Dnešní datum: 18. 06. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

HISTORICKÁ REŠERŠE NP

08. 11. 2018

   Díky internetu k nám doputovala ze sítí informace, která nás nejen překvapila, ale především zaujala. Takže, i když se později zjistí, že to byl „hoax“, text přece jen zveřejňujeme. A každý ať si to přebere sám. NÁRODNÍ PROSPERITA

*  *  *

PŘEVZATÁ INFORMACE: Teprve před několika lety se mohla širší veřejnost ve veřejných sdělovacích prostředcích dozvědět, že existuje něco, co je nazýváno “Kalergiho plánem” jehož základem je prapodivná vizionářská “pan-evropská” idea, mířící ke genocidě evropských národů pomocí míšení ras. Že je to zhoubně nakažlivá pa-filosofie, kterou začínají šířit některá ultrapravicová extremistická uskupení. Ale v širší veřejnosti jen málokdo dodnes vůbec ví, kdo byl nějaký Kalergi. Že to byl člověk, který plánoval a programoval “zničující genocidu všech evropských národů”. A stejně tak je pramálo těch, kteří vědí, co je podstatou uvedeného “Plánu”.   Takže o koho jde? Jedná se o obskurní osobnost, kterou „mocní tohoto světa“ považují za “otce zakladatele” Evropské unie, o Richarda Nicolause, hraběte von Coudenhove-Kalergi, rakouského politika, s japonskými předky a mimo jiné také s československým občanstvím (1894-1972). Ze zákulisí politických hrátek, mimo pohled světové veřejnosti se Kalergimu podařilo zatáhnout do svých sítí ty nejvýznamnější hlavy států, kteří pak podpořili a provedli jeho “Projekt evropského sjednocení”. V roce 1922 k tomu pak Kalergi založil ve Vídni hnutí „Panevropan“, které předjímalo nastolení “Nového světového řádu” založeného ve “Federaci národů”, řízené Spojenými státy.

   Sjednocení Evropy mělo být prvním krokem k “jediné světové vládě”. Ale po nástupu fašismu v Evropě musel být plán na čas zastaven a Panevropská unie se stáhla. Ale po druhé světové válce se Kalergimu podařilo, díky jeho frenetické a neúnavné aktivitě, i díky podpoře Winstona Churchilla, a také zednářské lóže “B’nai B’rith” a významných deníků jako New York Times, prosadit projekt u vlády USA.

A podstata “Kalergiho plánu”?

   Ve své knize „Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy starého kontinentu, ale že to bude nový druh zvířeckých podlidí, vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s Asiaty a černochy, aby vzniklo více-etnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami, které budou u moci. Napsal tam: „Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům.“ Prohlašoval také, že je třeba zrušit “právo na sebeurčení národů”, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí, nebo jinorodé masové imigrace. Pro to, aby elity mohly ovládnout Evropu, dále předpokládal přetvoření homogenních národů v “prokřížený lid”. Těmto křížencům připisoval takové charakteristické vlastnosti, jako je například krutost a nepřekonatelná poslušnost. Tento nový “zkřížený lid” měl být vytvořen jen k tomu, aby mu mohla být “zachovaná elita” nadřazena.

   Nejprve měla být odstraněna “demokracie”, čili moc lidu, a poté lid sám, pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni zkříženou snadno ovladatelnou rasou. Tím, že by se zrušil “princip rovnosti všech před zákonem” zabránilo by se kritice menšin, které by byly chráněny výjimečnými zákony, a podařilo by se ovládnout snadno manipulovatelné masy. Politikové oné doby Kalergimu naslouchali. Západní mocnosti se soustředily na jeho plán. Noviny a tajné americké služby projekty financovaly. I současní vůdci evropské politiky dobře vědí, že právě Kalergi je oním strůjcem naší Evropy, řízené Bruselem a Maastrichtem. Kalergi, neznámý veřejnému mínění, je pokládán elitami za otce Maastrichtu i multikulturalismu.

   Hrůzností jeho plánu je to, že nepokládá genocidu za nástroj k získání moci, ale to, že předpokládá vytvoření „podlidí“, kteří vzhledem ke svým negativním vlastnostem a nestabilitě budou tolerovat a bez odporu přijímat nadřazenou “vznešenou rasu“, novou elitu “Nové doby”. Ve svém díle prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy “Starého kontinentu”, ale že to bude druh “zvířeckých podlidí”, vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby výsledně vzniklo mnoho-etnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné novými elitami.  „Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům.“

Stane se to skutečností ……. ? ? ?


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Červen  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2783 hl.)
 
Spíše Ano (1682 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1576 hl.)
 
Spíše Ne (1913 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1694 hl.)
 
Neumím posoudit (1765 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11413
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!