Dnešní datum: 20. 04. 2019   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

ELITA SE NÁM VYBARVUJE

18. 10. 2018

   Pan Václav Klaus mladší v Novinkách 15.10.tr. v reakci na proběhlé komunální volby napsal: “Definice *lepšolidí* je složitá. Sami sebe považují za vzdělané, i když realita často není tak růžová. Oni naopak lidi jiných názorů nepovažují za lidi jiných názorů, ale za nevzdělance, hlupáky, burany, měšťáky, konzervativní fosilie minulého století, kteří by už neměli v 21. století tady zaclánět, nácky a bolševiky, sluhy kapitálu neekologických firem, a zejména za tohle všechno dohromady.”   I když se to jistě nevztahuje absolutně na všechny politiky, politology i dobou zhrzené umělce, na které zřejmě pan Klaus ml. míří novým titulem *lepšolidi*, v mnohém mu musíme, když se tak porozhlédneme po “sociálních sítích” i v různých médiích, dát za pravdu. Neboť “kulturnost projevu” mnohých příslušníků současné elity je povětšinou skutečně mizerná. Obzvláště některé představitelky ženského pokolení projevují svoji „vzdělanost a kulturnost“ tak dryáčnickými způsoby, že člověku zůstává rozum stát. A dost často mnohé, co zaznívá obzvláště z řad kulturních individualit, se navíc vyznamenává vulgaritou nejhoršího ražení natolik, že to již pomalu inklinuje k trestnému činu, který by pomalu nebyl akceptovatelný ani v těch nejzaostalejších zemích. A nejhorší na tom je, že ti, kteří se takových úletů dopouštějí, se falešně zaštiťují svobodami slova a demokracií.

   A ještě horší je skutečnost, že podobné “úlety” se již v naší ze sametového lože vzešlé demokracii stávají běžnou součástí života celé naší společnosti, nad kterou se lidé už vůbec nepozastavují. A to naše „elita“, která zřejmě už ze “svých výšin” dolů k lidem asi nedohlédne, do celého světa ráda vytrubuje, jakou jsme společensky i kulturně vyspělou zemí. A když náhodou někdo se k tomu vysloví negativně, z řad těch *lepšolidí* se dočká reakce za níž by ve škole v minulosti dostal na vysvědčení rovnou “trojka z mravů”…….

NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 2 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Duben  >>
PoÚtStČtSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30      
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (2764 hl.)
 
Spíše Ano (1668 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1567 hl.)
 
Spíše Ne (1899 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1683 hl.)
 
Neumím posoudit (1751 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 11332
Česká nezávislá televize

Sledujte s námi !

http://ubunturadio.cz/

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!