Dnešní datum: 27. 09. 2023   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Kdo nejde s námi ... jde proti nám !

31. 01. 2013

   Hle, zase to asi platí. Připadá mi, jako kdybych se vrátil do doby komunismu. Tak na mne zapůsobila předvolební masáž ze strany Schwarzenberkových sympatizantů na jeho podporu. Myslím, že to nebyli ti tolerantní demokraté a vzdělanci, za které se příznivci TOP-09 tak rádi v mediích vydávají. Což o to, takzvaných osobností se na různých místech republiky k podpoře této strany hlásí nemálo, ale opravdových osobností je mezi nimi zjevně poskrovnu. A navíc, jak se později ukázalo, pár opravdových osobností kdosi k různým výzvám na podporu kandidáta TOP-09  připsal ….... bez jejich vědomí. To, že mnozí pracovníci "kulturní fronty" se snažili terorizovat své kolegy, mne nepřekvapuje. Většina z těchto bojovníků za Schwarzenberkovo vítězství se přece ráda pokládá za celebrity, ač k tomu mají hodně daleko. A jejich představa, že může na Hrad přijít někdo kdo uvede v tomto státě řadu věcí na pravou míru, musila být pro ně přímo děsivá.   Co ale bylo překvapivé, a pro mnohé spoluobčany nepochopitelné, byla skutečnost, že panu Schwarzenberkovi se dostalo podpory od takového množství mladých lidí. Jen to ukázalo na to, že tito mladí se nechají strašně snadno zmanipulovat. Protože je to jednodušší a nemusí se přitom moc namáhat hlava. Však také media, vlastněná většinou zahraničním kapitálem, či místními uhlobarony a jim podobnými magnáty, pilně mířila právě k mladým svoji jednostrannou a agresivní kampaň proti druhému kandidátovi, tj. proti panu Zemanovi. A tak mladí lidé, jejichž vzdělanost podle analýz celostátně upadá a kteří jsou zatím bez větších životních zkušeností, se stali pro naši mediální lžidemokracii snadnou kořistí. Ale nejenom oni. Například v tzv. „Sudetech“, v okresech Liberec a Jablonec, také zvítězil kandidát TOP-u. Tedy v místech kde většina obyvatel žije v konfiskátech a na zkonfiskovaných pozemcích. Lidé si to neuvědomují a nikdo jim nepřipomene, co by na ně dolehlo, kdyby jednou byly Benešovy dekrety prolomeny. Kdyby to věděli tak by se asi chovali jinak. Jen hlupák si pod sebou řeže větev! Lidé si snad opravdu myslí, že „pan kníže“ a další potomci vyhnané šlechty se sem vrátili jen proto, že chtěli občanům ČR pomáhat a že jim nejde o majetky. A stejně takové myšlení je stále ještě vlastní mnohým potomkům kdysi po právu vysídlených Němců! Na to by se nemělo zapomínat!

   Hleďme, jak dokonale dokáže mediokracie vymývat lidem hlavy. Mnoho lidí ovšem patří do kategorie lidí trpících stádovostí a sklony k lokajství. S těmi media mnoho práce nemají. A oni se cítí dobře zřejmě jen ve správném stádu, připraveni vyrazit bezhlavě za tím koho má to stádo v čele.  Neboť takovým je vlastně jedno koho budou volit. Protože jejich úsudek je ovlivňován především tím, co jim řeknou televizní manipulátoři, co si přečtou v tisku, nebo co jim řekne nějaký vševěd v práci. A z čeho se dá něco trhnout. Podnikám již od roku 1988 a poznal jsem mnoho podnikatelů. Většinou volili Schwarzenberka, ze strachu o svoji chrobáčí "kuličku", kterou si většina z nich pracně a poctivě ukoulela, Ale pozor, je mezi nimi také dost takových, kteří si svoji kuličku uváleli za velice podivných okolností.

   Mnozí lidé se bojí tzv "socanů". Já je také nemám příliš v oblibě a ani Zeman nebyl můj pravý ořechový kandidát. Ale pravdou je, že za socialistické vlády se podnikalo a žilo lépe než za vlády tak zvané "pravice"! Ale zločinci jsou jak mezi tak zvanou "levicí i "pravící" stejní, drží je společný zájem … jak okrást stát. A samozřejmě jsou mezi námi též lidé dobří, ale zas i lidé z rodu podvodníčků a vyžírků. Zkrátka společnost nikdy nejsou ani bělostná, ani černá.  A tak nyní ještě něco na závěr. Jedna ze Schwarzenberkovo příznivkyň přišla na sociální síti s kuriózním nápadem, který mne nemálo pobavil a který dost vypovídá o Schwarzenberkových voličích. Navrhuje, aby se Praha, která tak masově volila pana Schwarzenberka, osamostatnila a oddělila se od zbytku republiky. Mohlo by se to zkusit, třeba by to potěšilo většinu republiky, kdybychom tamní elitu, která si o sobě myslí, že je „IN“, jsme my ostatní nemuseli živit. Ale zároveň si připomínám Karla Hašlera a jeho píseň “My Prahu nedáme, radši ji zbouráme.“ Ano, nedáme ji, ale také ji přece dnes snad nemusíme bourat. Stačí v ní jen pořádně zapracovat košťaty a vymést vše co v ní zavání nějakým zatuchlým „havlismem“ !

           

Sympatizant NP


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3895 hl.)
 
Spíše Ano (2573 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2406 hl.)
 
Spíše Ne (2716 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2340 hl.)
 
Neumím posoudit (2528 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16458
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!