Dnešní datum: 01. 08. 2021   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

FARIZEJSKÉ ZNEPOKOJENÍ

05. 08. 2019

     České ministerstvo zahraničí je znepokojeno zatýkáním demonstrantů v Moskvě a žádá Moskvu, aby dodržovala základní lidská práva. Stejně tak jsou znepokojena česká mainstreamová média, která jsou zděšena z brutality ruských policistů. Jak ušlechtilé. Proč však stejně neodsuzuje ministerstvo zahraničí i média brutální zákroky francouzské policie vůči demonstrantům ve Francii, tak zvaným "žlutým vestám" ? Tam stříleli do občanů gumovými projektily, které jsou za určitých okolností schopné i zabít. Starou 73 letou ženu praštili do hlavy tak, že málem zemřela, používají slzný plyn, hasičská auta s proudy vody, obrněné auta a další "technické novinky". A co zákroky policistů proti Kataláncům ?     Využívají se také provokatéři, kteří se zamíchají mezi demonstranty a zapalují auta, rozbíjí výlohy obchodů, aby mezi nezúčastněným obyvatelstvem byl vyvolán dojem, že policejní represálie jsou oprávněné. Ti nezúčastnění občané si vůbec neuvědomují, že až politici budou mít moc absolutní, mohou represálie postihnout také je.

     Je to stejné a nebo podobné v celé EU. Myslíte si, že je to u nás jiné ? Omyl. Vzpomeňte si na brutální potlačení demonstrací Dělnické strany. Ale podobně brutálně zasahuje a zatýká česká policie i jindy a jinde. Do médií se dostává jen zlomek zpráv o těchto zákrocích. Policejní složky v dobách socialismu používaly gumové pendreky, nikoho neváleli po zemi a ruce poutali před tělem. Dnes ti dnešní “ochránci pořádku” mají pendreky ocelové, schopné zabít i přerazit kosti, zatýkané válí po zemi, klečí na nich a ruce jim poutají za zády. Po vzoru policie USA a po proškoleni instruktory z USA,  policisté dávají tak najevo případným divákům, aby si dali pozor nechtějí-l dopadnout také tak. “Vydovádí” se tak i na starých anebo invalidních lidech, neschopných obrany. Říká se tomu demokracie, ale je to totalita. A nebude to u nás jiné, pokud budou rozhodnutí vlády ovlivňovat lidé, které lze  nazvat jen odpornými zrádci, kolaborujícími s cizí mocí.

     Ve škole jsme se kdysi učili o odporném zrádci a vlastizrádci Čurdovi, který zradil své druhy parašutisty, kteří dokázali spáchat atentát na německého vraha Českého národa Heydricha. Čurda kolaboroval s Německým gestapem, zradil své druhy a po válce byl odsouzen a popraven. Jemu podobným odporným člověkem je svým způsobem i český občan Jakub Kalenský z  “think-tanku Atlantic Council”, hlavní líhně amerických neoconů a válečných jestřábů. Ten vypovídal 25.července  před Americkým kongresem proti prezidentu Zemanovi, Českému národu, českým alternativním médiím, zkrátka proti všem lidem kteří vidí svět jinak než je nám nařizováno. A nejen to, i proti podnikatelským subjektům obchodujícím s Ruskem a dokonce požadoval mimo jiné jejich kriminalizování. Údajně se podílel i na novém vládou nedávno schváleným “zákonem o předsudečné nenávisti” z dílny ministra Hamáčka z ČSSD.

     Pokud státní moc chce lidem s vlastním úsudkem zacpat ústa, je třeba dát ve známost. že už platí jediné: Občane jsi jenom otrok a nemáš právo kritizovat své pány. “Demokracie a svoboda slova” jsou jen nepatřičnými žvásty, a ty občane máš právo jen dřít a držet hubu. Nebo tě zavřeme až zčernáš, či zlikvidujeme. A pokud si to lidé už konečně uvědomí, jistě ubyde kritiků a “pravda l láska” začne vítězit.          Zrádci, kolaboranti s cizí mocí, patří mezi to nejhorší, co se může uvnitř národa zrodit. vyprodukovat. Takoví lidé jen posouvají demokracii ke zrůdné totalitě. Budeme jim to věčně tolerovat … ?

                                                                                   NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Srpen  >>
PoÚtStČtSoNe
       1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31      
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3583 hl.)
 
Spíše Ano (2305 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (2136 hl.)
 
Spíše Ne (2469 hl.)
 
Zásadaně Ne  (2108 hl.)
 
Neumím posoudit (2156 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 14757
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!