Dnešní datum: 18. 08. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

NĚCO SE JISTĚ NAJDE

16. 04. 2019

   Tu “novou Evropu”, kterou někteří naši politici tak nadšeně obdivují a nad kterou zase mnozí naši občané jenom rozpačitě krčí rameny, nebo kterou přímo odsuzují, v posledních dvou desetiletích začal ovládat nežádoucí „falešný nešvar“, který staví veškeré „domněnky a podezření“ nad „reálná fakta a pravdy“. A kdo že je jejich šiřitelem? Sami naši páni poslanci a senátoři, zkrátka politici. Ne sice všichni, někteří si ještě zachovali zdravý rozum, ale je jich přesto převaha. Uvedené šiřitele oněch „nežádoucích způsobů myšlení“ k tomu vede jenom jejich sobecká závislost na „unijním panstvu“, kterému se chtějí zalíbit tím, že ony Bruselem preferované „zákulisní způsoby politického boje“ začnou využívat v praxi.   Nedivte se jim. Je to totiž mnohem jednodušší než bojovat proti nějakým „jinak myslícím soupeřům“ pravdivými argumenty. A tak, za pomoci dnešních „všehoschopných a ke všemu ochotných médií“ své soupeře odrovnávají „vykonstruovanými žalobami“ založenými na nějakém pomyslném zjištění, že jejich politický soupeř kdysi před lety řekl nebo spáchal něco ne zcela vhodného. Že sice k tomu nemají žádné jiné podklady než „domněnky a podezření“, na tom přece nesejde. I to totiž povětšinou stačí k tomu, aby se v očích veřejnosti takový politik stal „černou ovcí“. které nelze věřit a kterou je třeba ze společnosti honem vyčlenit. A zachází to už tak daleko, že to občas zasahuje i do života lidí, kteří s politikou nemají vůbec nic společného. Protože zásada „ono se na každém vždy něco najde“ je použitelná v širokém rozsahu, odzdola až nahoru.

   Podívejte se s námi, jak to může probíhat. A vezmeme to pro začátek takzvaně odspodu. Představte si, že nějaká kadeřnice se při cestě po městě za nákupem stala svědkyní vraždy staré důchodkyně [která také zcela náhodou byla její zákaznicí] a pak u soudu měla proti policií zadrženému vrahovi vypovídat, ale nějak to ve své výpovědi v rozčilení zamotávala. A co může následovat? Nějaká její další zákaznice, které se paní kadeřnice něčím znelíbila, mezi kamarádkami po soudu [z něhož pohotová TV ve svém zpravodajství průběh jednání patřičně okomentuje] jen tak zcela nezávazně prohodí: “Kdoví jak to s tou kadeřnicí bylo. Podle toho, jak tam u soudu koktala by se dalo usoudit, že by v té vraždě mohla být také zapletena jako komplic.” A je zaděláno! Než se sejde den se dnem a týden s týdnem klevetí si o tom ženské po celém městečku a kadeřnice má oficínu prázdnou: Která žena by také k ní šla? Co *kdyby* se kadeřnice nějakým neuváženým slovíčkem dotkla a ta by jí „udělala trvalou“ takovou, že by jí vlasy začaly vypadávat.

   Nebo si vezměme ten zlověstný „zákon o ochraně osobních údajů“ [číslo 101/2000 Sb.] a „nařízení o jeho užívání ve smyslu předpisů EU“[GDPR]. Jak málo podle nich stačí k tomu, aby se člověk nechtěně dostal do průšvihu. Stačí někde prohodit skutečný „skoro starobní“ věk poslankyně, která se vydává za „mladistvou lady“, a máte na krku podle GDPR žalobu o zneužití znalosti „osobních dat“ chudinky paní poslankyně.

   A o tom, jak to může systém „na každém se něco najde“ působit na stupních vysokých až nejvyšších, to si jistě už dokážete domyslet. Nějací vysoce aktivní hledači „domněnek a podezření“ mezi „investigativními novináři“ i „všehoschopnými amatéry“ vždy najdou. Třeba mezi Piráty a podobnou „nomenklaturou“. Stačí jen několik „podezíravých vět“, kterých se ujme „pohotově připravený kurýr“, a předá je vyšetřujícím orgánům. A kauza „Vida ho, darebáka“ je na světě. A obviněný ono „smyšlené podezření“ ze sebe nesmyje ani rejžákem se Solvinou. A proč ne? Protože v té naší EU takové umně „vykonstruované pravdy“ mají cenu zlata ... 

   A co ještě dodat? Střeste se lidí, pro které domněnky a pocity jsou víc než pravda a realita. Ta Havlova „pravda a láska“ už dávno vyšuměla a nahradil ji kapitalistický tvrdý boj život ...

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2829 hl.)
 
Spíše Ano (1715 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1609 hl.)
 
Spíše Ne (1948 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1716 hl.)
 
Neumím posoudit (1781 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11598
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!