Dnešní datum: 02. 07. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

KAM TO AŽ POVEDE ?

03. 06. 2019

[text z naší pošty]

   "Kosmické síly, jak se zdá dnes mají v probíhající revoluci ve vedení války ústřední úlohu díky své jedinečné schopnosti shromažďování, přenášení a rozšiřování informací," řekl v roce 1996 tajemník amerického ministra obrany Paul G. Kaminski. Tento výrok o vojenských vesmírných programech přednesl pro kongresový výbor národní bezpečnost ve Washingtonu. Je pravděpodobné, že Kaminski měl na mysli zařízení *HAARP* na Aljašce, jehož možnosti předčí ty nejfantastičtější sny kandidátů bažících po ovládnutí naší zeměkoule.   Nejvýkonnější radarový systém současnosti *HAARP* umožňuje zvyšování teploty určité části ionosféry. Může tím měnit výšku této vyšší atmosférické vrstvy, kterou lze použít k odrazu nějakého druhu elektromagnetických vln do libovolného místa na planetě. Což Spojeným státům, které jej v současnosti ovládají, dává úžasné strategické možnosti. Tento projekt je vyvrcholením dlouhodobého úsilí amerických expertů, pracujících pro americké armádní složky i průmyslové podniky, jejichž předmětem zájmu je vojenská technologie pro rozvědnou činnost.

   Má však také mnohem širší možnosti využití. Jednou je právě princip bezdrátového přenosu energie, který by pro naši civilizaci mohl přinést novou technickou a ekologickou revoluci. A podle některých údajů, které prolákly ven, *HAARP* už tohoto výsledku dosáhl. Zatím však je tento sen všech energetiků je, jak se zdá, vyhrazen pouze pro vojenské účely. Principielně se to zakládá na stavu ionosféry: Z tohoto obalu naší *Země*, z horkého plazmatu volných elektronů a kladných iontů, lze poměrně malým zásahem uvolnit ohromné množství energie.

   Ta spleť antén na Aljašce, ale může být využita i pro vynikající obranu proti vzdušnému útoku. Podle analytiků je právě tento úkol tím nejaktuálnějším. Již původní patentová zpráva se o tom údajně zmínila. Zařízení zřejmě dokáže také narušovat nepřítelovy elektronické komunikační systémy kdekoliv na planetě. Zároveň též přitom umožňuje bezpečné spojení s vlastními silami. *HAARP* ale umožňuje také ovládání počasí, i vytváření a zacelování ozonových děr. Doplňkově pak podle některých údajů může být zařízení využito i k vysílání speciálně modulovaných elektromagnetických signálů, které mohou cíleně na dálku zapůsobit na lidskou psychiku.

   Odborný expert Patrick Flagalan, dlouhodobě se zabývající výzkumem umělého ovlivňování nervové soustavy lidí, hovoří o systému *HAARP* jako o prostředku globálního elektronického ovládání mozkové činnosti lidí. Není to tedy asi jen nějaká neškodná hračka. Z dostupných informací o systému *HAARP* např. také vyplývá, že v kombinaci s raketami může pomocí laseru anebo paprsků částic vyslat obrovské množství energie, srovnatelné s výbuchem jaderné pumy. S výhodou toho, že nezanechává škodlivou zbytkovou radioaktivitu. Ničivost výboje lze přitom předem nastavit. Výsledek záleží na síle náboje a na výšce v jaké bude energie uvolněna. Tak na neuvěřitelnou vzdálenost přesný systém tu ještě nebyl. A přitom umožňuje současně zajišťovat minimální ohrožení životů vlastních vojáků.

   Zařízení *HAARP* vskutku představuje až nesmyslně mohutnou sílu schopnou ovládat energetické proudy, telekomunikace, počasí, ale i vědomí milionů lidí. Možná je už realitou, možná tato situace teprve klepe na dveře. Nyní bude záležet jen na tom kdo je bude mít v rukách. Zda to budou demokraticky vedené instituce, nebo nějaké zvrácené síly. Historická zkušenost nám říká, že v tom druhém případě to vede jen ke špatným koncům. Nakolik to zařízení může přispět ke zlepšení světa, stejně tak jej může zničit ...

                                                                                   NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červenec  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3247 hl.)
 
Spíše Ano (2078 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1918 hl.)
 
Spíše Ne (2236 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1909 hl.)
 
Neumím posoudit (1907 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 13295
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!