Dnešní datum: 27. 05. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

JAK STŘEDOVĚCÍ KORZÁŘI

12. 03. 2019

   V šestnáctém století to byli po zlatých pokladech bažící “španělští korzáři” Franciska Pizarra, kteří na severu jihoamerického kontinentu napadli a rozvrátili největší indiánskou “Říši Inků”, jejíž součástí bylo i území současné Venezuely. Dnes, po 400 letech, to tam opět zle vře. Tentokráte však na místní obyvatelstvo neútočí po zlatě toužící “španělští korzáři”, ale “američtí političtí pleticháři”, které tam ovšem neláká jenom to zlato, ale ještě víc ropa. Samozřejmě současní “dobyvatelé” neútočí proti téměř bezbrannému obyvatelstvu vybaveni kovovými přilbami a kyrysy s ostře nabroušenými meči, jako jejich španělští předchůdci ze století šestnáctého. To dnešní dobyvatelé jsou nad takové způsoby nadneseni. Ti si na území, kterého by se rádi zmocnili, najdou nějakého význačnějšího prodejného místního pohlavára, patřičně jej “podmáznou”, a potom mu odněkud z ústraní pomohou zorganizovat různou chátru, vybaví ji profesionálně zhotovenými transparenty a praporci, a ti pak vyvolají revoltu proti oficiálním státním představitelům. A už to jede. A když to pomocí demonstrantů nevychází, protože nedokáží na svou stranu strhnout větší část obyvatelstva, mají přece dobyvatelé v záloze i ozbrojené žoldáky !   Přesně tak to teď probíhá ve Venezuele. Kde si Američané chytře vytipovali “všehoschopného zaprodance”, předsedu sněmovny Guaida, který se na jejich popud prohlásil “za nového prezidenta”. S pomocí tlup sehnaných demonstrantů pak vyvolali vzbouření a “právoplatného prezidenta Madura” na dálku vyzvali k rezignaci. A své úmysly teď zaštiťují před světovou veřejností mediálními “projevy o neudržitelnosti” venezuelského režimu, v němž údajně lidé hladoví, a odkud jich tisíce s ženami i dětmi utíká přes hranice pryč, zatímco prezidentovi stoupenci utužují dál prezidentský “totalitní režim”.

   Ale opravdu venezuelský lid hromadně hladoví ? Zprávy o tom se nemálo rozcházejí. Záleží jen na tom odkud a od koho pocházejí. Čert aby se v tom vyznal. Ale to, že tam zásobování potravinami vázne je zřejmě podle zpráv médií přece jen pravda. A není také divu. Vždyť prezidentu Madurovi a jeho vládě zahraniční “americké a anglické banky” poťouchle zablokovaly Venezuelou u nich uložené zlato, aby jí znemožnili nákup potřebných potravin z jiných zemí. Lišácké řešení, co ? A když Rusko chtělo Venezuele v nouzi finančně pomoci, strhli Američané v médiích křik, že Rusové chtějí sami Venezuelu obsadit a vytvořit si z ní své středisko zaměřené proti USA. Také pěkná pitomost, co ?

   Ovšem Američané to přece nikdy nevzdávají. Okamžitě zorganizovali pro Venezuelu “charitativní potravinovou pomoc” zvenčí. Sice to bylo jen několik desítek kamionů s léky a potravinami, ale jako gesto to před světem zabralo. A když je venezuelská ochrana hranic na své území jednoduše nepustila, strhli amíci křik ještě větší. Těžištěm všeho však není nějaká “potravinová nouze” v zemi, ale její “přírodní bohatství” - ropa a zlato, které by “američtí magnáti” rádi definitivně urvali pro sebe. A protože řádně lidem Venezuely zvolený prezident Maduro zjevně to bohatství země v plen vydat nechce, je vše jasné. Pro Američany je Venezuela, pokud se před nimi poslušně neskloní a nepoddá, na odpis. Jde přece o moc, a moóc ! A o nerostné bohatství cizí země …

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Květen  >>
PoÚtStČtSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31   
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2779 hl.)
 
Spíše Ano (1679 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1575 hl.)
 
Spíše Ne (1908 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1693 hl.)
 
Neumím posoudit (1760 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11394
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!