Dnešní datum: 24. 02. 2020   
Stát a hospodářství státu musí sloužit národu. Dnes slouží národ státu a hospo-
dářství. My chceme změnu. My chceme národní stát.
A co Vy ?

******
Strana Národní Prosperita nezodpovídá za obsah příspěvků čtenářů. Vulgární příspěvky, nebo příspěvky, které mohou být v rozporu se zákonem, budou vymazány.
Přihlásit se

Uživatelské jméno:

Heslo:
Založit nový účet!

Informace

Navštivte nás také na Facebooku !

Připojte se k nám na facebooku !

Národní prosperita, © 2009

ČT a „Kulturní tunel“

07. 11. 2019

   Zamyslete se přátelé a pátrejte ve svých vzpomínkách. Kdy jste na obrazovkách ČT viděli skutečně hodnotný film, či seriál? Nepamatujete se? Není divu. To, čím nás poslední roky krmí ČT a komerční televize nemá nic společného s kulturou ducha.  Ročně ČT platíme cca. 7 miliard korun. Co nám za to poskytují? ČT4 sport. Formuli F1 nepřenáší, RolandA GarrosE, US a Australia Open zřídka. Kvalitní fotbal vzácně. A na ČT2? Válečné a tajné operace, ve kterých vždy vítězí báječní amíci. Japonští a němečtí tupci neměli nikdy šanci. Rusové sice osvobodili většinu Evropy za cenu cca 28 milionu svých padlých, nicméně ČT dělá vše, aby se historie přepsala dle instrukcí odkudsi a změnila dějiny.   ČT 24 je zas pračkou na vymývání mozků. Opakovaně, jak na flašinetu, den co den odehrává stejné pouťové hity „Rusko toť agresor a V. V. Putin toť Satan“. Zato sionisté jako ukrajinský „rusofóbní expert“ Jefim Fištejn, či propagátor „kontrolovaného mučení“ a současně odpůrce „kolektivních a sociálních lidských práv“ Roman Joch, mají v ČT permanentky.

   Byly doby a nebylo to zas tak dávno, kdy v biografech a TV dávaly kvalitní filmy. Mexické, francouzské, německé, ruské, maďarské, dánské, italské, španělské, indické atd., atd. Kam se poděly tyto skvosty? Nejsou peníze! Sedm miliard ročně je málo? Proto se musíme dívat na americké akční filmy a „thrillery“ páchnoucí krví. Proč ČT neuvádí francouzské či italské komedie? Místo toho nám vnucují mozek urážející komedie americké.

   Dnes jen Ministerstvo kultury a TV rada mají právo rozhodovat o tom, co je a není pro nás vhodné? Přátelé uvědomujete si vůbec, na jaké hrůznosti se den, co den díváte? Od rána do půlnoci a od půlnoci do rána na všech kanálech, včetně ČT nás krmí americkými béčkovými ujetými psychopatickými krváky, škváry, seriály, různými zrůdnými amorálními reality-show či naháči mající přežit v džungli anebo při dražbě harampádí z garáže.

   Už vás někdy napadla prostá otázka, proč naše TV media v podstatě zpitoměla? Odpověď je jednoduchá. Nákladově levné americké hnusoty jsou totiž zdrojem lukrativních příjmů většiny našich umělců - tzv. „celebrit“, kterým došlo, že dělat opravdové umění je náročný kumšt, na který intelektuálně, ale ani talentem nestačí a že snadnější je v dabingu otevírat hubu za velký prachy. Nejsou schopni, aby sami cokoli vytvořili, co by vyvolalo srdečný a spontánní výbuch smíchu, což bylo vlastní kumštýřům jako byli J.Werich, V. Burian J. Sovák či V. Menšík.

   Je neuvěřitelnou ironií, že dnešní doba svobody takové velikány nevytvořila. Důvod je jednoduchý. Předsametová ČT v sobě nenesla tolik nenávisti, pokrytectví, falešné morálky a sprostoty jako ta dnešní svobodná, která se stala stokou plnou lží, která popírá pravdu a vymazává historické kořeny a paměť českého národa. Český jazyk v podání předsametových umělců a těch, kterým dnes ČT dovoluje, aby se za naše koncesionářské poplatky zviditelnili na obrazovkách, je nesouměřitelný. Zmizela poezie, kterou ani normalizátoři nevymazali, a zmizel tím i cit pro jazyk, jehož mistry byli takoví velikáni české kultury jako byl R.Lukavský či Z. Štěpánek.

   Bylo snad rozhodnuto někým kdo stojí tajně v pozadí zničení už jen spoře přežívající kulturnosti našeho národa, aby pak jeho „dobře vychovaní občané“ nepřekáželi novým organizátorům Evropy i světa v jejich „bohulibých plánech ….... ?

…......

Uvedený text jsme ve zkrácené formě převzali – až na ten poslední odstavec, kterým jsme text uzavřeli – z článku anonymního autora, zaslaného od někoho na naši mailovou adresu.

                                                                                   NÁRODNÍ PROSPERITA


Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mail Vytisknout článek

Kalendář
<<  Únor  >>
PoÚtStČtSoNe
     1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  
Kontakty
Anketa
Jste pro znárodnění strategických firem (např. energetika, plynárny, vodárny,..) ?

Zásadně Ano (3135 hl.)
 
Spíše Ano (1981 hl.)
 
Pouze vybraná odvětví (1831 hl.)
 
Spíše Ne (2140 hl.)
 
Zásadaně Ne  (1832 hl.)
 
Neumím posoudit (1845 hl.)
 

Celkem hlasovalo: 12764
Transparentní účet

2201714340/2010

Transparentní účet

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
na začátek stránky

 PHP Powered Získejte Thunderbird!