vás cinkalo klíčema v roce 1989 a kolik z vás toho dnes lituje. Vzpomeňte si, kolik z vás hlasovalo pro vstup do EU a kolik z vás toho dnes lituje. Vzpomeňte si, kolik z vás fandilo Klausovi a jeho privatizaci a kolik z vás toho dnes lituje. Nejednejte tak, abyste toho jednou vy i vaše děti museli litovat.

Marian Smitka


Počet komentářů: 27 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Leden  >>
PoÚtStČtSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2710 hl.)
 
Spíše Ano (1638 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1539 hl.)
 
Spíše Ne (1869 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1652 hl.)
 
Neumím posoudit (1715 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11123
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!