Dnešní datum: 20. 02. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

KLAPE TO PODLE PLÁNU …

02. 07. 2018

   Do "devastačního anti-národního plánu" tvůrců “Velké Evropy” se během času  zapojili i rozmanití podnikavci, kteří prodávali v 90-tých letech maturitní vysvědčení a vysokoškolské diplomy jak housky na krámě po tisících, a prodávají je tak dodnes. Byly také otevřeny mnohé zcela nadbytečné soukromé střední a vysoké školy všemožného zaměření, o jejichž odborné úrovni by se dalo s úspěchem pochybovat, a zároveň rušeny zcela nesmyslně tradiční všeobecně prospěšné školy průmyslové a odborné.  V republice nyní máme celkem 92 vysokých škol a díky tomu se finanční prostředky, vytvářené hrstkou tvořivých lidí vytvářejících reálné hodnoty, dotováním oněch pochybných VŠ rozmělňují natolik, že nakonec chybějí u těch škol, které jsou potřebné. Což vlastně také přispívá k sebezničování národa.   A EU tomuto procesu mohutně tleská. Dr.Keren Devina, docentka politologie z “Dublin City University”, odmítla peníze nabízené Evropskou komisí jen za to, že by ve svých přednáškách protlačovala proevropské postoje, a narovinu prohlásila: “Nepatřím k těm akademikům, kteří jsou ochotni nechat se platit Evropskou komisí jen proto, aby: Za prvé prosazovali Evropskou integraci v univerzitním učivu, a za druhé, aby jednali jako propagandističtí agenti šířící stanoviska EU”. Toto prohlášení paní doktorky jen naplno vystihuje metastázy nádoru prorůstajícího jádro EU.

   Do hlav mládeže je dnes vtloukáno:  “Žij naplno dneškem, bez ohledu na to co bude zítra či pozítří. Dnes je třeba se bavit. **** Nemáš peníze? Nestarej se, na úrok ti půjčíme kolik budeš potřebovat. **** Jsi normální muž či žena? Pak jsi “aut”! Dnes je přece moderní být homosexuálem, nebo lesbou. **** Toužíš žít moderně? Žij s černochem ,  Arabem, nebo alespoň na "singl". **** Přemýšlíš o své rodině, máš dobrý vztah k rodičům? Jsi nemoderní, konzervativní buran. Rodina tě bude brzdit v rozletu. **** Ano musíme pomáhat, ale když už chceš pomáhej těm co to vskutku potřebují. Ne svým blízkým, či příslušníkům tvého národa. Pomáhej nebohým svalnatým migrantům, těm s moderními telefony a zlatými řetězy na krku. **** Neseď na svém majetku, ale také jej nerozdávej nějakým bezdomovcům z tvé bílé rasy. Věnuj jej “neziskovkám”, které lépe vědí kam a komu jej správně nasměrovat. **** Manuální práce je ponižující, jen pro “lopaty”. Vyhni se jí širokým obloukem. **** Nač se učit manuálním dovednostem, kázni, řemeslnému umu. Vše za tebe přece budou dělat “roboti”. **** Logika, pravda, matematika, tvůj mateřský jazyk, vlastní vůle, rodina, národ, vlast jsou přežitkem. Zbav se rychle této veteše. **** Ministerstvo práce v příručce pro sociální pracovníky vydává pokyn: “Je ti patnáct? Tak si žij si po svém. Nechceš studovat, nebo se vyučit? Rodiče tě do něčeho takového nesmí nutit, a nemusíš ani pracovat. **** Bereš drogy, žiješ ve squatu? Pracovníci nějaké sociálky nemají žádný důvod k zákroku. Žiješ přece ve svobodné zemi.”

   Zdá se vám to vše za vlasy přitažené ? Nemylte se ! Takové prostředí se ve školách nenápadně vytváří podle nějakých neveřejných dispozic EU. A výsledky už jsou vidět. Zkuste se sami zamyslet nad způsoby chování a životem současné mládeže v obecné poloze. Určitě sami po chvíli přijdete na to, že opravdu nemalá část naší mládeže již vykazuje stále víc a víc nežádoucí prvky a způsoby chování, i klesající úroveň znalostí, než s jakou dříve odcházeli do života absolventi škol …….

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 26 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28    
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2729 hl.)
 
Spíše Ano (1652 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1552 hl.)
 
Spíše Ne (1881 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1668 hl.)
 
Neumím posoudit (1731 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11213
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!