Dnešní datum: 27. 09. 2023   
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

HRŮZNÝ VÝROBEK !

04. 09. 2015

   Vytvořili “Islámský stát”, služebníka “Nového světového řádu”, který má “umravnit” ty neposlušné, kteří nehodlají pochopit, že pánem může být jen jeden. Je to služebník, který dokáže svými drastickými činy upoutati celou světovou veřejnost natolik pevně, že tato sI  vůbec neuvědomí co se děje v zákulisí a k čemu to vše míří.

   O útoku na budovy Světového obchodního centra v New Yorku ze dne 11. září 2001 toho již bylo popsáno tolik stránek, že by to vydalo na řadu hodně tlustých knih amerického formátu. Hovoří se také o tom, že to byla připravovaná akce, která poskytla USA záminku k ospravedlnění jejich naplánované agrese do Iráku, Íránu, Libye, Afganistanu i Sýrie. Jedním z  důsledků agrese armády USA a také některých států EU do výše zmíněných zemí pak bylo zrození tak zvaného “Islámského státu” /IS/, nahánějícího svým brutálním počínáním hrůzu lidem po celém světě. Dnes je již zřejmé, že většina jeho bojovníků jsou bývalí vojáci  z rozvrácených států Iráku, Libye, Afganistanu a Sýrie, kteří zůstali bezprizorní v zemích se zničenou infrastrukturou a rozvráceným životem tamního obyvatelstva.    Doposud stále ještě částečně fungující Sýrii se USA nyní všemožnými způsoby snaží dorazit. Proto tam vyzbrojují tak zvanou “umírněnou opozici” a odmítají vidět jak se jejich dodávky zbraní dostávají do rukou bojovníkům z IS, k nimž se již přidaly i tisíce mužů a žen z Evropských států. To se prý stává prý jen "omylem" ! A zrůdný “Islámský stát” pod vedením lidí, kteří prodělali stejně jako Bin Ládin výcvik v USA, zdatně pomáhá plnit plán “Nového světového řádu”, zacílený na  licoměrné rozvrácení všech evropských struktur.

   Statisíce  uprchlíků z výše uvedených zemí, mířících do států EU, vyvolávající oprávněné obavy obyvatel EU, slouží záměrům “Nového světového řádu” dnes za situace kdy se prakticky proti tomu co se rozehrává nedokáže žádný stát postavit. Vytvoření jakési multi-kulti směsky bezzásadových Evropanů, dává zelenou novodobému zotročování ještě nedávno hrdých národů. Islámský stát přitom slouží jako strašák obyvatelů EU, s hrůzou sledujících barbarské činy islamistů a příliv uprchlíků, aniž by přitom vnímali to podstatné co se děje kolem nich.

   V tichosti a potají se připravuje přijetí smlouvy TTIP, která bude mít, stejně jako Lisabonská smlouva, nedozírné důsledky, které si zatím málo kdo dovede představit. Urychleně se budují vojska "rychlé reakce", která budou schopna potlačit jakékoliv nepokoje a odpor obyvatelstva kdekoliv v EU. Ve svém důsledku bude jedno, kdo v Evropě bude žít. Jestli  muslimský fanatik, černoch nebo původní obyvatel EU. V režimu Nového světového řádu, podobnému vládě v Severní Koreji a společnosti z Orwellovy knihy “Rok 1984”, budou brzo otroky všichni a jejich domovem bude koncentrák zvaný “New Europe”.

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Září  >>
PoÚtStČtSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3895 hl.)
 
Spíše Ano (2573 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2407 hl.)
 
Spíše Ne (2716 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2340 hl.)
 
Neumím posoudit (2528 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 16459
Transparentní účet
Ucuz Sms Onay | Mobil Onaylama
Masal Oku Dalaman Airport Transfers Marmaris Airport Transfers Fethiye Airport Transfers oludeniz Airport Transfers Içmeler Airport Transfers

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!