Dnešní datum: 01. 08. 2021   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

KAPRÁLE CO TO MÁŠ ZA ARMÁDU

05. 08. 2019

     Na úvod jsem si dovolil využít citát z pohádky “S čerty nejsou žerty”. Říká se tam: “Kaprále, to je ta tvá silná a neohrožená armáda ?” Na tuto pohádku jsem si vzpomenul loni na podzim, když nám náš “mainstream” oznamoval, že americký generál, šéf americké armády v Evropě, navštívil generální štáb ČR, a mimoto také se uvedl přednáškou na “Vysoké škole finanční a správní v Praze”, což je škola vlastněná Ivanem Langrem, bývalým ministrem vnitra, jinými slovy ve škole mladých “Ó-dé-esáků”.     Předmětem generálovy přednášky údajně byl požadavek, že ČR musí zesílit mosty na dálnicích a silnicích první třídy, protože se po nich mohla přesunovat v případě vzniku lokální války s Ruskem na Ukrajinu těžká technika americké armády.  Současně tam údajně řekl, že i hlavní železniční koridory musí zesílit nosnost mostů a že ČR musí zvětšit průměr ropovodu ze západu, tedy Norsko-Německého, neboť US armáda bude v případě vzniku uvedené situace potřebovat velké množství pohonných hmot. Potud přednáška.

     A tak dle rozhodnutí našeho spojence - nebo spíše protektora? -  začala přestavba mostů i tam, kde pro ČR asi nebyla nutná. Jen tak namátkou. Za Prahou rozkopaný dálniční most ve směru na Ústí a Drážďany, dálnice D5 Praha - Rozvadov v obci Zdiby (viz. článek v Blesku). V Praze například je to rekonstrukce mostu přes ostrov Štvanice, což je napojení na dálnici D8 do Drážďan a opačným směrem od Hlávkova mostu na východ ČR je pražská magistrála, počínaje Hlavním nádražím, průjezd přes robustní Nuselský most a již přímo na D1. Podobně to vypadá i na jiných místech ČR.

     Ze všeho toho se dá usuzovat i na brzké rozmístění amerických vojenských základen na území ČR. Předpokládali, že se to stane až po skončení funkčního období prezidenta Zemana označovaného jako člověka s reálným pohledem na Rusko. Teď by to rádi uspíšili a proto tedy teď ty útoky na prezidenta Zemana i snahy o jeho odvolání. To připustil i ministr obrany Metnar asi před měsícem s tím, že již nyní nevylučuje umístění US základen v ČR. Bylo to vše podmínkou přijetí premiéra Babiše  a šéfa Bis Koudelky u Trampa? Stálo nás společné foto Babiše a Trumpa za to? Nebo to byla zas nějaká další “hra amerických tajných služeb” ?

     Ať je to tak nebo tak, máme se na co těšit. Bude-li se válka odehrávat v Evropě, jak vojenští experti připouští, přijdeme asi mimo jiné i o nyní zpevňované mosty poté co bude statečná a neohrožená spojenecká armáda urychleně ustupovat do předem připravených pozic na březích Atlantiku a nechávat za sebou pro jistotu “spálenou zem”, aby nepřítel nemohl ustupující a neohroženou  armádu dohnat a nedej pándu snad i předehnat. Bylo by přece hrozné kdyby nepřítel byl u Atlantiku rychleji než statečná a neohrožená spojenecká armáda se vůbec vzpamatuje … ?      

                                                                                   NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3583 hl.)
 
Spíše Ano (2305 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2136 hl.)
 
Spíše Ne (2469 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2108 hl.)
 
Neumím posoudit (2156 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 14757
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!